Menabo BOA 3

Menabo BOA 3

Hodnotenie: 5
106 €

Nosič 3 bicyklov na zadnú časť vozidla – Menabo Boa 3. Vysoko odolná a veľmi ľahká celoaluminiová konštrukcia. Jednoduchá montáž, nosnosť 45 kg.

Menabo Alphard adaptér-22%

Menabo Alphard adaptér

Hodnotenie: 5
59,60 € 45,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Rozširujúce adaptér Menabo Alphard pre 2 alebo 3 kolá. Umožňuje prepravu jedného kola navyše. Jednoduchá montáž.

M-WAY FOXHOUND 4

M-WAY FOXHOUND 4

Hodnotenie: 1
285,71 € 253,90 €

Akcia

Nosič pre 4 bicykle všetkých typov bez obmedzenia priemeru a tvaru. Nosič nemožno sklopiť a je bez zámku. Jednoduchá a rýchla montáž bicyklov na nosič bez nutnosti používania náradia.

Menabo Iron-21%

Menabo Iron

Hodnotenie: 3,9
49,96 € 39,20 €

Výpredaj

Hliníkový strešný nosič na bicykle Menabo Iron. Nosič je vyrobený hliníku a je uzamykateľný. Koleso sa k držiaku pripevní iba sklopením páky čeľustí okolo rámu bez nutnosti použitia náradia. Hmotnosť nosiča je cca 2,9 kg, nosnosť 15 kg.

HAKR Nosič bicyklov HAKR CYKLO PRO ALU
31,46 € 30,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Nosič bicyklov vyššej triedy a kvality. Vďaka svojej konštrukcii je určený na prepravu všetkých typov bicyklov, so všetkými rozmermi rámov. Nosič je v hliníkovom prevedení, dodávaný so zámkom.

Menabo Huggy Lock

Menabo Huggy Lock

Hodnotenie: 4,3
28,80 €

Uzamykateľný strešný nosič z pozinkovanej celooceľové konštrukcie je určený pre uchytenie jedného bicykla. Vhodný pre rámy s väčšími prierezmi. Dĺžka lyžiny 137 cm.

Menabo Logic 3

Menabo Logic 3

Hodnotenie: 4,6
171,60 € 152,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Nosič 3 bicyklov na zadné dvere Menabo Logic 3 Nosič rýchlo upevníte, dobre sa obsluhuje a nezakrýva zadné svetlá. Jednoduchá montáž k piatym dverám vozidla. Nosnosť nosiča je 45 kg.

Menabo Asso

Menabo Asso

Hodnotenie: 3,6
61,96 € 51,40 €

Hliníkový uzamykateľný strešný nosič bicykla Menabo Asso Moderná aerodynamická konštrukcia, odolný a ľahký materiál s vysokou pevnosťou. Nosič upevníte na priečniky bez použitia náradia, nosnosť 15 kg.

Menabo Bike Pro

Menabo Bike Pro

Hodnotenie: 4,6
66,76 € 42,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Neuzamykateľný strešný nosič bicykla Menabo Bike Pro. Odľahčená vysoko odolná hliníková konštrukcia. Koleso sa upevňuje jednoduchým spôsobom do skrutkovacieho mechanizmu s ručne dotahovatelnou maticou bez predného kolesa.

Menabo Huggy

Menabo Huggy

Hodnotenie: 4,1
25 €

Hliníkový strešný nosič Menabo Huggy je neuzamykateľný strešný nosič jedného bicykla z oceľovej konštrukcie a odolného materiálu s certifikátom kvality GS / TÜV. Vhodný pre rámy s väčšími prierezmi a pre horské bicykle so širokými plášťami.

Menabo Logic

Menabo Logic

Hodnotenie: 5
199,96 € 146,80 €

Nosič 2 bicyklov na zadné dvere Menabo Logic Nosič rýchlo upevníte, dobre sa obsluhuje a nezakrýva zadné svetlá. Jednoduchá montáž k piatym dverám vozidla. Nosnosť nosiča je 30 kg.

Menabo Nosič na taž. zar. pre 2 bicykle NAOS ECO
127,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Menabo Naos Eco nemá sklopnú funkciu pre ľahký prístup do batožinového priestoru vozidla. Vysoká odolnosť voči aerodynamickej turbulencii pri rýchlej jazde, podľa informácií výrobcu nezvyšuje spotrebu paliva pri vozidle, vhodný pre rámy bicykla bez obmedzenia priemeru a tvaru. Celková nosnosť až 30kg

Menabo Stand Up 3

Menabo Stand Up 3

Hodnotenie: 4,5
237 € 196,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Nosič 3 bicyklov na zadnú časť vozidla – Menabo Stand Up 3. Vysoko odolná a veľmi ľahká celoaluminiová konštrukcia. Jednoduchá montáž, nosnosť 45 kg.

HAKR Speed Alu

HAKR Speed Alu

Hodnotenie: 4,4
42 € 40,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Hliníkový nosič bicyklov Speed Alu s najvyššou bezpečnosťou a najrýchlejším upevnením kolies do nosiča. Uzamknutie nosiča k základnému nosiču.

MULTIPA Nosič bicyklov na strechu MULTIPA
49 € 38,50 €
+ doprava zadarmo

Moderný aerodynamický univerzálny hliníkový nosič MULTIPA pre jeden bicykel má veľmi jednoduchý systém upevnenia na strechu vozidla., Jednoduché a spoľahlivé upevnenie bicykla vďaka stabilnému držiaku rámu.

Menabo Steel Bike

Menabo Steel Bike

Hodnotenie: 4,1
159,60 € 108,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Nosič 2 bicyklov na zadné dvere Menabo Steel Bike, ktorý rýchlo upevníte, dobre sa obsluhuje a nezakrýva zadné svetlá. Jednoduchá montáž k piatym dverám vozidla. Hmotnosť nosiča je 11,3 kg, nosnosť 30 kg.

Menabo Race 2

Menabo Race 2

Hodnotenie: 4,6
187,96 € 154,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Nosič 2 bicyklov na ťažné zariadenie Menabo Race 2. Univerzálny nosič pre akékoľvek ťažné zariadenie, ľahká a rýchla montáž behom 3 minút. Kombinácia vysoko odolné pozinkovanej oceľovej rúrkovej konštrukcie a hliníkových lyžín zaisťujúce vysokú pevnosť, nízku hmotnosť. Nosič je dodávaný vrátane kompletných zadných svetiel a držiaku registračnej značky.

Menabo Steel Bike 3

Menabo Steel Bike 3

Hodnotenie: 3,9
175,60 € 130,50 €

Nosič 3 bicyklov na zadné dvere Menabo Steel Bike 3, ktorý rýchlo upevníte, dobre sa obsluhuje a nezakrýva zadné svetlá. Jednoduchá montáž k piatym dverám vozidla. Hmotnosť nosiča je 12,8 kg, nosnosť 45 kg.

Menabo Nosič bicyklov strešný Juza ALU
67,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Strešný nosič bicyklov s nosnosťou 17 kg. Zamykateľný k rámu bicykla. Odolný a ľahký materiál s vysokou pevnosťou, vhodný aj pre rámy kolies s väčšími prierezmi 30–80 mm.

Parkovací stojan na 5 bicyklov 136x33x27 cm oceľový
57 €
+ doprava zadarmo

S týmto parkovacím stojanom na 5 bicyklov udržíte svoje bicykle v poriadku a ušetríte tak miesto! Je vhodný do vašej garáže, na verandu, terasu, do obchodov, pracovných priestorov atď. Tento stojan na bicykle je vyrobený z pozinkovanej ocele, ktorá je pevná a stabilná. Montáž a demontáž je veľmi jed

Menabo Nosič byc. 5.dvere MENABO LOGIC 3
167 € 120,90 €
+ doprava zadarmo

Technické parametre Max.počet bicyklov: 3, Nosnosť: 45 kg, Montáž nosiča: systém textilných upínacích pásikov a karabín.

Saris TRAPS 3 nosič bicyklov do vnútra auta
159 € 154 €
+ doprava zadarmo

Pre cyklistov, ktorí uprednostnia prepravu bicyklov vo vnútornom priestore automobilu. Autonosič je vhodný na použitie v zadnom, úložnom priestore automobilov, ako aj SUV a minivanov. Dĺžka lišty 90 cm. Max. 3 bicykle (vyberte variantu z ponuky)

Saris EX 2 - bike nosič bicyklov
209 €
+ doprava zadarmo

Najpredávanejší nosič bicyklov na zadné dvere vo novej verzii EX pre 2 bicykle. Unikátne vlastnosti v kombinácii s overeným dizajnom nosných ramien umožňuje montáž nosiča aj cez plastový zadný spojlér, ktorý je bežný dizajnový doplnok u najpredávanejších automobilov na trhu.

Menabo Nosič byc. 5.dvere MENABO LOGIC 2
142 € 129,90 €
+ doprava zadarmo

Technické parametre Max.počet bicyklov: 2, Nosnosť: 30 kg, Montáž nosiča: systém textilných upínacích pásikov a karabín.

Spinder XPLORER+ nosič bicyklov
439 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Novinkou na našom trhu je prémiový autonosič bicyklov s montážou na ťažné zariadenie, ktorý ponúka exkluzívne najjednoduchší systém uchytenia bicyklov. Je ideálny pre elektrické aj karbónové bicyklena a vďaka kompaktným rozmerom umožní majiteľovi jednoduchú obsluhu.

Menabo Nosič byc. 5.dvere POLARIS 2 MENABO
228 € 152,90 €
+ doprava zadarmo

Technické parametre Max.počet bicyklov: 2, Nosnosť: 30 kg, Montáž nosiča: systém mechanických upínacích pásikov a karabín.

Menabo Nosič byc. 5.dvere MAIN 3 kola MENABO
69 € 61,90 €
+ doprava zadarmo

Technické parametre Max.počet bicyklov: 3, Nosnosť: 45 kg, Montáž nosiča: systém textilných upínacích pásikov a karabín.

Saris Držiak vidlice TRAPS
29 €

Držiak vidlice so štandardným 9mm rýchloupinákom určený na použitie s autonosičom TRAPS 1 a TRAPS 3.

Menabo Nosič kol MENABO JUZA
79 € 65,90 €
+ doprava zadarmo

Nosič bicyklov Menabo Juza Technické parametre Hmotnosť nosiča: 3,4 kg, Dĺžka lyžiny: 135 cm, Maximálna.

Saris TRAPS 1 nosič bicyklov do vnútra auta
149 €
+ doprava zadarmo

Pre cyklistov, ktorí uprednostia prepravu bicykla(ov) v úložnom priestore automobilu. Autonosič je vhodný na použitie v zadnom, úložnom priestore automobilov po sklopení zadného radu sedadiel ako aj SUV a minivanov.

SeaSucker HORNET vákuový nosič na 1 bicykel
299 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Seasucker HORNET je našim najmenším nosičom na 1 bicykel, s montážou výlučne na zadné dvere automobilu. Je ideálnym riešením pre majiteľov prenajatých áut (áut na lísing a pod.) a je dodávaný je v cestovnom púzdre. Najuniverzálnejší systém na svete!

SeaSucker MINI Bomber 2 - bike nosič bicyklov
549 €
+ doprava zadarmo

Seasucker Mini Bomber je najuniverzálnejšia verzia nosiča bicyklov so 6 výkonnými prísavkami predimenzovanými na prevoz 2 bicyklov o váhe do 20 Kg (1 bicykel) pri maximálnej rýchlosti 120 km/h. Nepotrebujete žiadne iné nosiče, pričniky a pod. Najrýchlejší a najuniverzálnejší systém na svete!

iRACKS Ufo taška na nosič bicyklov
37 €

Prenosná taška určená k prenosu a ochrane nosiča bicyklov iRacks UFO 2 a UFO 2+1. Tento praktický doplnok je vyrobený z robustného a odolného materiálu. Súčasťou je i nastaviteľný ramenný pás a 3 vnútorné vrecká, ktoré využijete na akékoľvek ďalšie vaše doplnky

Menabo Nosič bicykla Menabo
22,80 €

Strešný nosič bicykla Menabo je lacný nosič bicyklov na strešný nosič. Je vhodný pre základné nosiče s max. Šírkou 58 mm a max. Výškou 50 mm. </ P>
Nosič je určený pre bicykle s s priemerom rámu 28–40 mm, s pneumatikami max. Šírky 40 mm. </ P>
• Materiál: oceľ • Hmotnosť: 2,55 kg • Max.

Menabo Nosič bicyklov Juza Menabo
67,71 €

Strešný nosič bicykla Menabo Juza je exkluzívny hliníkový nosič bicyklov na strešný nosič. Je vhodný pre základné nosiče s max. Šírkou 65 mm a max. Výškou 30 mm. </ P>
Nosič je určený pre bicykle s kruhovým priemerom 28–50 mm, pre rámy bicyklov s oválnym prierezom až 55 × 80 mm.

Menabo Nosič bicyklov na ťažné zariadenie Alphard PLUS Menabo
343,03 €

Posledný kus za túto cenu!

Menabo Alphard PLUS je exkluzívny Nosič 3 + 1 bicyklov na ťažné zariadenie. Disponuje odklápacím mechanizmom pre pohodlné otvorenie zadných dverí. Veľmi jednoduchá montáž pomocou pákového uzáveru. </ P>
Vhodný pre všetky druhy kolies s priemerom rámu 30–70 mm. Pre kolesá s kolesami min. 22 'a max…

Menabo Nosič bicyklov na ťažné zariadenie WINNY PLUS Menabo
299,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Menabo WINNY PLUS Menabo je exkluzívnym nosič 3 bicyklov na ťažné zariadenie. Disponuje odklápacím mechanizmom pre pohodlné otvorenie zadných dverí. Veľmi jednoduchá montáž pomocou pákového uzáveru. </ P>
Vhodný pre všetky druhy kolies s priemerom rámu 30–50 mm.

Nosiče bicyklov na auto

Chystáte sa na dovolenku či výlet a nechcete svoj obľúbený bicykel nechať doma? Problém ľahko vyriešite obstaraním nosiča bicyklov na auto. Kolesá môžete prevážať za pomoci nosiča bicyklov na strechu alebo nosiča bicyklov na ťažné zariadenie alebo piate dvere auta.

Atest 8 SD v nosičoch

  • Nosiče bicyklov pre prevádzku v SR by mali vlastniť atest 8SD MDSR. Informácie o ateste by mal poskytnúť každý výrobca nosiča svojho výrobku.

Nosiče na bicykle Thule

  • Pri výrobe nosičov bicyklov na autá Thule je kladený veľký dôraz na bezpečnosť nosiča. Bezpečnostné testy sú vykonávané v špeciálnom laboratóriu Thule Test Center™.

Nosiče na auto Menabo

  • Menabo má na trhu širokú ponuku overených nosičov bicyklov na autá. Nosiče na ťažné zariadenie vynikajá jednoduchou a rýchlou inštaláciou, v ponuke má tiež nosiče na ťažné zariadenie, ktoré nezakrývajú svetlá auta.

Nosiče na bicykle Hakr

  • Nosiče bicyklov obohatil výrobca Hakr o hák na uloženie nosiča bicyklov alebo adaptér na rozšírenie nosiča.