Babybjörn Adaptér na WC
34,70 €

Adaptér na WC od BabyBjörn urobí chodenie na záchod vášmu dieťaťu o trochu jednoduchším. Mäkké ergonomické línie bez ostrých hrán sú pohodlné, a umožňujú dieťaťu sedieť správnym spôsobom. Ľahko ho prispôsobíte na svoju záchodovú dosku.

DOLU Detská toaleta

DOLU Detská toaleta

Hodnotenie: 4,5
22,83 € 19 €

Vzdelávací nočník – toaleta je určená pre zábavnú výučbu detí. Je stabilný, prispôsobený veku dieťaťa, ale zároveň je vernou kópiou veľkej toalety. Vnútorná časť-misa je odnímateľná a umývateľná.

Fisher-Price Detská toaleta, šedá-29%
29,76 € 20,90 €

Akcia

Detská toaleta Fisher Price je vernou kópiou naozajstnej toalety pre dospelých. Je skvelou voľbou pre najmenšie deti, ktoré už chcú chodiť na ozajstný záchod ako dospelí.

ThermoBaby Stolička na WC Kiddyloo
24,70 €

Thermobaby Stolička na WC Kiddyloo, to je skvelá detská pomôcka pre bezpečný nácvik na klasickú toaletu. Stolička a schodíky v jednom, ľahko zložiteľné a prenosné. Výškovo prispôsobiteľné, vyrobené vo Francúzsku. Pre deti od 18 mesiacov.

Summer Infant Nočník Reward
39,70 €

S týmto pomocníkom bude chodenie na nočník pre vaše dieťatko radosťou. Vďaka hravej forme a krásnemu dizajnudržiakom na toaletný papier sa povinnosť stane radosťou a vy tak odbúrate zbytočný stres.

Summer Infant Nočník My Size Potty
52,60 €
+ doprava zadarmo

Nočník My Size Potty je skvelou pomôckou, ako naučiť dieťa chodiť na nočník. Verne napodobňuje skutočnú toaletu, vrátane zvuku spláchnutia vody. So vstavanou skrinkou pre uchovanie vreckoviek napomáha vytvoriť správne hygienické návyky.

Skip hop Nočník edukační se zvukem splachování 18m+
39,99 €

Posledný kus za túto cenu!

Edukační nočník se zvukem pravého splachování od značky Skip Hop usnadní vašim dětem přechod na dospěláckou toaletu. Ze strany nočníku je praktický úložný prostor na ubrousky nebo oblíbené dětské knihy. Antibakteriální vlastnosti v nádobě bojují proti choroboplodným zárodkům a bakteriím. Je vhodný pro děti od 18 měsíců.

keeeper Adaptér na WC

keeeper Adaptér na WC

Hodnotenie: 5
7,36 € 6,90 €

OKT Adaptér na WC z obľúbenej detskej kolekcie „Mickey & Minnie“ pomôže aj Vašim najmenším zvyknúť si na používanie veľkej toalety. Praktická pomôcka, ktorá by nemala chýbať v žiadnej domácnosti s malými deťmi. Ľahko umývateľný.

keeeper Nočník

keeeper Nočník

Hodnotenie: 5
7,36 € 6,50 €

OKT Nočník z obľúbenej detskej kolekcie „Mickey & Minnie“ má anatomické tvarovanie a vysokú opierku, ktorá poskytne aj Vášmu dieťatku to najpohodlnejšie posadenie. Zvýšená centrálna sekcia zabraňuje vyšplechnutiu obsahu nočníka.

Luma WC sedátko

Luma WC sedátko

Hodnotenie: 4,5
10,50 €

Záchodové sedátko LUMA v moderných farbách pomáha dieťaťu zvyknúť si na používanie toalety a dodáva mu sebadôveru pri prechode na ozajstný záchod.

DBB Remond Cestovný nočník Nomád
27,20 €

Praktický nočník s pekným designom, ktorý je pripravený na použitie kedykoľvek a kdekoľvek, a to nielen na cestách. V hornej časti nočníka je priestor pre toaletný papier. Ľahko sa prenáša vďaka rúčke. Ani na cestách nemusíte prestať s učením alebo chodením na nočník. Kompatibilný nočník jednoducho vezmete kamkoľvek.

Badabulle WC adaptér s úchytmi
14,95 € 14,80 €

WC adaptér Badabullevyvýšeným operadlom a úchytmi pomôže aj Vašim najmenším zvyknúť si na používanie veľkej toalety. Protišmyková úprava. Vhodné pre deti od 24 mesiacov.

Babybjörn BB nočník křesílko
31,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Dětský nočník od značky Babybjörn je prakticky zaoblený tak, aby se na něm malému dítěti dobře sedělo. Nočník je vyroben z nezávadných a kvalitních materiálů – tedy bez PVC, BPA, ftalátů nebo kadmia.

Babybjörn BB nočník Smart
24,90 €

Novinka

Dětský nočník značky Babybjörn lze jednoduše rozložit a přibalit tak bez problému na cesty, i díky pouhých 540 g. Nočník je vyroben s důrazem na zdravotní stránku, čili neobsahuje PVC, BPA, ftaláty a jiné škodlivé materiály.

MALTEX nočník s protišmykovou úpravou
7,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Detský nočník od značky Maltex má veselý grafický dizajn, ktorý zaujme všetky malé deti a tie budú chodiť na nočník s radosťou. Je opatrený protišmykovou úpravou, ktorá zaisťuje bezpečnosť a stabilitu vašich detí. Nočník je vyrobený z tvrdeného, nezávadného plastu.

Bambinomio Nočník Bambinomio
7,90 € 7,80 €

Bambinomio nočník je perfektný cestou do sveta bez plienok. Špeciálny tvar nočníka zaisťuje pohodlie pri sedení a chráni, aby nedochádzalo k znečisteniu okolia. Je tu i protišmykový okraj na spodnej strane nočníka, ktorý zabraňuje posúvaniu nočníka a tiež poškrabaniu všetkých typov podláh.

MALTEX sedadlo na WC s protišmykovou úpravou
7,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Detské sedadlo na WC od značky Maltex je opatrené protišmykovou vrstvu, ktorá zaisťuje bezpečnosť a stabilitu vášho dieťaťa pri použití toalety pre dospelých. Veselý grafický dizajn zaujme každé malé dieťa. Sedadlo je ideálne pre deti, ktoré sa učia chodiť na záchod.

Bebe-jou Nočník oválny
8,63 € 8,50 €

Bebe-jou Oválny nočník je pohodlný, praktický a ergonomický. Je skvelým pomocníkom pri nácviku toalety vášho dieťaťa. Protišmykový okraj na spodnej strane nočníka zabraňuje posúvaniu a poškrabaniu podlahy.

Bebe-jou Nočník oválný

Bebe-jou Nočník oválný

Hodnotenie: 3,5
11,68 € 8,50 €

Oválný nočník Bebe-jou je pohodlný, praktický a ergonomický. Je skvělým pomocníkem při nácviku toalety vašeho dítěte. Protiskluzový okraj na spodní straně nočníku zabraňuje posouvání a poškrábání podlahy.

DBB Remond Detská redukcia na toaletu
11,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Detská redukcia na sedadlo na WC. Kompatibilný so všetkými záchodovými doskami obvyklých WC. Fixačný krúžok, ktorý zabezpečí stabilitu. Uľahčí prechod z nočníka na klasickú toaletu vášmu dieťaťu.

Luma Nočník

Luma Nočník

Hodnotenie: 3
8,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Tento trendy LUMA dvojfarebný dokonale pohodlný, praktický a ergonomický nočník pre nácvik toalety vášho dieťaťa. Nočník sa ľahko čistí, pretože má úplne okrúhle tvary.

BRITTON nočník

BRITTON nočník

Hodnotenie: 4,5
3,86 € 3,10 €

Britton nočník | anatomicky tvarovaný | snadno se vyprázdní a čistí

Summer Infant Nočník My Fun-19%
24,45 € 19,59 €

Posledný kus za túto cenu!

Začať učiť deti chodiť na nočník My Fun sa stane zábavou. Môže byť využitý aj ako stupienok pre ľahší prístup napr. k umývadlu. Spodná časť je vybavená gumou, takže pevne sedí na podlahe.

Safety 1st WC adaptér white/lime
9,30 €

Komfortné sedátko – ideálne pre deti, ktoré sa samé učia chodiť na záchod. Pomôže malému členovi rodiny prejsť na naozajstný záchod.

Bebe-jou Tréningový nočník
19,99 € 19,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Tréningový učiaci nočník s veselými motívmi má vyťahovaciu vnútornú vložku, ktorá sa ľahko čistí. Jednoduchým otočením základne zmeníte výšku nočníka.

Safety 1st Nočník Fast & Finished
14,09 € 11,60 €

Safety 1st Nočník Fast & Finished je ergonomický pre dievčatá i chlapcov pri nácviku chodenia na toaletu. Rodičia ocenia vyberateľnú vnútornú časť, ktorá sa vďaka oblým tvarom dobre čistí.

Bebe-jou Tréningový nočník Lou-Lou
16,30 €

Učiaci nočník od Bébé-jou je vydarenou kombináciou dizajnu a funkčnosti. Uľahčuje učenie na nočník. Je unikátne jednoduchý pri používaní sa ľahko prispôsobí k rastúcemu dieťaťu. Točením základne ľahko nastavíte výšku do dvoch úrovní. Je určený pre deti od 1,5 roka do 4 rokov, ktorým poskytuje dostatok priestoru pre nohy a pohodlné sedenie. Na rozdiel od iných nočníkov je tréningový učiaci nočník Bébé-jou kompaktný svojimi rozmermi a jednoducho ho uložíte na WC alebo v kúpeľni. Vyťahovacia vnútorná vložka sa ľahko čistí a je tvarovaná tak, aby pri cikaní nemohlo dôjsť k znečisteniu okolia. Okraje základne sú lemované mäkkou protišmykovou hmotou zabraňujúcou poškrabanie podlahy. Tréningový nočník je perfektný cestou do sveta bez plienok.

MALTEX nočník s protišmykovou úpravou
7,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Detský nočník od značky Maltex je opatrený protišmykovou úpravou, ktorá zaisťuje bezpečnosť a stabilitu vašich detí. Veselý grafický dizajn zaujme všetky malé deti, ktoré budú chodiť na nočník s radosťou. Nočník je vyrobený z tvrdeného, nezávadného plastu.

Bambinomio Nočník stolička
17,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Pohodlný a kompaktný nočník v tvare stoličky je perfektným prvým krokom na ceste do sveta bez plienok. Špeciálny vyvýšený tvar nočníka zaisťuje pohodlie pri sedení.

Babybjörn BB nočník křesílko
31,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Dětský nočník značky Babybjörn je příjemně zaoblen tak, aby se na něm dítěti pohodlně sedělo. Nočník je dále vyroben z nezávadných a kvalitních materiálů – tedy bez PVC, BPA, ftalátů nebo kadmia.

Potrebujete poradiť s výberom vianočných darčekov? Inšpirujte sa našim vianočným radcom: