Summer Infant Nočník My Size Potty
52,60 €
+ doprava zadarmo

Nočník My Size Potty je skvelou pomôckou, ako naučiť dieťa chodiť na nočník. Verne napodobňuje skutočnú toaletu, vrátane zvuku spláchnutia vody. So vstavanou skrinkou pre uchovanie vreckoviek napomáha vytvoriť správne hygienické návyky.

Summer Infant Nočník Reward
39,70 €

S týmto pomocníkom bude chodenie na nočník pre vaše dieťatko radosťou. Vďaka hravej forme a krásnemu dizajnudržiakom na toaletný papier sa povinnosť stane radosťou a vy tak odbúrate zbytočný stres.

Skip hop Nočník edukační se zvukem splachování 18m+
39,99 €

Posledný kus za túto cenu!

Edukační nočník se zvukem pravého splachování od značky Skip Hop usnadní vašim dětem přechod na dospěláckou toaletu. Ze strany nočníku je praktický úložný prostor na ubrousky nebo oblíbené dětské knihy. Antibakteriální vlastnosti v nádobě bojují proti choroboplodným zárodkům a bakteriím. Je vhodný pro děti od 18 měsíců.

Babybjörn Adaptér na WC
34,70 €

Adaptér na WC od BabyBjörn urobí chodenie na záchod vášmu dieťaťu o trochu jednoduchším. Mäkké ergonomické línie bez ostrých hrán sú pohodlné, a umožňujú dieťaťu sedieť správnym spôsobom. Ľahko ho prispôsobíte na svoju záchodovú dosku.

Babybjörn BB nočník křesílko
31,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Dětský nočník od značky Babybjörn je prakticky zaoblený tak, aby se na něm malému dítěti dobře sedělo. Nočník je vyroben z nezávadných a kvalitních materiálů – tedy bez PVC, BPA, ftalátů nebo kadmia.

Babybjörn Nočník Kresielko
31,90 €

Posledný kus za túto cenu!

BabyBjörn Nočník kresielko pomáha Vášmu dieťaťu skončiť s plienkami. Je pevný s protišmykovou úpravou na spodnej strane a vyššiu chrbtovou opierkou.

Babybjörn BB nočník křesílko
31,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Dětský nočník značky Babybjörn je příjemně zaoblen tak, aby se na něm dítěti pohodlně sedělo. Nočník je dále vyroben z nezávadných a kvalitních materiálů – tedy bez PVC, BPA, ftalátů nebo kadmia.

DBB Remond Cestovný nočník Nomád
27,20 €

Praktický nočník s pekným designom, ktorý je pripravený na použitie kedykoľvek a kdekoľvek, a to nielen na cestách. V hornej časti nočníka je priestor pre toaletný papier. Ľahko sa prenáša vďaka rúčke. Ani na cestách nemusíte prestať s učením alebo chodením na nočník. Kompatibilný nočník jednoducho vezmete kamkoľvek.

Babybjörn BB nočník Smart
24,90 €

Novinka

Dětský nočník značky Babybjörn lze jednoduše rozložit a přibalit tak bez problému na cesty, i díky pouhých 540 g. Nočník je vyroben s důrazem na zdravotní stránku, čili neobsahuje PVC, BPA, ftaláty a jiné škodlivé materiály.

Babybjörn BB nočník Smart
24,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Dětský nočník značky Babybjörn lze bez námahy rozložit a přibalit třeba také na cesty, to i díky jeho lehké hmotnosti – 540 g. Nočník je vyroben s důrazem na zdravotní stránku, čili neobsahuje PVC, BPA, ftaláty a jiné škodlivé materiály.

ThermoBaby Stolička na WC Kiddyloo
24,70 €

Thermobaby Stolička na WC Kiddyloo, to je skvelá detská pomôcka pre bezpečný nácvik na klasickú toaletu. Stolička a schodíky v jednom, ľahko zložiteľné a prenosné. Výškovo prispôsobiteľné, vyrobené vo Francúzsku. Pre deti od 18 mesiacov.

Summer Infant Nočník My Fun-19%
24,45 € 19,59 €

Posledný kus za túto cenu!

Začať učiť deti chodiť na nočník My Fun sa stane zábavou. Môže byť využitý aj ako stupienok pre ľahší prístup napr. k umývadlu. Spodná časť je vybavená gumou, takže pevne sedí na podlahe.

Fisher-Price Detská toaleta, šedá-29%
29,76 € 20,90 €

Akcia

Detská toaleta Fisher Price je vernou kópiou naozajstnej toalety pre dospelých. Je skvelou voľbou pre najmenšie deti, ktoré už chcú chodiť na ozajstný záchod ako dospelí.

eKoala eKing BIO plast nočník-31%
19,31 € 13,32 €

Akcia

Farebný trón, na ktorom sa to naučí každé dieťa. Novinky eKoala 2018, eKing pretvára svet. Žiadny tradičný plast: eKing, vyrobený výhradne z BIOplastic, je prvým 100% biologicky odbúrateľným nočníkom a skutočným priateľom nášho prostredia!

Bebe-jou Tréningový nočník
19,99 € 19,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Tréningový učiaci nočník s veselými motívmi má vyťahovaciu vnútornú vložku, ktorá sa ľahko čistí. Jednoduchým otočením základne zmeníte výšku nočníka.

DOLU Detská toaleta

DOLU Detská toaleta

Hodnotenie: 4,5
22,83 € 19 €

Vzdelávací nočník – toaleta je určená pre zábavnú výučbu detí. Je stabilný, prispôsobený veku dieťaťa, ale zároveň je vernou kópiou veľkej toalety. Vnútorná časť-misa je odnímateľná a umývateľná.

Bambinomio Nočník stolička
17,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Pohodlný a kompaktný nočník v tvare stoličky je perfektným prvým krokom na ceste do sveta bez plienok. Špeciálny vyvýšený tvar nočníka zaisťuje pohodlie pri sedení.

Bebe-jou Tréningový nočník Lou-Lou
16,30 €

Učiaci nočník od Bébé-jou je vydarenou kombináciou dizajnu a funkčnosti. Uľahčuje učenie na nočník. Je unikátne jednoduchý pri používaní sa ľahko prispôsobí k rastúcemu dieťaťu. Točením základne ľahko nastavíte výšku do dvoch úrovní. Je určený pre deti od 1,5 roka do 4 rokov, ktorým poskytuje dostatok priestoru pre nohy a pohodlné sedenie. Na rozdiel od iných nočníkov je tréningový učiaci nočník Bébé-jou kompaktný svojimi rozmermi a jednoducho ho uložíte na WC alebo v kúpeľni. Vyťahovacia vnútorná vložka sa ľahko čistí a je tvarovaná tak, aby pri cikaní nemohlo dôjsť k znečisteniu okolia. Okraje základne sú lemované mäkkou protišmykovou hmotou zabraňujúcou poškrabanie podlahy. Tréningový nočník je perfektný cestou do sveta bez plienok.

Bebe-jou Tréningové sedadlo na toaletu Lou-Lou
16,30 €

Sedadlo má unikátne, jednoduché nastavenie veľkosti – iba otočenie koliečka. Nové učiace sedadlo na toaletu pomáha Vášmu maličkému sedieť na toalete uvoľnene a pohodlne. Ľahko sa upraví pre akúkoľvek toaletu. Vďaka mäkko lemovanému okraji dokonale sadne na všetky dosky. Spolu so stupátkom približuje sedadlo na toaletu vášmu dieťaťu možnosť začať toaletu používať.

Je určené pre deti od 18 mesiacov do 5 rokov. Maximálne zaťaženie je 30 kg. V zadnej časti je plocho tvarované, takže ho ľahko postavíte vedľa záchoda. Okrem toho je učiace sedadlo komfortné miesto na sedenie a je opatrené protišmykovým lemom. Vďaka zadnej rovnej strane môžete sedadlo postaviť vedľa toalety a mať ho stále po ruke.

Badabulle WC adaptér s úchytmi
14,95 € 14,80 €

WC adaptér Badabullevyvýšeným operadlom a úchytmi pomôže aj Vašim najmenším zvyknúť si na používanie veľkej toalety. Protišmyková úprava. Vhodné pre deti od 24 mesiacov.

DBB Remond Detský nočník a pisoár 2v1
12,80 €

Inovatívny nočník 2v1 pre vaše najmenšie. Najprv ho využijete ako klasický nočník a pre chlapcov, ktorí už dokážu pri bežnej potrebe stať pripevníte veľmi silnými prísavkami na stenu. Váš chlapec sa bude cítiť ako veľký.

Reer Nočník

Reer Nočník

Hodnotenie: 5
11,90 €

Dětský nočník s výrazným podstavcem, který eliminuje překlopení a pomáhá k stabilní poloze. Určeno pro dívky a chlapce od 12. do 36. měsíce. Celoplastová konstrukce s příjemným sedákem v 3D tvaru. Reer Nočník je zde pro pohodlné sezení i bezproblémové vstávání.

Bebe-jou Sedátko na WC Leopard Blue
11,90 €

Novinka

Dětské sedátko umožňuje snadnější přístup na toaletu. Je ideální pro děti od 18 měsíců do 5 let. Součástí je nastavovací kolík, který slouží k upůsobení toaletě. Bebe-jou Sedátko na WC Leopard Blue ochraňuje proti stříkající vodě.

Bebe-jou Dětské sedátko na WC Leopard
11,90 €

Novinka

Dětské sedátko umožňuje snadnější přístup na toaletu. Je ideální pro děti od 18 měsíců do 5 let. Součástí je nastavovací kolík, který slouží k upůsobení toaletě. Bebe-jou Dětské sedátko na WC Leopard ochraňuje proti stříkající vodě.

Bebe-jou Sedadlo na WC Lou-Lou
11,60 €

Sedadlo na toaletu pomáha Vášmu maličkému sedieť na toalete uvoľnene a pohodlne. Spolu so stupátkom približuje vášmu dieťaťu možnosť začať toaletu používať. Je určené pre deti od 18 mesiacov do 5 rokov. Maximálne zaťaženie je 30 kg. Je vybavené nastavovacím kolíkom, pomocou ktorého sedadlo prispôsobíte takmer každej toalete. Ochrana proti striekajúcej vode zabraňuje všetkým postriekaniam na toaletu.

Safety 1st Nočník Fast & Finished
14,09 € 11,60 €

Safety 1st Nočník Fast & Finished je ergonomický pre dievčatá i chlapcov pri nácviku chodenia na toaletu. Rodičia ocenia vyberateľnú vnútornú časť, ktorá sa vďaka oblým tvarom dobre čistí.

DBB Remond Detská redukcia na toaletu
11,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Detská redukcia na sedadlo na WC. Kompatibilný so všetkými záchodovými doskami obvyklých WC. Fixačný krúžok, ktorý zabezpečí stabilitu. Uľahčí prechod z nočníka na klasickú toaletu vášmu dieťaťu.

Luma WC sedátko

Luma WC sedátko

Hodnotenie: 4,5
10,50 €

Záchodové sedátko LUMA v moderných farbách pomáha dieťaťu zvyknúť si na používanie toalety a dodáva mu sebadôveru pri prechode na ozajstný záchod.

Safety 1st WC adaptér white/lime
9,30 €

Komfortné sedátko – ideálne pre deti, ktoré sa samé učia chodiť na záchod. Pomôže malému členovi rodiny prejsť na naozajstný záchod.

Potrebujete poradiť s výberom vianočných darčekov? Inšpirujte sa našim vianočným radcom: