Fisher-Price Detská toaleta, šedá-22%
29,76 € 23,15 €

Akcia

Detská toaleta Fisher Price je vernou kópiou naozajstnej toalety pre dospelých. Je skvelou voľbou pre najmenšie deti, ktoré už chcú chodiť na ozajstný záchod ako dospelí.

Skip hop Nočník edukační se zvukem splachování 18m+
39,99 €

Posledný kus za túto cenu!

Edukační nočník se zvukem pravého splachování od značky Skip Hop usnadní vašim dětem přechod na dospěláckou toaletu. Ze strany nočníku je praktický úložný prostor na ubrousky nebo oblíbené dětské knihy. Antibakteriální vlastnosti v nádobě bojují proti choroboplodným zárodkům a bakteriím. Je vhodný pro děti od 18 měsíců.

MALTEX nočník s protiskluzem
7,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Dětský nočník od značky Maltex je opatřený protiskluzovou úpravou, která zajišťuje bezpečnost a stabilitu vašich dětí. Veselý grafický design zaujme všechny malé děti, které budou chodit na nočník s radostí. Nočník je vyrobený z tvrzeného, nezávadného plastu.

DOLU Detská toaleta

DOLU Detská toaleta

Hodnotenie: 4,5
22,83 € 19 €

Vzdelávací nočník – toaleta je určená pre zábavnú výučbu detí. Je stabilný, prispôsobený veku dieťaťa, ale zároveň je vernou kópiou veľkej toalety. Vnútorná časť-misa je odnímateľná a umývateľná.

keeeper Detský nočník "Forest"
6,99 € 6 €

OKT Nočník „Forest“ má anatomické tvarovanie a vysokú opierku, ktorá poskytne aj Vášmu dieťatku to najpohodlnejšie posadenie. Zvýšená centrálna sekcia zabraňuje vyšplechnutiu obsahu nočníka. Hnedé prevedenie, hodiace sa do každej domácnosti.

Luma WC sedátko

Luma WC sedátko

Hodnotenie: 4,5
10,50 €

Záchodové sedátko LUMA v moderných farbách pomáha dieťaťu zvyknúť si na používanie toalety a dodáva mu sebadôveru pri prechode na ozajstný záchod.

keeeper Detský nočník hrací "Winnie Pooh"
7,30 €

OKT Detský nočník hrací „Winnie Pooh“ z bielej kolekcie – rozmer 36 × 25 × 24 cm, váha 0,5 kg. Jednoduchá údržba, pohodlný, anatomický.

keeeper Adaptér na WC

keeeper Adaptér na WC

Hodnotenie: 5
7,36 € 6,90 €

OKT Adaptér na WC z obľúbenej detskej kolekcie „Mickey & Minnie“ pomôže aj Vašim najmenším zvyknúť si na používanie veľkej toalety. Praktická pomôcka, ktorá by nemala chýbať v žiadnej domácnosti s malými deťmi. Ľahko umývateľný.

ThermoBaby Stolička na WC Kiddyloo
24,70 €

Thermobaby Stolička na WC Kiddyloo, to je skvelá detská pomôcka pre bezpečný nácvik na klasickú toaletu. Stolička a schodíky v jednom, ľahko zložiteľné a prenosné. Výškovo prispôsobiteľné, vyrobené vo Francúzsku. Pre deti od 18 mesiacov.

Summer Infant Nočník Reward
39,70 €

S týmto pomocníkom bude chodenie na nočník pre vaše dieťatko radosťou. Vďaka hravej forme a krásnemu dizajnudržiakom na toaletný papier sa povinnosť stane radosťou a vy tak odbúrate zbytočný stres.

Babybjörn Adaptér na WC
34,70 €

Adaptér na WC od BabyBjörn urobí chodenie na záchod vášmu dieťaťu o trochu jednoduchším. Mäkké ergonomické línie bez ostrých hrán sú pohodlné, a umožňujú dieťaťu sedieť správnym spôsobom. Ľahko ho prispôsobíte na svoju záchodovú dosku.

Bebe-jou Nočník oválny
8,63 € 8,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Bebe-jou Oválny nočník je pohodlný, praktický a ergonomický. Je skvelým pomocníkom pri nácviku toalety vášho dieťaťa. Protišmykový okraj na spodnej strane nočníka zabraňuje posúvaniu a poškrabaniu podlahy.

keeeper Nočník

keeeper Nočník

Hodnotenie: 5
7,36 € 6,50 €

OKT Nočník z obľúbenej detskej kolekcie „Mickey & Minnie“ má anatomické tvarovanie a vysokú opierku, ktorá poskytne aj Vášmu dieťatku to najpohodlnejšie posadenie. Zvýšená centrálna sekcia zabraňuje vyšplechnutiu obsahu nočníka.

DBB Remond Cestovný nočník Nomád
27,20 €

Praktický nočník s pekným designom, ktorý je pripravený na použitie kedykoľvek a kdekoľvek, a to nielen na cestách. V hornej časti nočníka je priestor pre toaletný papier. Ľahko sa prenáša vďaka rúčke. Ani na cestách nemusíte prestať s učením alebo chodením na nočník. Kompatibilný nočník jednoducho vezmete kamkoľvek.

Badabulle WC adaptér s úchytmi
14,95 € 14,80 €

WC adaptér Badabullevyvýšeným operadlom a úchytmi pomôže aj Vašim najmenším zvyknúť si na používanie veľkej toalety. Protišmyková úprava. Vhodné pre deti od 24 mesiacov.

DBB Remond Detská redukcia na toaletu
11,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Detská redukcia na sedadlo na WC. Kompatibilný so všetkými záchodovými doskami obvyklých WC. Fixačný krúžok, ktorý zabezpečí stabilitu. Uľahčí prechod z nočníka na klasickú toaletu vášmu dieťaťu.

Babybjörn BB nočník Smart
24,90 €

Novinka

Dětský nočník značky Babybjörn lze jednoduše rozložit a přibalit tak bez problému na cesty, i díky pouhých 540 g. Nočník je vyroben s důrazem na zdravotní stránku, čili neobsahuje PVC, BPA, ftaláty a jiné škodlivé materiály.

keeeper Detský nočník Hippo
8,76 € 6 €

Nočník Hippo s anatomickým tvarovaním a vysokou opierkou, ktorá poskytuje dieťaťu pohodlné posadenie. Zvýšená centrálna sekcia zabraňuje vyšplechnutiu obsahu nočníka.

Bambinomio Nočník Bambinomio
7,90 € 7,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Bambinomio nočník je perfektný cestou do sveta bez plienok. Špeciálny tvar nočníka zaisťuje pohodlie pri sedení a chráni, aby nedochádzalo k znečisteniu okolia. Je tu i protišmykový okraj na spodnej strane nočníka, ktorý zabraňuje posúvaniu nočníka a tiež poškrabaniu všetkých typov podláh.

Bebe-jou Tréningové sedátko na toaletu
16,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Tréningové sedátko na WC s jednoduchým nastavením veľkosti, len otočením kolieska. Vaše dieťa bude sedieť bezpečne a pohodlne.

keeeper Detský nočník Cars
7,49 € 6 €

Posledný kus za túto cenu!

Detský nočník Carsanatomickým tvarovaním a vysokou opierkou, ktorá poskytuje dieťaťu pohodlné posadenie. Zvýšená centrálna sekcia zabraňuje vyšplechnutiu obsahu nočníka.

MALTEX sedátko na WC s protiskluzem
7,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Dětské sedátko na WC od značky Maltex je opatřené protiskluzovou vrstvu, která zajišťuje bezpečnost a stabilitu vašeho dítěte při použití toalety pro dospělé. Veselý grafický design zaujme každé malé dítě. Sedátko je ideální pro děti, které se učí chodit na záchod.

keeeper Sedátko na WC Hippo
7,99 € 5 €

Sedátko pre deti Hippo na wc s obrázkom hrocha z kvalitného plastu. Je veľmi ľahké a ľahko prenosné. Na spodnej strane protišmyková úprava. Sedátko Hippo pomôže vášmu dieťaťu zvyknúť si na používanie toalety.

Luma Nočník

Luma Nočník

Hodnotenie: 3,5
8,26 € 8,10 €

Tento trendy LUMA dvojfarebný dokonale pohodlný, praktický a ergonomický nočník pre nácvik toalety vášho dieťaťa. Nočník sa ľahko čistí, pretože má úplne okrúhle tvary.

MALTEX nočník s protiskluzovou úpravou
7,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Dětský nočník od značky Maltex má veselý grafický design, který zaujme všechny malé děti a ty budou chodit na nočník s radostí. Je opatřený protiskluzovou úpravou, která zajišťuje bezpečnost a stabilitu vašich dětí. Nočník je vyrobený z tvrzeného, nezávadného plastu.

BRITTON nočník

BRITTON nočník

Hodnotenie: 4,5
3,86 € 3,10 €

Britton nočník | anatomicky tvarovaný | snadno se vyprázdní a čistí

Potrebujete poradiť s výberom vianočných darčekov? Inšpirujte sa našim vianočným radcom: