ZAZU Tučniak PAM Sleeptrainer s bezdrôtovým reproduktorom
48,07 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

ZAZU Tučniak PAM Sleeptrainer s bezdrôtovým reproduktorom sa stane kamarátom, nočným svetielkom a pomocníkom pre dieťa (i dospelých). Pomáha detičkám, aby sa v noci nebáli a zároveň vďaka dômyselným farbám naučí dieťa vstávať až v momente, kedy Vy chcete.

ZAZU Ovečka SAM tréninkový budík s nočním světlem
44,41 €
+ doprava zadarmo

CYBER MONDAY: Dodatočná 10 % zľava s kódom CYBER10SK (platí od 2. 12. do 8. 12. alebo do vypredania zásob)!
Ovečka SAM tréningový budík s nočným svetlom, ktorý je skvelou vizuálnou pomôckou pre deti. Ovečka SAM deťom ukáže, kedy je čas ísť spať, kedy je čas na odpočinok a kedy môžu vstávať. Neskôr, až sa dieťa naučí poznávať hodiny, ostáva tento budík krásnym doplnkom do izbičky.
ZAZU Sovička LOU

ZAZU Sovička LOU

Hodnotenie: 4,5
40,70 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Sovička LOU je ideálnym kompromisom medzi tmou a svetlom. Elegantná a praktická detská lampička s nočným sovím svetielkom a snímačom zvuku. Každé svetlo (prstenec alebo sovička) môže byť zapnuté individuálne podľa vašej potreby. Pri plači vášho najmenšieho sa vďaka snímaču zvuku aktivuje svetlo, čo ho upokojí.

ZAZU Ovečka FIN - lampička na čítanie s nočným svetlom
29,60 €

ZAZU Ovečka FIN je lampička na čítanie a nočné svetlo v jednom. Má pohyblivý krk, vďaka ktorému môžete smerovať svetlo, tam, kam treba. Ovečka má pohyblivé nohy vyrobené z veľmi jemného materiálu. Môže tak sedieť vedľa postele na nočnom stolíku alebo na inom mieste. Vďaka vstavanej dobíjacej batérii je možné ovečku vziať kamkoľvek so sebou.

ZAZU Žirafa GINA svítilna s nočním světlem
28,81 €

Posledný kus za túto cenu!

Žirafa GINA je svítilna a noční světlo v jednom se kterým se vašemu děťátku bude příjemně usínat. Svítilnou si může dítě posvítit na cestu, číst s ní oblíbenou knihu nebo si jen hrát. Při usínání pak žirafa GINA doprovází malé dítě nocí měkkým barevným nočním světlem. Světlo nabízí 7 oblíbených barev.

Potrebujete poradiť s výberom vianočných darčekov? Inšpirujte sa našim vianočným radcom: