Metroid Dread (SWITCH)

Metroid Dread (SWITCH)

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Prvá nová 2D Metroid hra po devätnástich rokoch (Metroid Fusion vyšiel v roku 2002 na Game Boy Advance) je tu! Metroid Dread je piate 2D dobrodružstvo, teda klasická plošinovka žánru, ktorý sama pomenovala – Metroidvania. Celý popis
59,99 €
Vrátane RP a DPH
49,99 €
-16%
Partner: Xzone

Už sa nepredáva

Tovar od predajcu Xzone

Predaj zastrešuje MALL.CZ vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.

Kód: 100066328004

Popis

Prvá nová 2D Metroid hra po devätnástich rokoch (Metroid Fusion vyšiel v roku 2002 na Game Boy Advance) je tu! Metroid Dread je piate 2D dobrodružstvo, teda klasická plošinovka žánru, ktorý sama pomenovala – Metroidvania. Hutná atmosféra, skvele spracované levely a skúmanie, na to všetko sa môžete tešiť v novom dobrodružstve Samus Aran.

ZÁHADNÉ SIGNÁLY
Príbeh Samus Aran pokračuje po udalostiach v hre Metroid Fusion. Po záhadnom signálu zaslanom Galaktickej Federácii sa vydáva toto vysielanie preskúmať na planétu ZDR. Toto odľahlé miesto je zamorené zákernými mimozemskými tvormi a chladnými mechanickými hrozbami v podobe robotov. Samus je silnejší, ako kedykoľvek predtým, ale bude to stačiť na zákernosti planéty ZDR?

E. M. M. I.
Kedysi to bývali roboti pre získavanie DNA, teraz ale E. M. M. I. lovia Samus. Hutná atmosféra Metroid Dread je na mieste, pretože nájsť spôsob ako poraziť tieto kruté stroje nie je vôbec jednoduché.

RASTÚCA SILA
Postupom hry bude Samus získavať nové a známe schopnosti. Prekonávajte prekážky, dostaňte sa do horšie prístupných miest a stretnite sa s nepriateľmi. Cesta skrz túto planétu nebude ľahká. Postupne sa s novými schopnosťami vracajte do známych lokácií a hľadajte alternatívne cesty vpred. Samozrejmosťou je aj kvalitne spracovaná mapa, ako poznáme aj z predošlých hier, ktorá vám bude robiť verného spoločníka.