Northern Diver Oblek suchý trilaminátový HID, Northern Diver, XXL

Northern Diver Oblek suchý trilaminátový HID, Northern Diver, XXL

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Nový a maximálne vychytaný suchý trilaminátový oblek HID od spoločnosti Northern Diver. Celý popis
1 267,89 €
Vrátane DPH
1 179,90 €
Doprava zadarmo

Skladom u partnera posledný 1 kus

27.10.2021 - 28.10.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 100001960606

Popis

Suchý trilaminátový oblek HID

Popis produktu:

potápaš sa tam, kam sa ostatní neodvážia? Možno si technický alebo vrakový potápač, alebo možno jednoducho chceš investovať do suchého obleku z extra silnej membrány. Radi ti predstavujeme úplne nový HID, technický suchý oblek z tri-laminátu. HID je vyrobený z ultra odolnej čiernej tkaniny „Aquatex“.

Neočakávaj značné množstvo nadbytočného materiálu, obvyklý to rys membránových suchých oblekov. Napínací systém „Constant Fit Tension Flex“ na tomto technickom tri-laminátovom obleku tesne priľne a pritom sa pohybuje v súhre s telom potápačov. Tento systém, ktorý sa nachádza v páse obleku, je záhyb materiálu, ktorý sa rozširuje a zaťahuje ako mu pohyb potápačov diktuje.

Nech potápač pokľakne, naťahuje sa do výšky, siaha okolo seba alebo sa len ohne dopredu, bude sa HID pohybovať bez námahy s ním.

V cene je tiež zahrnutý odnímateľný medzinožný popruh. Vzhľadom k tomu, že má HID predné rozopínanie, „Constant Fit Tension Flex“ systém príde vhod pri obliekaní a vyzliekaní obleku. Pri týchto procesoch sa hodí „Aquaseal zips YKK“, ktorý odolá vysokému tlaku a pritom netlačí potápačov na krku.

Tento úplne nový HID má nové a užitočné funkcie. Počítané je tak s položkami ako je potápačský počítač, preto je ku každému zápästiu pridané nedávno vyvinuté protišmykové zariadenie „Anchor“.

Vzhľadom na použiý protišmykový materiál táto kotva „Anchor“ pomáha udržiavať vaše zariadenie bezpečné a v správnej polohe po celú dobu ponoru. K dispozícii je tiež vrecko tesne pod ramenom na strane ľavej ruky na populárne chemické svetlo Flexi-Light.

HID má tiež transportné vrecko na zips, na strane pravého stehna potápačov, s integrovaným vreckovým nožom. V rovnakej polohe, ale na ľavom stehne, je vrecko na suchý zips. Pokiaľ si technický alebo vrakový potápač nesúci špecializované potápačské vybavenie, alebo len chceš mať objemné vrecká na suchom obleku, HID ti to splní.

HID sa dodáva s neoprénovou krčnou manžetou s neoprénovým golierom, latexovými manžetami zápästia, ultra-odolnými a tvrdými podrážkami topánok a vysokovýkonným napúšťacím a vypúšťacím ventilom v štandardných polohách.

Aby sme ti pomohli čo najskôr vziať do vody tvoj nový suchý oblek, je HID dodávaný v sade s 5 mm neoprénovou kapucňou s odvetrávacím systémom „Dual-flow“, taškou na suchý oblek, hadicami a sadou na údržbu obleku.

Špecifikácie:

Vyrobené z čiernej tri-laminátovej textílie „Aquatex“.

Napínací systém „Constant Fit Tension Flex“.

Elegantný dizajn s pridaným zosilnením na vreckách a sedlovej oblasti, ktoré je protišmykové a poskytuje ochranu proti oderu.

Protišmykové zariadenie „Anchor“ na oboch zápästiach.

Neoprénová manžeta krku s neoprénovým golierom.

Latexové manžety zápästia.

Predné rozopínanie na zips „Aquaseal YKK“ s vysokým kompresným pomerom a s ochrannou chlopňou na jednoduchší zips.

Transportné vrecko na zips na pravom stehne s integrovaným vreckovým nožom, vrecko na suchý zips umiestnené na ľavom stehne, vrecko na chemické svetlo Flexi-Light, robustný bezšvový rozkrok s nastaviteľným a odnímateľným medzinožným popruhom.

Pred-ohnuté ochrany kolien z „Kevlaru KN601“.

Ultra-odolné tvrdé podrážky topánok.

Ventily v štandardných polohách 5 mm, neoprénová kapucňa s odvetrávacím systémom „Dual-flow“.

Súčasťou je tiež taška cez rameno na oblek, hadice a sada na údržbu.