WATERPROOF Oblek D10 PRO suchý 3,5mm - Dámsky, XS

Značka: WATERPROOF Náš kód: 100001959456
WATERPROOF Oblek D10 PRO suchý 3,5mm - Dámsky, XS

Partnerský predajDoprava zadarmo

WATERPROOF Oblek D10 PRO suchý 3,5mm - Dámsky, XS

Žiadny materiál sa nevyrovná špeciálnemu 3,5mm zhustenému (hi-dense) neoprénu. Spojením jeho vynikajúcich izolačných vlastností s dokonalosťou strihu a technického prevedenia vznikol oblek D10 PRO, ktorý uspokojí aj toho najnáročnejšieho potápača. Celý popis

1317.88
1 317,88 € vrátane DPHBežná cena: 1 385,88 €, Ušetríte 68 € (4 %)
Cena s MALL kartou:
1 267,88 €
Viac info tu
Už sa nepredáva
Mesačne od:
131,79 € Spočítať splátky

Popis

Popis produktu

 Oblek D10 PRO suchý – Dámsky

Počas mnohých rokov priebežného testovania v extrémnych podmienkach polárnych oblastí došla spoločnost WaterProof k jednoznačnému záveru, že čo se týká suchých oblekov, žiadny materiál sa nevyrovná špeciálnemu 3,5mm zhustenému (hi-dense) neoprénu. Spojením jeho vynikajúcich izolačných vlastností s dokonalosťou strihu a technického prevedenia vznikol oblek D10 PRO, ktorý uspokojí i toho najnáročnejšieho potápača.

Vlastnosti a detaily:

ANATOMICAL SCULPTING – strih rešpektujúci ľudské telo. Anatomicky tvarované, v oblasti lakťov a kolien mierne prehnuté rukávy a nohavice zaisťujú, že oblek perfektne sedí v kľude i v pohybe pod vodou.

SEAL ARMOUR SYSTEM ZIP OFF CUFF – špeciálna úprava koncov rukávov. Rukávy sú v oblasti zápästí vybavené vysoko tesniacou latexovou manžetou a zipsom, ktorý v prípade záujmu umožňuje úpravu koncov rukávov pre pripevnenie suchých rukavíc akéhokoľvek výrobcu.

MOULDED VELCRO TABS – nové TPU (eko) pútko sa prichytí iba na miesta k tomu určené.

SHOULDER ARMOUR – ochrana obleku v oblasti ramien proti odieraniu popruhmi kompenzátora vztlaku či nosiča fľaše.

HEAVY DUTY ZIPPERED COVER – zdvojené Zapínanie pre väčšiu ochranu obleku pri potápaní v náročných podmienkach. Masívne bronzový zips obleku je chránený pred vniknutím nečistôt či mechanickým poškodením vonkajšou vrstvou neoprénu s odolným zipsom určeným pre dlhodobé opakované používanie.

HIGH VISIBILITY – reflexné logo na krku a rukávoch.

CHILL GUARD – špeciálny ochranný pás proti chladu pod suchým zipsom, ktorý naviac chráni podoblek pred poškodením.

INCLUDING H1 H.A.V.S. HOOD 5/7mm – súčásťou obleku je samostatná kukla so špeciálnym systémom pre odvod vzduchu pomocou dvoch jednosmerných ventilov, ktoré zabraňujú nepríjemnému hromadeniu vzduchu pod kuklou Ďalšími významnými charakteristikami kukly sú zvýšená ochrana v oblastiach zvlášť kritických pre odvod tepla (pás zo silnejšieho, 7mm neoprénu naprieč kuklou, od čela po tyl) a hladké tvárové části. Samozrejmosťou je široký tvarovaný golier, ktorý zaisťuje, že kukla perfektne sedí pod ochranným golierom obleku.

ANATOMICAL KEVLAR REINFORCED BOOT – topánky s nartom chráneným kevlarom zaisťujú pevnosť bez straty pružnosti. Tvar pomáha minimalizovať tlak v oblasti členkov a lýtok, ku kterému dochádza pri plávaní s plutvami. Na zadnej strane lýtka sú topánky rozšírené pre ľahšie nazúvanie.

A SEAT THAT GRIPS – ochrana obleku proti odieraniu je zaistená protišmykovým reliéfnym vzorom z polyuretánu v oblasti zadnice a stehien.

WARM NECK VALVE – častokrát napodobovaný design vyvinutý spoločnosťou WaterProof pre zvýšenie tepelného komfortu potápača v oblasti krku a hrudníka doplnený jednosmerným ventilom odvádzajúcim vodu po vynorení.

DRY BAG – k obleku je dodávaný špeciálny vodotesný vak WaterProof (materiál CORDURA 1000), ktorý môže byť nosený v ruke či na chrbte.

KNEE GUARDS – odolné kolenné chrániče tvarované polyuretánom, které chránia oblek, bez toho aby obmedzovali pohyblivosť a pohodlie potápača.

POWER POCKETS – oblek je vybaveny objemnými, rozťažiteľnými kapsami, do ktorých je možné uložiť nástroje či vybavenie potrebné pre ponor.

TOUGHTEX – vrchná vrstva z odolného materiálu SD Toughtex, ktorá chráni oblek pred poškodením odieraním pri preliezaní úzkych priestorov v jaskyniach či vrakoch.


Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Veľkosť XS
Hrúbka neoprénu 3,5 mm
Určenie dámske
Strih neoprénu jednodielny
Typ neoprénu mokrý