Nupo Diéta na 8 dní - DETOX

Nupo Diéta na 8 dní - DETOX

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
NUPO 8 denný Detox poskytne vášmu telu úľavu a odľahčí organizmus, zrýchli vaše trávenie a naštartuje metabolizmus. Počas týždenného detoxe zhodíte aj nejaké to nadbytočné telo. Celý popis
95,60 €
Vrátane DPH
89,20 €
Doprava zadarmo
Partner: Vivantis

Skladom u partnera posledný 1 kus

29.10.2021 - 2.11.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 100046149247

Popis

NUPO 8 denný Detox poskytne vášmu telu úľavu a odľahčí organizmus, zrýchli vaše trávenie a naštartuje metabolizmus. Počas týždenného detoxe zhodíte aj nejaké to nadbytočné telo. Súčasťou NUPO balíčka sú 4 balenia diéty NUPO, tablety z radu Slim Boost pre rýchlejšie spaľovanie a šejker (1× polievka zeleninová, 1× polievka pikantné thajská, 1× šejk jahoda, 1× šejk čokoláda, 1× šejker NUPO, 1× kapsule Slim Boost BURN MY FAT) NUPO je nízkokalorický program pre redukciu hmotnosti, ktorý vás rýchlo a zdravo dostane do skvelej formy. Táto dánska diéta obsahuje všetky zložky vyváženej stravy (bielkoviny, sacharidy, vitamíny a minerály) namiešané tak, aby ste efektívne schudli a nedostavil sa jojo efekt. Vďaka jeho skvelej chuti nič nehľadajú ani vaše chuťové bunky a vysoký obsah vlákniny zase zabraňuje pocitu hladu, ktorý by ste pri šiestich porciách denne mať nemali. S NUPEM nemusíte nič vážiť či počítať kalórie. Všetko je už pripravené. NUPO je balené po jednotlivých porciách, umožňuje vám teda vziať si ho pohodlne kamkoľvek so sebou. Na jeho prípravu potrebujete iba šejker a vodu.

POUŽITIE: Nalejte do šejkra 300 ml studenej vody a nasypte obsah jedného vrecka. Dobre pretrepte. Polievku ohrejte. Denne zjedzte 6 porcií NUPO diéty v pokiaľ možno v pravidelných intervaloch, cca 2–3 hodiny. 1 balenie diéty NUPO obsahuje 12 porcií od jednej príchuti. Na 1 týždeň odporúčame 4 balenia podľa vášho výberu. 6 porcií za deň môžete kombinovať podľa chuti. Všetky majú rovnakú kalorickú hodnotu.Dávkovanie:

6 x denne

Balenie:

1× polievka zeleninová

1× polievka pikantné thajská

1× šejk jahoda

1× šejk čokoláda

1× šejker NUPO

1× kapsule Slim Boost BURN MY FAT

Upozornenie:

Ak je NUPO jediný zdroj potravy, nemal by byť používaný dlhšie ako 3 týždne bez konzultácie s lekárom. Nie je doporučené tehotným a dojčiacim ženám a deťom. Pri diéte nezabúdajte na pitný režim, pite minimálne 2–3 litre vody denne.