Etape Návleky na ruky, Čierna/Žltá Fluo
15,10 €

Zateplené Etape návleky na ruky Čierna/Žltá Fluo sú to pravé, ak hľadáte pohodlnú ochranu pred dažďom a poryvmi vetra. Vďaka protišmykovej úprave zostanú návleky tam, kde majú.

Sensor Cyklo Návleky na ruky-37%
19,04 € 11,90 €

Akcia

Sensor Návleky na ruky sú určené pre cyklistiku aj beh, ako ochrana proti chladu. Počesaná vnútorná strana zaisťuje optimálny tepelný komfort. Ergonomicky tvarované v oblasti lakťa a s výraznými reflexnými prvkami.

Etape Návleky na kolená, Čierna/Žltá Fluo
18,47 € 15 €

Posledný kus za túto cenu!

Cyklistické Etape Návleky na kolená Čierna/Žltá Fluo Vás ochránia pred chladom i vetrom. Zateplený materiál ThermoFit, anatomický strih a protišmyková úprava zaručia komfort pri jazde.

Etape Návleky na kolená, Čierna
18,47 € 15 €

Cyklistické Etape Návleky na kolená, Čierne Vás ochránia pred chladom i vetrom. Zateplený materiál ThermoFit, anatomický strih a protišmyková úprava zaručí komfort pri jazde.

Sensor Cyklo Návleky na nohy-43%
45,96 € 25,90 €

Akcia

Sensor Návleky na nohy sú určené pre cyklistiku aj beh. Počesaná vnútorná strana zaisťuje optimálny tepelný komfort. V oblasti kolien je ochrana proti chladu a vetru No Wind.

Craft Návleky Shelter-18%

Craft Návleky Shelter

Hodnotenie: 4
36,67 € 29,90 €

Akcia

Cyklistické návleky na topánky disponujú pútkom, ktoré umožňuje jednoduchšie nasadenie. Sú opatrené vodeodolnou membránou VentAir. Vodeodolný zips je 3/4 podložený légou. Craft Návleky Shelter nájdu využitie predovšetkým v chladnejšom a daždivejšom počasí.

Etape Návleky na nohy, Čierna
28,90 € 21,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Cyklistické Etape Návleky na nohy Čierna Vás ochránia pred chladom i vetrom. Zateplený materiál ThermoFit, anatomický strih a protišmyková úprava zaručí komfort pri jazde.

Etape Návleky na nohy, Čierna Žltá, Fluo-30%
25,87 € 17,90 €

Akcia

Cyklistické Etape Návleky na nohy Čierna/Žltá Fluo Vás ochránia pred chladom i vetrom. Zateplený materiál ThermoFit, anatomický strih a protišmyková úprava zaručí komfort pri jazde.

Etape Návleky na ruky

Etape Návleky na ruky

Hodnotenie: 4,5
16 €

Cyklistické návleky na ruky disponujú silikónovým zakončením, vďaka ktorému sa nebudú sumarizovať. Sú vyrobené zo zatepleného materiálu Thermoflex. Castelli Návleky na ruky spoľahlivo ochránia pred vetrom, dažďom a ďalšími nepriaznivými podmienkami.

Etape NEO černá

Etape NEO černá

Hodnotenie: 5
30,92 € 30,40 €

Kvalitní návleky na tretry. Etape NEO černá jsou vyrobeny z neoprenu a mají vyztuženou špičku. O bezepčnost se starají reflexní prvky. Návleky disponují podlepenými švy, které zajišťují vysokou odolnost vůči vodě.

Craft Návleky Glow

Craft Návleky Glow

Hodnotenie: 1,5
50 € 38,20 €

Cyklistické návleky na topánky disponujú pútkom, ktoré umožňuje jednoduchšie nasadenie. Sú opatrené vodeodolnou membránou VentAir. Vodeodolný zips je 3/4 podložený légou. Craft Návleky Glow nájdu využitie predovšetkým v chladnejšom a daždivejšom počasí.