Unicat náväzcová šnúra Power Leader Grey 20 m
18,51 €

Sumce sa radi pohybujú v oblastiach so spadnutými stromami a rôznymi prekážkami.
Niekedy býva ťažké a pre rybárov takmer nemožné ho odlepiť od dna. V tejto chvíli spoliehate na kvalitu použitého materiálu.

Gardner Splietaná Šnúra Ultra Skin 20m Brown
20,72 €

Posledný kus za túto cenu!

Ďalší z radov spletaných vyzliekacích šnúr od Gardner Ultra Skin. Ultra Skin je super jemná spletená vyzliekacia šnúra, ktorá je ideálna pre tvorenie náväzcových systémov.​

Nash Šnúrka Armourlink Gravel 20m
14,99 €

Armourlink Najťažšia a najrýchlejšie sa potápajúca náväzcová šnúra na trhu, vyznačujúca sa vysokou pružnosťou s maximálnou ochranou proti oderu s výnimočnými maskovacími schopnosťami.

Delphin Náväzcová Šnúrka Astro 8 20 m
3,80 € 3,51 €

Novinka

Splietaná šnúra pletená z ôsmich PE vlákien do guľatého prierezu. Vyznačuje sa vysokou odolnosťou voči oderetiu a silou v uzle.​

Delphin Náväzcová Šnúrka Proxi 8 20 m
5,70 € 5,31 €

Posledný kus za túto cenu!

Primárne feederová šnúra je pletená z 8 PE vlákien. Vďaka špeciálnej povrchovej úprave je potápavá! PROXI 8 je neuveriteľne jemná šnúra, ktorá je však veľmi pevná v uzle.

Anaconda pletená šnúra Camou Skin 10 m Camo
18,04 € 13,42 €

Vystužená pletená šnúra.

Šnúra je vybavená špeciálnym, ochranným poťahom, ktorý obmedzuje zamotanie a zapletenie šnúry. Vonkajšia ochranná vrstva môže byť ľahko odstránená a túto časť môžeme použiť ako obyčajnú pletenú šnúru s mäkkými vláknami.

Anaconda pletená šnúra Gentle Link 10 m Camo
10,87 € 9,05 €

Jemná pletená šnúra.

Je mäkká a vďaka svojej farbe je vode takmer neviditeľná. Veľmi veľká odolnosť proti oderu a opotrebovaniu. Vhodná pre všetky druhy náväzcov.
 

Anaconda Pletená Šnúra Rock Leader 20 m
13,42 €

Posledný kus za túto cenu!

Pletená šnúra nenápadnej farby, ktorá je ideálna na lov vo vodách, kde sa nachádza mnoho prekážok, napr. kameňov alebo mušlí.​

Anaconda pletená šnúra Slim Skin 10 m Black
16,62 € 13,42 €

Vystužená pletená šnúra.

Tenký obal je veľmi odolný proti oderu. V prípade potreby môže byť poťah odstránený. Ideálna pre taktické kombinované montáže.
 

Anaconda šnúra Camou Leadcore 10 m
13,82 € 11,24 €

Pletená šnúra s oloveným jadrom.

Pri výrobe bol hlavný dôraz kladený na vytvorenie čo najlepšej kamufláže, aby bol materiál pod vodou čo najlepšie maskovaný a bola tak zvýšená šanca na chytenie aj plachých rýb.

Anaconda šnúra Granit 10 m Green
10,51 €

Granit je mäkká pletenka novej generácie.

Je takmer nezničiteľná, nenápadná a veľmi mäkká pri zachovaní všetkých kladných vlastností, ako je vysoká nosnosť, vysoká odolnosť proti oderu a opotrebeniu atď.

Anaconda Šoková šnúra Rockshocker Leader 150 m
19,24 €

Šoková pletená šnúra od firmy Anaconda.

Je určená pre dlhé hody. Pevná pletená šnúra so špeciálnou povrchovou úpravou, ktorá zvyšuje už tak veľkú nosnosť a odolnosť proti oderu.

Extra Carp Camou Elite Braid 20 m
3,88 €

Camo Elite pletená, náväzcová šnúrka

Camo Elite pletená, náväzcová šnúrka predstavuje ideálnu voľbu pre lov na stojatých alebo mierne tečúcich vodách. Pomaly potápavá šnúrka je dokonale vyvážená a je ideálna pre prirodzenú prezentáciu nástrahy.

Extra Carp Camou Viper Braid 20 m
3,88 €

Camo Viper je pletená šnúrka určená na výrobu vysoko kvalitných koncových montáži

Camo Viper je pletená šnúrka určená na výrobu vysoko kvalitných koncových montáži, pretože ponúka dokonalú prezentáciu nástrahy na všetkých typoch dna.

Falcon Náväzcová Šnúra Catfish Leader 10 m
3,88 €

Táto pletená šnúrka z 8-mich vlákien sa vyznačuje vynikajúcou presnosťou a pevnosťou. Je ideálna pre lov veľkých sumcov a pre použitie na výrobu koncového nadväzeca.​

FIN Nádväzcová Šnúra Armada Shock 40 m
17,50 € 16,19 €

Táto šoková šnúra je pletená z ôsmich mikrovláken. Pletenie ôsmich mikrovláken vytvára jemnú, dokonale okrúhlu štruktúru s mimoriadnou nosnosť tejto výnimočnej šokovej šnúry. 

FIN náväzcová Šnúra 8K Double 20m
6,30 € 5,84 €

Prvotriedna potápavá šnúra slovenskej značky FIN. 

Hlavný dôraz bol kladený na zvýšenie celkovej hmotnosti šnúry, ktoré nie je možné dosiahnúť štandardným pletením.

FIN náväzcová šnúra Direct Carp - Hook Line 6K 20m
5,30 € 4,94 €

6K je prvotriedna potápavá šnúra.

Je husto pletená šnúra zo 6 mikrovláken, čo zabezpečuje jej vysokú spoľahlivosť . Povrch šnúry nie je dodatočne upravovaný, zvýšená tuhosť je dosiahnutá výlučne hustým pletením.

Potrebujete poradiť s výberom vianočných darčekov? Inšpirujte sa našim vianočným radcom: