U nás na MALL.sk predávame státisíce produktov, medzi nimi aj trendy oblečenia a doplnky z kategórie náušnice. Využite naše zákaznícke výhody:

Zobraziť viac
  • Nakúpite pre celú rodinu pohodlne v jednom e-shope.
  • Nákup vám doručíme dnes, či inokedy podľa vašich preferencií.
  • Tovar si môžete vyzdvihnúť tiež vo viac ako 350 výdajných miestach pre osobný odber.
  • Ak nebudete s oblečením či doplnkami z kategórie náušnicenáušnice spokojní, môžete nám tovar vrátiť do 14 dní.
  • S otázkami aj objednávkou vám pomôže zákaznícka podpora fungujúca 24 hodín denne.

Šetrite čas a pozrite si najnovšie módne trendy v novinkách alebo najlepšie hodnotené produkty kategórie náušnice.

Náušnice

Dámske náušnice môžete vybrať v klasickom prevedení, ako zlaté náušnice alebo cenové priaznivejšie, strieborné či z chirurgickej ocele. Ak ste alergickí na kov, vyberajte medzi titánovými náušnicami.

Dámske strieborné náušnice

Dámske náušnice strieborné sú cenovo priaznivé, preto si ich môžete kúpiť niekoľko sád a kombinovať ich s ostatnými šperkami. Je potrebné ich pravidelne čistiť, pretože majú tendenciu černieť.

Zlaté naušnice

Zlaté náušnice sú nestarnúcou klasikou a nikdy nevyjdú z módy. Na zlaté náušnice sú len minimálne alergické reakcie. Zlato sa hodí aj ako materiál pre výrobu zásnubných prsteňov. Existuje aj biele či ružové zlato.

Dámske náušnice z chirurgickej ocele

Chirurgická oceľ je pevný materiál, ktorý nie je toľko náchylný na poškriabanie. Z chirurgickej ocele sa vyrábajú aj ďalšie druhy šperkov, ako retiazky apod.

Pánske náušnice

Náušnice pánske by mali byť v jednoduchom dizajne a bez zdobenia. Obľúbené sú kôstky alebo hladké krúžky.

Detské náušnice

Detské náušnice vždy prispôsobte veku dieťaťa. Detské náušnice by mali byť zlaté (menej alergických reakcií) a nemali by mať ostré hrany.

Náušnice kôstky

Dámske náušnice kôstky pristanú každému tvaru tváre. Rozumieť si budú s okrúhlym, oválnym, srdiečkovým, pretiahnutým aj štvorcovým.

Visiace náušnice

Visiace náušnice sú vhodné pre dámy s okrúhlou tvárou. Okrem visiacich náušníc sa hodia aj slzičkové, kôstky alebo geometrické s ostrými hranami.

Náušnice krúžky

Náušnice v tvare krúžkov, či už väčších alebo menších, najlepšie ladia so štvorcovou tvárou. Ostré hrany ju opticky zjemnia. V prevedení to môžu byť plné kruhy alebo polkruhy.

→ Náušnice môžu byť súčasťou súpravy šperkov spolu s náhrdelníkom a prsteňom.