Swarovski Elements SWAROVSKI E. NÁUŠNICE GEMSTONE SEE3327, SEE3327

Swarovski Elements SWAROVSKI E. NÁUŠNICE GEMSTONE SEE3327, SEE3327

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
SWAROVSKI E. NÁUŠNICE GEMSTONE SEE3327 Celý popis
16,30 €
Vrátane DPH
Partner: DIVISSIMO

Skladom u partnera 3 kusy

9.12.2021 - 10.12.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Tovar od predajcu DIVISSIMO

Predaj zastrešuje MALL.CZ vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.

Kód: 100050343224

Popis

Náušnice zdobené Swarovski kryštálikmi / SWAROVSKI ELEMENTS/ a prírodným polodrahokamom-Tyrkysom. Vyrobené z chirurgickej ocele. Sáčikové balenie. Spolu s certifikátom o autenticite Swarovski kryštálov.

UPOZORNENIE: Náušnice obsahujú prírodný polodrahokam, ktorý nie je umelo vyrobený a preto je každý kus unikátny a jedinečný. Obsahuje drobné rozdiely v sfarbení, alebo žilovaní. Polodrahokamy sú brúsené do tvaru karbošonu.
Chirurgická oceľ vyniká svojou mimoriadnou odolnosťou. Nemení farbu, ani neoxiduje. Je hypoalergénna – nespôsobuje žiadne alergické reakcie. Zachováva si stály lesk.

TYRKYS
Využitie: ochrana, láska, priateľstvo, odvaha, peniaze, šťastie, liečenie
Vlastnosti: Je to posvätný, ochranný liečivý kameň. Kameň šťastie, amulet cestovateľov. Vhodný pre meditácie, zvyšuje intuíciu. Vyrovnáva mužskú a ženskú energiu, neutralizuje elektromagnetický smog, dodáva silu, ukľudňuje rečníkov pred prejavom na verejnosti, podporuje kreativitu, bráni sebapoškodzovania. Prináša vnútorný pokoj, pôsobí proti depresii, strachu a stavoch vyčerpania. Podporuje romantickú lásku. Majiteľovi prináša radosť a bohatstvo.
Liečebné použitia: znižuje horúčky a bolesti hlavy, predchádza migrénam, zlepšuje imunitný systém. Vhodný pre detoxikáciu a proti zápalom. Reguluje kyslosť v organizme a pôsobí pozitívne na žalúdok. Posilňuje zrak, potláča kŕče, pôsobí na dnu, harmonizuje meridiány