Eppi Oválne jantárové náušnice zo striebra Kenisha E31830
75 €
+ doprava zadarmo

Pravidelné jantárové ovály sa vo svojej živej farbe prekrásne usadili do inovatívneho strieborného dizajnu. Chladný kov s teplými koňakovými tónmi prekrásne splynul a núka vám tak trblietavý kúsok, s perfektným detailom. Vďaka nemu zvýrazňujete

Eppi Zafírové štvorcové náušnice zo striebra Damaris E31055
79 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Hlboká modrá večernej oblohy je farbou týchto nádherných brúsených zafírov, vložených do jednoducho vypracovaných strieborných náušníc. Vedeli ste, že zafír je kameň vernosti? Vo chvíli, kedy začínajú prvé kvapky nočnej búrky máčať vašu tvár

Eppi Zlaté náušnice s bielymi topásmi Akina E39612
82 € 78 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Láskavé topásy si našli in setting, v ktorom sa ich belostný lesk a žiara vyšantí do sýtosti. Lemované žltým zlatom si získali aj vás. Praktickú, no predsa štýlovú ženu, ktorá nepohrdne takýmto kúskom elegancie na každý deň. Veď ladia s čímkoľvek a

Amiatex Zlaté náušnice 16727
176,56 €

Posledný kus za túto cenu!

Priemer kameňa 1 mm, Priemer 14 mm, Šírka 4,5 mm, Rýdzosť 585/1000, Kamene ÁNO, Ródiované NIE, Druh kameňa zirkon, Farba žltá, lesk,.

Náušnice

Dámske náušnice môžete vybrať v klasickom prevedení, ako zlaté náušnice alebo cenové priaznivejšie, strieborné či z chirurgickej ocele. Ak ste alergickí na kov, vyberajte medzi titánovými náušnicami.

Dámske strieborné náušnice

Dámske náušnice strieborné sú cenovo priaznivé, preto si ich môžete kúpiť niekoľko sád a kombinovať ich s ostatnými šperkami. Je potrebné ich pravidelne čistiť, pretože majú tendenciu černieť.

Zlaté naušnice

Zlaté náušnice sú nestarnúcou klasikou a nikdy nevyjdú z módy. Na zlaté náušnice sú len minimálne alergické reakcie. Zlato sa hodí aj ako materiál pre výrobu zásnubných prsteňov. Existuje aj biele či ružové zlato.

Dámske náušnice z chirurgickej ocele

Chirurgická oceľ je pevný materiál, ktorý nie je toľko náchylný na poškriabanie. Z chirurgickej ocele sa vyrábajú aj ďalšie druhy šperkov, ako retiazky apod.

Pánske náušnice

Náušnice pánske by mali byť v jednoduchom dizajne a bez zdobenia. Obľúbené sú kôstky alebo hladké krúžky.

Detské náušnice

Detské náušnice vždy prispôsobte veku dieťaťa. Detské náušnice by mali byť zlaté (menej alergických reakcií) a nemali by mať ostré hrany.

Náušnice kôstky

Dámske náušnice kôstky pristanú každému tvaru tváre. Rozumieť si budú s okrúhlym, oválnym, srdiečkovým, pretiahnutým aj štvorcovým.

Visiace náušnice

Visiace náušnice sú vhodné pre dámy s okrúhlou tvárou. Okrem visiacich náušníc sa hodia aj slzičkové, kôstky alebo geometrické s ostrými hranami.

Náušnice krúžky

Náušnice v tvare krúžkov, či už väčších alebo menších, najlepšie ladia so štvorcovou tvárou. Ostré hrany ju opticky zjemnia. V prevedení to môžu byť plné kruhy alebo polkruhy.

→ Náušnice môžu byť súčasťou súpravy šperkov spolu s náhrdelníkom a prsteňom.