Wattová F., Milesová Lisa,: Kúzlenie s papierom
9,90 € 8,51 €

Veľká kniha pre malých výtvarníkov

Táto inšpiratívna kniha obsahuje veľa nápadov na vytvorenie najrôznejších vecí z papiera. Na dosiahnutie skvelých výsledkov stačí, keď so svojím malým výtvarníkom budete postupovať podľa uvedených návodov.

Woodward John: Živočíchy v kocke
24,90 € 21,41 €

Úžasné digitálne ilustrácie vám ukážu svet zvierat v úplne novom svetle.

Stretnete sa so všetkými typmi zvierat od drobnej perloočky po ohromného vráskavca obrovského.

autor neuvedený: Nazrite do vnútra lodí
11,90 € 10,23 €

Zdvihnite kotvu, napnite plachty a vydajte sa preskúmať svet lodí.Ak nadvihnete záklopky, nazriete do vnútorných priestorov všetkých typov plavidiel, od škípajúcich galeón až po hlučné zaoceánska parníky a obrovské lietadlové lode.

Kolektív: Cool english school 3 - učebnica
5 € 4,30 €

Angličtina pre 3. ročník ZŠ Nový učebný komplet vychádza zo ŠVP pre anglický jazyk a Spoločného európskeho referenčného rámca pre jazyky. Rozvoj jednotlivých kompetencií, jazykových zručností a systémov je integrovaný rovnomerne v každej lekcii.

Kolektív: Vesmír v kocke
19,90 € 17,11 €

Ilustrácie vytvorené najmodernejšou počítačovou grafikou odhaľujú fascinujúci svet vesmíru od veľkého tresku či čiernych dier až po vesmírne lety.

Ponorte sa do hlbín červeného superobra tesne pred výbuchom supernovy.

Kolektív: Vedomosti v kocke, 2.vydanie
24,90 € 21,41 €

Bohatý prameň vedomostí, ktorý ukazuje to, o čom iné encyklopédie iba rozprávajú

Objavte záhady Tutanchamonovej hrobky, zistite, čo spôsobujú cunami, tornáda a zemetrasenia, nazrite do rozžeravenej nukleárnej pece vnútri Slnka.

Kolektív autorov: Čitateľský denník 2
5 € 4,30 €

Vhodný doplnok pracovných zošitov Hravá literatúra pre 2. stupeň základnej školy. Čitateľský denník rozširuje ponuku didaktických pomôcok, ktoré môžu učitelia aj žiaci využiť na vyučovaní.

Alfons Peter: Poučné príbehy
5,94 € 5,11 €

Milá knižka spísaná sčasti z výrokov filozofov a ich napomínaní a rád, sčasti z arabských prísloví a napomínaní i z historiek a básní, sčasti z podobenstiev zvierat a vtákov.

autor neuvedený: Detská univerzita aj pre dospelých 2018
5 € 4,30 €

Prečo?…musíme chrániť myšlienku a odkaz 68. a 89. roku… máme na Slovensku toľko speváckych talentov… môžu policajti nasadzovať putá… aj grafity môžu byť kultúrnymi pamiatkami… 2 + 2 je 5… by sme mali spoznávať svet…

Kolektív: Ako funguje kostra ?
9,90 € 8,51 €

Ktorá kosť v ľudskom tele je najdlhšia? Aké kosti zahŕňa oblasť predkolenia? Od hlavy až k päte, od lakťa až po členok…

Kolektív: Už som skoro dospelý - Čo sa to deje ?
4,26 €

Každý človek je jedinečný a neopakovateľný, preto sa aj puberta dá prežiť tisícorakými spôsobmi. Niekedy sa môžeš cítiť veľmi neistý, môže sa ti meniť nálada, môžeš byť podráždený a odmietavý.

Kupka a kol. Petr: Prehľad prírodopisu pre ZŠ (1.diel)
1,85 € 1,59 €

Prehľadne spracované učivo základnej školy, od jednobun. až po mnohobunkové živočíchy a vyššie rastliny.

55 grafických ilustrácií výklad základných pojmov prehľadné členenie s použitím piktogramov

Navrátil Ján: Čauko, bengoši!
8,50 € 7,31 €

Neviete, kto sú bengoši a kde bývajú? Ani hrdina tohto vzrušujúceho príbehu, Jojo Hruška prezývaný Maslovka, to nevedel, kým nerozbil otcov vzácny vianočný zvonček.

Somorová Renáta: Slovenčina základnej školy v kocke
6,85 € 5,89 €

Publikácia predstavuje ucelený prehľad učiva zo slovenského jazyka v rámci základnej školy a nižších ročníkov gymnázií aj stredných škôl. Dôležité definície a gramatické javy sú farebne vyznačené a k učivu sa uvádzajú vzorové príklady a ukážky.

Un-jong Pak: Sen o radosti z hudby - Wolfgang Amadeus Mozart
8,41 € 7,23 €

Mozart od útlého věku projevoval neobyčejný hudební talent a byl nazýván zázračným dítětem. Pilně studoval hudbu a neúnavně skládal. Díla Mozarta, Haydna a Beethovena nebyla psána jen pro klavír, nýbrž pro celou řadu orchestrálních nástrojů.

autor neuvedený: Detská univerzita aj pre dospelých 2017
4,99 € 4,29 €

Prečo? … potrebujeme prezidenta a aké sú jeho práva a povinnosti …je krv najvzácnejšia tekutina … všetci ľudia nepíšu ako my … máme pomáhať chorým a postihnutým deťom … lietadlo letí … je odliv a príliv … sa rakovina dá liečiť.

autor neuvedený: Detská univerzita aj pre dospelých 2019
5 € 4,30 €

Novinka

Prečo?… si nemôžeme kúpiť mobil… nás detstvo ovplyvní na celý život… sa bojíme… sa štát musí postarať o sociálne slabších… je umenie dôležité pre život… potrebujeme dýchať… chceme rozumieť Číňanom… je stres zlý aj pre baktérie…

Potrebujete poradiť s výberom vianočných darčekov? Inšpirujte sa našim vianočným radcom: