Icebreaker dámsky nátelník 175 Everyday Cami
53,10 €

Novinka

Hodvábne jemné a neuveriteľne pohodlné a hrejivé tielko Siren od značky Icebreaker pre každodenné použitie z merino vlny. Využijete ho pre zvýšenie tepelného komfortu nielen pri športe, ale aj bežnom nosení do práce.

Icebreaker Sphere Tank (104678030)-30%
55,99 € 38,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Všestranné dámske športové tielko Icebreaker Sphere Tank (104678018) z materiálu kombinujúceho Merino vlnu a Tencel® tkaninu. Skvele chladí v horúcich letných dňoch a je vhodné na všetky športové aktivity.

Sensor Coolmax Air pánske tričko bez rukávov
13,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Sensor Coolmax Air pánsky nátelník obohatený o ióny striebra, ktoré zamedzujú zápachu. Najľahšia funkčná bielizeň značky Sensor, určená predovšetkým pre aktívny pohyb v teplom počasí alebo sálové športy.

Craft Scampolo Mesh Superlight-33%
34,78 € 23,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Scampolo Craft Mesh Superlight W je vzdušný dámsky nátelník. Vďaka originálnej pletenine spoľahlivo odvádza pot. Obsahuje funkčné vlákno s aktívnou ochranou proti mikroorganizmom.

Sensor Coolmax Fresh Pt Hand Dámske Tričko Bez Rukávov
27,14 € 13 €

Posledný kus za túto cenu!

Dámske tričko bez rukávov Sensor Coolmax Fresh Performance Tee s potlačou na boku. Toto tričko má krížené ramienka, takže je horná časť chrbta skvele odvetraná. Štýlové, priedušné a krásne – skrátka ideálny kúsok pre Vaše športové aktivity.