Kelmy Zmes na krém bez príchute 300 g

Kelmy Zmes na krém bez príchute 300 g

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Krémová poleva neutrálnej chute, ktorú je možné podľa potreby rôzne dochutiť. Celý popis
5,60 €
Vrátane DPH
4,70 €
-16%

Skladom u partnera 5+ kusov

13.2.2023 - 15.2.2023 na vašej adrese
 

Tovar od predajcu Vše na vaření

Predaj zastrešuje MALL.SK vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.
Kód: 18564534

Popis

Prášok na jednoduchú a rýchlu prípravu polevy, ktorú je možné použiť na povrchy aj náplne tortových korpusov, rolád, cukroviniek, koláčov, sušienok a mnohých ďalších dezertov. Polevu je možné dochutiť napríklad čokoládou, kakaom, citrónovou alebo pomarančovou šťavou a pod.
Príprava polevy: 300 gramov prášku a 300 gramov vody sa dôkladne premieša 10 minút pri strednej rýchlosti v mixéri tak, aby vznikol vláčny krém. Poleva sa potom môže ešte dochutiť
Balenie 300 gramov, neutrálna chuť 

 

Ak sa vám práve nechce robiť zložitý krém a chcete si prácu uľahčiť, stačí vám táto jednoduchá zmes na výborný sladký krém, ktorý je navyše aj bezlepkový.

Krém Kelmy v bielej farbe, je ideálny na zdobenie akýchkoľvek tort. Stačí ho zriediť 1:1 vodou (ja odporúčam mliekom, krém je potom ešte chutnejší) a šľahať pri strednej rýchlosti, zhruba 2 minúty. Vznikne hladký tuhý krém, krásnej bielej farby. Do hotového krému môžete pridať farbu, svetlý krém sa krásne zafarbuje. Do krému sa môže pridať taktiež akákoľvek ďalšia surovina (kakao, mleté orechy, strúhaná čokoláda, kokos, marmeláda a mnoho ďalšieho), vznikne teda ihneď a ľahko mnoho ďalších variantov krémov. Krém Kelmy výborne drží, nie je teda problém ozdobiť napríklad cupcaky vopred aj o 2 dni. Na povrchu bude krém tuhý a zvnútra krásne nadýchaný. Vďaka tomu, že je krém naozaj dosť tuhý, netreba sa báť ho v malom množstve naniesť napríklad aj pod poťahovaciu hmotu. Akákoľvek ruská špička (zdobiaca koncovka) ide s týmto krémom skvele dohromady – napríklad zložitejšie kvety držia naozaj výborne. Z 300 g tejto zmesi máte hotový krém, ktorým ozdobíte zhruba 24 cupcakov, poprípade jednu bežnú tortu. Zmes je bezlepková.