Herbamedicus Hrejivé náplasti s gaštanom 3 + 1 gratis + bedrový pás
5,10 €

Novinka

Hrejivá náplasť s gaštanom poskytuje svalovú relaxáciu pri únave. Priložením náplasti na príslušné miesto dôjde k prehriatie a prekrvenie pokožky. Vďaka tomu sa dostaví úľava. Hrejivý efekt sa prejavuje po dobu až 15 hodín. Môže byť použitá kedykoľvek počas dňa.


Medicalfox Elastická bandáž Fox
3 €

Samolepiace elastická bandáž určená na fixáciu pohyblivých častí končatín alebo ako kompresný obklad (obväz). Veľmi dobre drží bez svoriek, či náplasti.


Medicalfox Elastická bandáž superband koleno - navliekacie
5,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Superband elastická bandáž kolena pomôže po aplikácii natiahnutím (navlečením) odstrániť a zmierniť bolesť po zranení, pomliaždenie (vykĺbenie, výronu atď. ) Členku a pripraví vás lepšie pre rekonvalescenciu a návrat k bežným aj voľnočasovým aktivitám.


Medicalfox Elastická bandáž superband členok - navliekacie
6,10 €

Superband elastická bandáž členku pomôže po aplikácii natiahnutím (navlečením) odstrániť a zmierniť bolesť po zranení, pomliaždenie (vykĺbenie, výronu atď. ) Členku a pripraví vás lepšie pre rekonvalescenciu a návrat k bežným aj voľnočasovým aktivitám.


TianDe Jian Kang fytonáplast 5 ks
5,60 €

Novinka

Jian Kang fytonáplast prináša unikátnu kombináciu prírodných esencií a aromatických olejov, ktoré majú bioenergetický vplyv na šľachy a kĺby pohybového ústrojenstva. Fytonáplast je náplasť, ktorá je presiaknutá aktívnym roztokom z prírodných zložiek.


TianDe Kozmetická telová fytonáplast Zhui Feng Forte 4 ks
4,30 €

Novinka

Aktívne zloženie fytonáplasti Zhui Feng Forte má zosilnený účinok. Športové tréningy, fyzická námaha, poranenia a natiahnutie – to všetko môže viesť k nepríjemným pocitom v tele. Svaly môžu byť natiahnuté a stuhnuté, v takom stave sa človeku často vôbec nechce hýbať.


TianDe Wutong fytonáplast 5 ks
5 €

Novinka

Wutong fytonáplast predstavuje jedinečnú kombináciu prírodných esencií a aromatických olejov. Je zameraná na úľavu od bolesti. Náplasť je presiaknutá aktívnym roztokom prírodných zložiek. Funguje na princípe „suché kapačky“.