Philips GC362/80 Steam&Go

Philips GC362/80 Steam&Go

Hodnotenie: 4,2
69,99 € 69 €

Ručný naparovač odevov vhodný pre vertikálne aj horizontálne naparovanie. Philips GC362/80 Steam&Go s automatickým trvalým výstupom pre jednoduché odstránenie záhybov. K naparovačke obdržíte aj kefu pre silnejšie tkaniny. Kompaktný dizajn zaistí pohodlné používanie, skladovanie alebo cestovanie. Trvalý výstup pary odstraňuje zápach a zabíja 99,9% baktérií.

SteamOne S-travel white

SteamOne S-travel white

Hodnotenie: 3,7
59,90 €

Ručný naparovač odevov s povrchovou úpravou Soft touch žehlí naparovacou metódou, ktorá je k odevom a materiálom šetrnejšia než klasická žehlička. STEAMONE S-Travel white ľahko vyrovná všetky druhy materiálov a šetrí miestom – naparovanie odevov prebieha bez použitia žehliacej dosky priamo na ramienku. K použitiu je pripravený len za 30 sekúnd. Je vybavený špeciálnym háčikom na dvere a odnímateľnou nádržkou na vodu s objemom 260 ml. Efektívne odstraňuje pachy a dezinfikuje.

Philips GC363/30 Steam&Go

Philips GC363/30 Steam&Go

Hodnotenie: 4,2
69,99 € 69 €

Ruční napařovač oděvů vhodný pro vertikální i horizontální napařování. Philips Steam&Go GC363/30 s automatickým trvalým výstupem pro snadné odstranění záhybů. Kompaktní design zajistí pohodlné používání, skladování nebo cestování. Trvalý výstup páry odstraňuje zápach a zabíjí 99,9 % bakterií.

SteamOne S-travel

SteamOne S-travel

Hodnotenie: 5
79 € 59,90 €

SteamOne S-Travel ručný naparovač odevov s povrchovou úpravou Soft touch žehlí naparovacou metódou, ktorá je k odevom a materiálom šetrnejšia ako klasická žehlička. Ľahko vyrovná všetky druhy materiálov a šetrí miestom – naparovanie odevov prebieha bez použitia žehliacej dosky priamo na ramienku. K použitiu je pripravený len za 30 sekúnd. Je vybavený špeciálnym háčikom na dvere a nádržkou na vodu s objemom 260 ml. Naparovací systém navyše odstraňuje pachy a dezinfikuje. Vyrobené vo Francúzsku.