MummyBell Dámsky náhrdelník Rolnička zlatá
15,10 €

Posledný kus za túto cenu!

„Šperk s dušou“ ∅ 20 mm, váha 12 g. Materiál: bižutérny kov bez obsahu niklu. Predávame spoločne s čiernou koženou šnúrkou s dĺžkou 115 cm. V jednoduchosti je krása! Tehotenská rolnička (čiže mexická bola) má svoj pôvod v Mexiku, kde zdobia tehotné ženy už niekoľko storočí.

Náhrdelníky

Náhrdelníky môžu byť v podobe retiazky s príveskom pre každodenné nosenie alebo pre slávnostné príležitosti ako masívny či perlový náhrdelník.

Perlový náhrdelník

  • Najkrajším náhrdelníkom je určite perlový náhrdelník. Spracovanie býva zvyčajne v kombinácii striebra a pravých perál. Vybrať ale môžete aj perly riečne. Krásne vyzerá v súprave šperkov, doplnený o náušnice.

Masívny náhrdelník

  • Masívny náhrdelník nie je len doménou mužov. Výrazné zdobenie a široký náhrdelník si môžu dovoliť aj ženy, napríklad ako doplnok k spoločenským a večerným šatám.

Náhrdelník srdce

  • Obľúbeným príveskom na náhrdelníku sú najrôznejšie motívy srdca, ktoré sa hodia ako darček pre partnerku. Vyberať môžete jednoduché prevedenie srdca alebo náhrdelník s niekoľkými srdiečkami rovnakých alebo rôznych veľkostí.

Náhrdelník krížik

  • Prívesok v tvare krížika je obľúbeným doplnkom. Náhrdelník s krížikom sa hodí pre mužov aj pre ženy.

Náhrdelník Pandora

  • Náhrdelník Pandora je zdobený atraktívnymi príveskami alebo korálkami. Vybrať môžete z dámskeho aj pánskeho prevedenia. Výhodou je široká škála príveskov, ktorú môžete k náhrdelníku prikúpiť.

Náhrdelníky Swarovski

  • Retiazky doplnené o prívesky s kryštálmi Swarovski majú neodolateľný lesk. Dánska firma je zárukou kvality dodávaných kameňov.

Pánsky náhrdelník

  • Pánsky náhrdelník býva obvykle v prevedení širšej retiazky. Z príveskov ho najčastejšie zdobí krížik, geometrické motívy alebo symboly pre šťastie. Mužom veľmi dobre sedia šperky z chirurgickej ocele.

→ Náhrdelníky vyzerajú skvele v kombinácii s masívnejším prsteňom či náramkami.