Gillette Venus ComfortGlide Náhradné hlavice 4 ks

Hodnotenie: 5 2 hodnotení Značka: Gillette Náš kód: 1202012

Gillette Venus ComfortGlide Náhradné hlavice 4 ks

Doprajte svojej pokožke komfortnú starostlivosť náhradných holiacich hlavíc k dámskemu holiacemu strojčeku ComfortGlide Spa Breeze s vôňou bieleho čaju. Tri brity zaisťujú hladké oholenie a zanechávajú pokožku nádherne hebkú. Balenie obsahuje 4 náhradné hlavice. Celý popis

13.78
5 2

13,78 € vrátane DPHBežná cena: 17,40 €, Ušetríte 3,62 € (20 %)

Popis

Popis produktu

Gillette Venus ComfortGlide Náhradné holiace hlavice k holiacemu strojčeku 4 ks Doprajte svojej pokožke komfortnú starostlivosť holiaceho strojčeka ComfortGlide Breeze.

  • Doprajte svojej pokožke komfortnú starostlivosť hlavíc k dámskemu holiacemu strojčeku ComfortGlide Breeze s vôňou bieleho čaju.
  • Flexibilné zvlhčujúce pásky uvoľňujú ľahké telové maslá, ktoré umožňujú hladký sklz holiaceho strojčeka po pokožke.
  • Tri brity zaisťujú hladké oholenie a zanechávajú pokožku nádherne hebkú.

Výhody a benefity

  • Náhradné hlavice k dámskemu holiacemu strojčeku s 3 britmi kopírujúcimi krivky tela.
  • Má pásky s gélom na holenie, takže jedným ťahom nanesie penu aj oholí.
  • Nepotrebujete gél na holenie, stačí namočiť a oholiť sa.
  • S vôňou frézie.
  • Všetky holiace hlavice Venus môžu používať so všetkými rukoväťami holiaceho strojčeka Venus, s výnimkou Simply Venus.

Gillette Venus


Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Určenie dámske
Príslušenstvo áno
Rada Venus
Počet hlavíc 4

Alternatívne produkty

Gillette ProShield Flexball strojček + 1 náhradná hlavica Chill
13,42 €

Holiaci strojček pre mužov Gillette Fusion5 ProShield Chill má 5 čepieľok proti treniu pre holenie, ktoré ani nepocítite. Lubrikačné pásiky pred a za čepieľkami pomáhajú chrániť pokožku pred podráždením a chladia počas holenia. Má rúčku s technológiou FlexBall, ktorá sa prispôsobuje kontúram tváre a oholí prakticky každý fúz. Precízna zarovnávajúca čepieľka na zadnej strane holiacej hlavice je výborná pre ťažko dostupné miesta a tvarovanie porastu tváre. Jedna náhradná holiaca hlavica postačí až na mesiac holenia. Holiaci strojček pre mužov Fusion5 ProShield Chill je kompatibilný so všetkými náhradnými holiacimi hlavicami Fusion5. Holiace strojčeky Gillette predtým nazývané batériové strojčeky Fusion ProShield Chill.


Gillette  Venus Breeze náhradné hlavice 4 ks
17,40 €

11,50 €

Dámska sada 4 kusov náhradných hlavíc holiaceho strojčeka Venus Breeze. Objavte v sebe bohyňu! Nepotrebujete gél na holenie ani mydlo. Integrované pásky gélu na holenie s rastlinnými olejmi a sviežou tropickou vôňou. Pásky gélu na holenie sa pružne prispôsobia každej krivke a zaistia úžasne hladké oholenie.


Gillette ProGlide Flexball strojček + hlavice 2ks
19,34 €

13,50 €

Nová generácia holenia je tu! Nový Gillette ProGlide Flexball ponúka ešte dokonalejšie oholenie ako doteraz vďaka výkyvnej hlavici vo všetkých uhloch. Unikátna technológia Flexball, ktorá sa prispôsobí ešte lepšie kontúram vašej tváre, oveľa lepšie dosiahne na neprístupné miesta a oholí každý chĺpok. Strojčeky sú opatrené piatimi čepieľkami a zvlhčujúcim pásikom.


Gillette Venus Swirl Flexiball Rukoväť + 3 holiace hlavice
19,34 €

11,50 €

Dámsky holiaci strojček Gillette Venus Swirl s technológiou FlexBall bol navrhnutý tak, aby sa ešte lepšie prispôsoboval náročným partiám, ako sú kolená a členky. Každý z 5 najpokrokovejších čepieľok Contour sa jednotlivo prispôsobí každej krivke a zaistí bezchybné oholenie.


Gillette ProShield Flexball strojček + 1 náhradná hlavica
15,90 €

10,50 €

Holiaci strojček Pre Mužov Gillette Fusion5 ProShield s 5 čepieľkami proti treniu pre holenie, ktoré ani nepocítite. Lubrikačné pásiky pred a za čepieľkami pomáhajú chrániť pokožku pred podráždením počas holenia. Má rúčku s technológiou FlexBall, ktorá sa prispôsobuje kontúram tváre a oholí prakticky každý fúz. Precízna zarovnávajúca čepieľka na zadnej strane holiacej hlavice je výborná pre ťažko dostupné miesta a tvarovanie porastu tváre. Jedna náhradná holiaca hlavica postačí až na mesiac holenia. Holiaci strojček pre mužov Fusion5 ProShield je kompatibilný so všetkými náhradnými hlavicami Fusion5. Holiace strojčeky Gillette predtým nazývané batériové strojčeky Fusion ProShield.