Gillette Venus Breeze náhradné hlavice 4 ks

Gillette Venus Breeze náhradné hlavice 4 ks

Cashback až 10 € pri nákupe výrobkov P&G nad 39 €. Platí od 1.10. do 30.11.Viac informácií tu
Dámska sada 4 kusov náhradných hlavíc holiaceho strojčeka Venus Breeze. Objavte v sebe bohyňu! Nepotrebujete gél na holenie ani mydlo. Integrované pásky gélu na holenie s rastlinnými olejmi a sviežou tropickou vôňou. Pásky gélu na holenie sa pružne prispôsobia každej krivke a zaistia úžasne hladké oholenie.
Celý popis
14,90 €
Vrátane DPH
11,90 €
-20%
Tovar od predajcu MALL

Na sklade 5+ kusov

Už zajtra k osobnému odberu
Predajne
 
30.11.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 469407

Popis


Skrátka len navlhčite holiaci strojček, aby sa vytvorila ľahká pena a holiaci strojček sa hladko kĺzal po pokožke. Pásky gélu na holenie pre úžasne hladké oholenie pozdĺž každej krivky. Jednoduché nastavenie.

Holiaci strojček 2 v 1 s pásky gélu na holenie. Holenie je tak jednoduché! Z úložného boxu vyberte náhradné holiace hlavicu ShowerSafe ®. Odstráňte fóliu na zadnej strane a nasaďte na hlavici rukoväť. Jednoduché používanie. Holiaci strojček stačí len navlhčiť a môžete sa začať holiť. Nepotrebujete žiadny gél na holenie ani mydlo. Jednoduché skladovanie. Pre najlepšie výsledky umiestnite holiaci strojček do držiaka, aby mohol do ďalšieho holenie uschnúť. Jednoduchá výmena holiacej hlavice. Holiaci hlavicu vymeňte, akonáhle sa spotrebuje pásky gélu na holenie alebo akonáhle sa vám budú brity zdať tupé.