Lacné Náhradné brity a hlavice

Vyberajte tie najlacnejšie produkty z kategórie Náhradné brity a hlavice u nás na MALL.sk. Tovar sme pre vás porovnali aj podľa úspechu u zákazníkov, a tak budete mať vyberanie jednoduchšie.

Zobraziť viac
  • Vybraný tovar vám doručíme ešte dnes až k vám domov.
  • Chcete si radšej nákup vyzdvihnúť, keď sa vám to bude hodiť? Využite niektoré z viac ako 1 500 výdajných miest.
  • Máte otázky k tovaru z kategórie Náhradné brity a hlavice alebo k objednávke? Naša zákaznícka podpora funguje nonstop.
  • Ušetrite a nakúpte lacnú drogériu vo výpredaji.
  • Nevyhovujúci tovar môžete vrátiť do 14 dní bez udania dôvodu.
  • Okrem klasických možností platieb ponúkame MALL Pay – nakúpte ihneď a zaplaťte až za 30 dní.

Okrem tovaru z kategórie Náhradné brity a hlavice nájdete u nás na MALL.sk ďalší 1 milión produktov!

Upresniť parametre
Wilkinson Sword Double Edge Vintage Blades 5 pack žiletky Wilkinson Sword Double Edge Vintage Blades 5 pack žiletky
Wilkinson Sword Double Edge Vintage Blades 5 pack žiletky

Žiletky od značky Wilkinson Sword do celokovového strojčeka z vás urobia hladko oholeného džentlmena. Trojitá ušľachtilá a šesťnásobná povrchová úprava zabezpečujú, že žiletky zostanú dlhšie ostré. Sú vyrobené z nerezovej ocele v najvyššej kvalite.

môžete mať ZAJTRA

MALL
Mühle Žiletky 10ks originál Wilkinson Sword Double Edge Vintage Blades 5 pack žiletky
Mühle Žiletky 10ks originál

MÜHLE žiletky 10ks Náhradné nerezové žiletky Mühle pre britvy a holiace strojčeky. Pre britvy sa používa iba polovica žiletky a u holiacich strojčekov sa používa žiletka celá. V balení je 10 ks žiletiek s extra ostrím zabalené v blistri a v plastovej krabičke pre bezpečnú manipuláciu.

môžete mať 24.03

Wilkinson Sword Vintage Edition Shaving Soap mydlo na holenie v kelímku Wilkinson Sword Vintage Edition Shaving Soap mydlo na holenie v kelímku
Wilkinson Sword Vintage Edition Shaving Soap mydlo na holenie v kelímku

Mydlo na holenie od značky Wilkinson Sword prichádzajúca vo vintage edícii a pomôže žiletke kĺzať sa po tvári bez nebezpečenstva porezania. Pokožka je hladká a jemná.

môžete mať ZAJTRA

MALL
Akcia
Gillette King C. Žiletky Do holiaceho strojčeka x10 Wilkinson Sword Vintage Edition Shaving Soap mydlo na holenie v kelímku
Gillette King C. Žiletky Do holiaceho strojčeka x10
Cashback - Získajte 25 % späť pri nákupe výrobkov P&G (maximálna možná vrátená čiastka 10 EUR). Platí od 1. 3 .- 30. 4. 2023. Viac informácií nájdete TU.

Žiletka s platinovým poťahom upravuje s úplnou presnosťou a využijete ju predovšetkým pri tvarovaní kotliet či briadky. Holiaci strojček King C. Gillette ako jediný nesie názov zakladateľa značky, Gillette, a spája dlhoročnú tradíciu v holení s dokonale precíznym tvarovaním fúzov.

môžete mať ZAJTRA

MALL
Wilkinson Sword Precision Styler 3 kusy britvy pre úpravu obočia a tela Wilkinson Sword Precision Styler 3 kusy britvy pre úpravu obočia a tela
Wilkinson Sword Precision Styler 3 kusy britvy pre úpravu obočia a tela

Precision Styler 3 kusy britvy na úpravu obočia a tela od značky Wilkinson pre dokonalú úpravu obočia, fúzov a dosiahnutie presných kontúr. Britva na štylizáciu a úpravu obočia alebo fúzov. Wilkinson Sword Precision Styler umožňuje presne tvarovať obočie alebo fúzy a dostanete sa s ňou aj do ťažko prístupných miest. Každá britva obsahuje ochranný kryt.

môžete mať ZAJTRA

MALL
Wilkinson Sword Xtreme3 System - Holiaci strojček + 1 náhradná hlavica Wilkinson Sword Precision Styler 3 kusy britvy pre úpravu obočia a tela
Wilkinson Sword Xtreme3 System - Holiaci strojček + 1 náhradná hlavica

Pánsky holiaci strojček Xtreme3 ​​System má tri úplne pružné ostrie, ktoré poskytujú dokonale hladké oholenie. Dva veľké ošetrujúce pásky umožňujú hladký pohyb pozdĺž kontúr tela.

môžete mať 29.03

Astra Žiletky Superior Platinum 5ks Wilkinson Sword Precision Styler 3 kusy britvy pre úpravu obočia a tela
Astra Žiletky Superior Platinum 5ks

Astra Superior Stainless náhradné žiletky do holiaceho strojčeka.

môžete mať 30.03 - 03.04

Wilkinson Sword Wilkinson Xtreme3 System - Náhradná hlavica 5 ks Wilkinson Sword Intuition DermaGlow zarovnávač obočia náhradné hlavice 3 ks
Wilkinson Sword Wilkinson Xtreme3 System - Náhradná hlavica 5 ks

Wilkinson Sword Xtreme 3 ľahko a rýchlo doplní váš holiaci strojček o nové náhradné brity.

môžete mať 29.03

Wilkinson Sword Intuition DermaGlow zarovnávač obočia náhradné hlavice 3 ks Wilkinson Sword Intuition DermaGlow zarovnávač obočia náhradné hlavice 3 ks
Wilkinson Sword Intuition DermaGlow zarovnávač obočia náhradné hlavice 3 ks

Dámsky holiaci strojček Wilkinson Intuition DermaGlow na upravenie obočia a ošetrenie pleti odstránením jemných chĺpkov a odumretej kože. Žiletka je navrhnutá tak, že jej okraje s mikroochrannými krytmi bránia podráždeniu odlupovaním iba odumretej kože.

môžete mať ZAJTRA

MALL