10× viac produktov za najlepšie ceny
10× viac produktov za najlepšie ceny

KOMA M3 - Sada 16 holiacich čepieľok kompatibilných s Gillette Mach 3 + DARČEK gél na holenie

KOMA M3 - Sada 16 holiacich čepieľok kompatibilných s Gillette Mach 3 + DARČEK gél na holenie

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Sada 16 náhradných žiletiek KOMA M3 kompatibilných s holiacimi strojčekmi Gillette Mach 3.
22,45 €
22,45 €
Získajte dopravu ZADARMO so

18.7.2024 na výdajnom mieste
18.7.2024 - 19.7.2024 na vašej adrese

Popis

KOMA M3 – sada 16 náhradných žiletiek kompatibilných s holiacimi strojčekmi Gillette Mach 3 je ideálnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú kvalitnú a účinnú náhradu pre svoj obľúbený holiaci strojček. Tieto čepieľky sú navrhnuté tak, aby poskytovali hladké a dôkladné oholenie pri každom použití. S ich pomocou si môžete vychutnať dokonalý pocit sviežosti a pohodlia. Ako DARČEK dostanete gél na holenie Gillette.

Vďaka inovatívnej technológii a precíznemu spracovaniu ponúkajú tieto náhradné britvy skvelý výkon a trvanlivosť. Sú vyrobené z vysokokvalitných materiálov, čo zaručuje ich dlhú životnosť a odolnosť voči opotrebovaniu. Navyše kompatibilita s holiacimi strojčekmi Gillette Mach 3 znamená, že ich môžete používať s preferovaným holiacim strojčekom pre dosiahnutie maximálnych výsledkov a pohodlia.

Kľúčové vlastnosti:

  • Kvalitné a precízne holiace čepele: Poskytujú hladké a dôkladné oholenie pri každom použití.
  • Inovatívna technológia.
  • Vysokokvalitné materiály: Zaručujú dlhú životnosť a odolnosť čepieľok voči opotrebovaniu.
  • Kompatibilný s Gillette Mach 3: Možno ho používať s preferovaným holiacim strojčekom pre dosiahnutie maximálnych výsledkov.

S KOMA M3 – náhradnými žiletkami vnesiete do svojho každodenného holenia mimoriadnu kvalitu a profesionalitu. Skôr než sa rozhodnete, prečo nevyskúšať tieto kvalitné náhradné čepele a neobjaviť rozdiel, ktorý prinesú do vášho holenia.