10× viac produktov za najlepšie ceny
10× viac produktov za najlepšie ceny
Kód: 35023690

KOMA M3 - Náhradné čepele kompatibilné s holiacimi strojčekmi Gillette Mach 3, 4ks v balenie

KOMA M3 - Náhradné čepele kompatibilné s holiacimi strojčekmi Gillette Mach 3, 4ks v balenie

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
KOMA M3 – Náhradné čepieľky kompatibilné s holiacimi strojčekmi Gillette Mach 3 sú ideálnou voľbou pre mužov, ktorí nechcú nič menej ako dôkladné oholenie. Tieto náhradné čepieľky, navrhnuté a vyrobené s maximálnou precíznosťou, poskytujú hladké a pohodlné oholenie za každých okolností. Kvalita je n Celý popis
Ušetríte 1,80 € 7,10 €
5,30 €
Ušetríte 1,80 € 7,10 €
5,30 €
Získajte dopravu ZADARMO so
u zásielok od 12,9 €

26.7.2024 na výdajnom mieste
26.7.2024 - 29.7.2024 na vašej adrese

Popis

KOMA M3 – Náhradné čepieľky kompatibilné s holiacimi strojčekmi Gillette Mach 3 sú ideálnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú kvalitnú a účinnú náhradu pre svoj obľúbený holiaci strojček. Tieto čepieľky sú navrhnuté tak, aby poskytovali hladké a dôkladné oholenie pri každom použití. S ich pomocou si môžete vychutnať dokonalý pocit sviežosti a pohodlia.

Vďaka inovatívnej technológii a precíznemu spracovaniu ponúkajú tieto náhradné žiletky skvelý výkon a trvanlivosť. Sú vyrobené z vysokokvalitných materiálov, čo zaručuje ich dlhú životnosť a odolnosť voči opotrebovaniu. Kompatibilita s holiacimi strojčekmi Gillette Mach 3 navyše znamená, že ich môžete používať s preferovaným holiacim strojčekom pre dosiahnutie maximálnych výsledkov a pohodlia.

Kľúčové vlastnosti:

  • Kvalitné a precízne holiace čepele: Poskytujú hladké a dôkladné oholenie pri každom použití.
  • Inovatívna technológia: Zaručuje vynikajúci výkon a trvanlivosť čepele.
  • Vysokokvalitné materiály: Zaručujú dlhú životnosť a odolnosť čepieľok voči opotrebovaniu.
  • Kompatibilné s Gillette Mach 3: Možno používať s preferovaným holiacim strojčekom pre dosiahnutie maximálnych výsledkov.

S KOMA M3 – náhradnými čepieľkami vnesiete do svojho každodenného holenia mimoriadnu kvalitu a profesionalitu. Skôr než sa rozhodnete, prečo nevyskúšať tieto kvalitné náhradné čepele a neobjaviť rozdiel, ktorý prinesú do vášho holenia.