Greatstore Nafukovacia žinenka s pumpou 400x100x20 cm, PVC, modrá

Greatstore Nafukovacia žinenka s pumpou 400x100x20 cm, PVC, modrá

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner Výpredaj
Hľadáte veľkú a profesionálnu podložku na cvičenie alebo na hranie? Táto nafukovacia gymnastická žinenka je pre vás ako stvorená. Nafukovacia podložka na cvičenie sa vyznačuje neporovnateľnou pevnosťou a trvácnosťou a môžete si ju jednoducho zobrať so sebou a nafúknuť. Dá sa využívať aj v parkoch, š Celý popis
260,30 €
Vrátane DPH
241,74 €
Partner: Greatstore

Skladom u partnera 5+ kusov

26.10.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 100059608000

Popis

Hľadáte veľkú a profesionálnu podložku na cvičenie alebo na hranie? Táto nafukovacia gymnastická žinenka je pre vás ako stvorená. Nafukovacia podložka na cvičenie sa vyznačuje neporovnateľnou pevnosťou a trvácnosťou a môžete si ju jednoducho zobrať so sebou a nafúknuť. Dá sa využívať aj v parkoch, školách, športových kluboch a podobne.

Podložka na cvičenie je vyrobená z PVC s vysokou hustotou a má protišmykový a vodovzdorný povrch, ktorý odoláva nárazom, a preto poskytuje optimálnu ochranu pre všetkých, ktorí radi športujú. Má univerzálne použitie a v interiéri sa dá používať na cvičenie gymnastiky, kickboxing, jógu, zápasenie a podobne. V exteriéri zas poslúži napríklad ako nafukovačka do bazéna či do mora, alebo ako podložka na hranie v záhrade.

Súčasťou balenia je aj pumpa na jednoduché nafúknutie a vyfúknutie podložky. Všetky položky sú zabalené vo vrecku z PVC pre jednoduchú prepravu a skladovanie.

  • Farba: Sivá a modrá
  • Materiál: PVC s vysokou hustotou, PVC látka
  • Rozmery: 400 × 100 × 20 cm (D x Š x H)
  • S pumpou