Therm-A-Rest NeoAir All Season SV Gecko
175 €

159,30 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Therm-a-rest NeoAir All Season SV je ľahká a skladná nafukovacia karimatka hrúbky 6,3 cm v štýle Fast and Light. Kombináciou technológií ThermaCapture a SpeedValve je docielenej nižšej hmotnosti a rýchleho nafúknutia a vyfúknutia. Transportný vak a repair kit sú súčasťou balenia.


Therm-A-Rest NeoAir Trekker Lime Punch
175 €

137,50 €
+ doprava zadarmo

Therm-a-rest NeoAir Trekker je univerzálna nafukovacia karimatka hrúbky 6,3 cm. Kombináciou technológií ThermaCapture a Triangular Core Matrix je docielené nižšej hmotnosti a tepelnej izolácie vhodnej od jari do jesene. Transportný vak a repair kit sú súčasťou balenia.


Therm-A-Rest NeoAir Xlite
199,62 €

129,20 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Unikátna nafukovacia karimatka NeoAir Xlite so skvelou tepelnou izoláciou. Patentovaná technológia Triangular Core Matrix ™ funguje ako tepelný reflektor, ktorý odráža chlad zo zeme a naopak vracia teplo produkované ľudským telom späť.


Therm-A-Rest NeoAir Voyager Smokey Pine
100 €

93,90 €
+ doprava zadarmo

Therm-a-rest NeoAir Voyager je ľahká a skladná nafukovacia karimatka hrúbky 6,3 cm vhodná od jari do jesene. Kombináciou technológií WaveCore a ThermaCapture je docielené nižšej hmotnosti a zbaliteľnosti. Transportný vak a repair kit sú súčasťou balenia.


Therm-A-Rest NeoAir Venture Grasshopper
85 €

75 €
+ doprava zadarmo

Therm-a-rest NeoAir Venture je ľahká a skladná nafukovacia karimatka hrúbky 5 cm v štýle Fast and Light. Technológiou WaveCore je docielené nízkej hmotnosti a zbaliteľnosti. Transportný vak je súčasťou balenia.


Husky Karimatka Fatty 10 modrá
69,91 €

64,90 €
+ doprava zadarmo

Praktická nafukovacia karimatka disponuje 10 cm izolačnou vrstvou a je pohodlná aj na nerovných povrchoch. Je ľahko zbaliteľná a ľahká. Husky Karimatka Fatty 10 modrá zaistí pohodlný a nerušený spánok na všetkých výletoch, na ktoré sa vydáte. Sada na opravu je súčasťou balenia.


Husky Fatty 10 Zelená
70,65 €

64,90 €
+ doprava zadarmo

Husky Fatty je širší verzí karimatky Funny. Jedná so o lehkou a skladnou nafukovací karimatku. Tloušťka 10 cm skvěle izoluje od země a vyrovnává erovnosti. RipStop úprava materiálu zvyšuje její odolnost. Součástí karimatky je integrovaná nožní pumpa a boční výpustný ventil


CAMP Essential Light Mat

CAMP Essential Light Mat

Hodnotenie: 4
57,31 €
53,90 €
+ doprava zadarmo

Camp Essential Light Mat je ultraľahká kompaktná karimatka, ktorá poteší každého, kto stráži každý gram v batohu. So svojimi 315g sa jedná o jednu z najľahších karimatiek na trhu.


Robens Vapour 60
63,30 €

49,90 €
+ doprava zadarmo

Nafukovací karimatka disponuje plochým ventilem, který umožňuje snadné vyfouknutí či nafouknutí. Vzduchové komory jsou velmi zajímavě řešeny a udržují během spánku potřebné teplo. Robens Vapour 60 je snadno sbalitelná a zabírá minimum prostoru.


Yate Nafukovacia matrac 6 trubíc
48,90 €
+ doprava zadarmo

Yate nafukovacia matrac je komfortná, poskytuje výborné pohodlie. Je vhodná pre letnú turistiku, cyklistiku a kempovanie. Matrac možné nafúknuť ústami alebo ručnou pumpou.


Yate Buřtovka s izoláciou 6 trubíc
51,48 €
48,90 €
+ doprava zadarmo

Yate Burtovka s vnútornou izoláciou je najnovší model nafukovacieho matraca. Je vhodný nielen pre letnú turistiku a cyklistiku, ale aj pre vysokohorskú turistiku a horolezectvo. Matrac možno nafúknuť ústami alebo ručnou pumpou.


Husky Funny 10 Modrá

Husky Funny 10 Modrá

Hodnotenie: 5
47 €
46,10 €
+ doprava zadarmo

Husky Funny 10 je pohodlná, zbaliteľná nafukovacia karimatka s veľmi komfortnou hrúbkou 10 cm. Vďaka tejto hrúbke dokáže vyrovnať aj väčšie nerovnosti podkladu.


Husky Funny 10 Zelená

Husky Funny 10 Zelená

Hodnotenie: 4
47 €
45 €
+ doprava zadarmo

Husky Funny 10 je pohodlná, zbaliteľná nafukovacia karimatka s integrovanou pumpou. Hrúbka 10 cm vyrovnáva nerovnosti a zaručuje tak komfortné spanie.


High Peak Tulsa
35,19 €

24,30 €
+ doprava zadarmo

High Peak Tulsa je ľahké nafukovacie lehátko. 6 nafukovacích komôr s hrúbkou 6,5 cm využijete na víkendových akciách.