CAMP Essential Light Mat

CAMP Essential Light Mat

Hodnotenie: 4
57,31 € 37,90 €

Camp Essential Light Mat je ultraľahká kompaktná karimatka, ktorá poteší každého, kto stráži každý gram v batohu. So svojimi 315g sa jedná o jednu z najľahších karimatiek na trhu.

Therm-A-Rest NeoAir Voyager Smokey Pine
100 € 77 €
+ doprava zadarmo

Therm-a-rest NeoAir Voyager je ľahká a skladná nafukovacia karimatka hrúbky 6,3 cm vhodná od jari do jesene. Kombináciou technológií WaveCore a ThermaCapture je docielené nižšej hmotnosti a zbaliteľnosti. Transportný vak a repair kit sú súčasťou balenia.

Therm-A-Rest NeoAir Venture Grasshopper
85 € 67 €
+ doprava zadarmo

Therm-a-rest NeoAir Venture je ľahká a skladná nafukovacia karimatka hrúbky 5 cm v štýle Fast and Light. Technológiou WaveCore je docielené nízkej hmotnosti a zbaliteľnosti. Transportný vak je súčasťou balenia.

Therm-A-Rest NeoAir Trekker Lime Punch
175 € 133 €
+ doprava zadarmo

Therm-a-rest NeoAir Trekker je univerzálna nafukovacia karimatka hrúbky 6,3 cm. Kombináciou technológií ThermaCapture a Triangular Core Matrix je docielené nižšej hmotnosti a tepelnej izolácie vhodnej od jari do jesene. Transportný vak a repair kit sú súčasťou balenia.

Husky Funny 10 Zelená

Husky Funny 10 Zelená

Hodnotenie: 4
47 € 45 €
+ doprava zadarmo

Husky Funny 10 je pohodlná, zbaliteľná nafukovacia karimatka s integrovanou pumpou. Hrúbka 10 cm vyrovnáva nerovnosti a zaručuje tak komfortné spanie.

Yate Nafukovacia matrac 6 trubíc
49,60 €
+ doprava zadarmo

Yate nafukovacia matrac je komfortná, poskytuje výborné pohodlie. Je vhodná pre letnú turistiku, cyklistiku a kempovanie. Matrac možné nafúknuť ústami alebo ručnou pumpou.

High Peak Tulsa
27,50 €

High Peak Tulsa je ľahké nafukovacie lehátko. 6 nafukovacích komôr s hrúbkou 6,5 cm využijete na víkendových akciách.

Husky Funny 10 Modrá

Husky Funny 10 Modrá

Hodnotenie: 5
49 €
+ doprava zadarmo

Husky Funny 10 je pohodlná, zbaliteľná nafukovacia karimatka s veľmi komfortnou hrúbkou 10 cm. Vďaka tejto hrúbke dokáže vyrovnať aj väčšie nerovnosti podkladu.

Yate Buřtovka s izoláciou 6 trubíc
51,48 € 49,60 €
+ doprava zadarmo

Yate Burtovka s vnútornou izoláciou je najnovší model nafukovacieho matraca. Je vhodný nielen pre letnú turistiku a cyklistiku, ale aj pre vysokohorskú turistiku a horolezectvo. Matrac možno nafúknuť ústami alebo ručnou pumpou.

Therm-A-Rest NeoAir All Season SV Gecko
175 € 132,30 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Therm-a-rest NeoAir All Season SV je ľahká a skladná nafukovacia karimatka hrúbky 6,3 cm v štýle Fast and Light. Kombináciou technológií ThermaCapture a SpeedValve je docielenej nižšej hmotnosti a rýchleho nafúknutia a vyfúknutia. Transportný vak a repair kit sú súčasťou balenia.

High Peak Dayton
39,90 €

High Peak Dayton je nafukovací karimatka se zabudovanou pumpou na nafukování. Tloušťka 7,5 cm je vhodná i pro zimní táboření.

Husky Karimatka Fatty 10 modrá
69,91 € 55 €
+ doprava zadarmo

Praktická nafukovacia karimatka disponuje 10 cm izolačnou vrstvou a je pohodlná aj na nerovných povrchoch. Je ľahko zbaliteľná a ľahká. Husky Karimatka Fatty 10 modrá zaistí pohodlný a nerušený spánok na všetkých výletoch, na ktoré sa vydáte. Sada na opravu je súčasťou balenia.

Husky Fatty 10 Zelená
70,65 € 55 €
+ doprava zadarmo

Husky Fatty je širší verzí karimatky Funny. Jedná so o lehkou a skladnou nafukovací karimatku. Tloušťka 10 cm skvěle izoluje od země a vyrovnává erovnosti. RipStop úprava materiálu zvyšuje její odolnost. Součástí karimatky je integrovaná nožní pumpa a boční výpustný ventil