High Peak Dayton
39,26 €

34,90 €

High Peak Dayton je nafukovací karimatka se zabudovanou pumpou na nafukování. Tloušťka 7,5 cm je vhodná i pro zimní táboření.


Therm-A-Rest NeoAir All Season SV Gecko
175 €

160,90 €
+ doprava zadarmo

Therm-a-rest NeoAir All Season SV je ľahká a skladná nafukovacia karimatka hrúbky 6,3 cm v štýle Fast and Light. Kombináciou technológií ThermaCapture a SpeedValve je docielenej nižšej hmotnosti a rýchleho nafúknutia a vyfúknutia. Transportný vak a repair kit sú súčasťou balenia.


Therm-A-Rest NeoAir Venture Grasshopper
85 €
80,90 €
+ doprava zadarmo

Therm-a-rest NeoAir Venture je ľahká a skladná nafukovacia karimatka hrúbky 5 cm v štýle Fast and Light. Technológiou WaveCore je docielené nízkej hmotnosti a zbaliteľnosti. Transportný vak je súčasťou balenia.


Therm-A-Rest NeoAir Trekker Lime Punch
150 €

138,90 €
+ doprava zadarmo

Therm-a-rest NeoAir Trekker je univerzálna nafukovacia karimatka hrúbky 6,3 cm. Kombináciou technológií ThermaCapture a Triangular Core Matrix je docielené nižšej hmotnosti a tepelnej izolácie vhodnej od jari do jesene. Transportný vak a repair kit sú súčasťou balenia.


Yate Nafukovacia matrac 6 trubíc
38,90 €

Yate nafukovacia matrac je komfortná, poskytuje výborné pohodlie. Je vhodná pre letnú turistiku, cyklistiku a kempovanie. Matrac možné nafúknuť ústami alebo ručnou pumpou.


Husky Funny 10 Zelená

Husky Funny 10 Zelená

Hodnotenie: 4
47 €
46,10 €
+ doprava zadarmo

Husky Funny 10 je pohodlná, zbaliteľná nafukovacia karimatka s integrovanou pumpou. Hrúbka 10 cm vyrovnáva nerovnosti a zaručuje tak komfortné spanie.


CAMP Essential Light Mat

CAMP Essential Light Mat

Hodnotenie: 4
57,31 €
53,90 €
+ doprava zadarmo

Camp Essential Light Mat je ultraľahká kompaktná karimatka, ktorá poteší každého, kto stráži každý gram v batohu. So svojimi 315g sa jedná o jednu z najľahších karimatiek na trhu.


Therm-A-Rest NeoAir Voyager Smokey Pine
100 €

93,90 €
+ doprava zadarmo

Therm-a-rest NeoAir Voyager je ľahká a skladná nafukovacia karimatka hrúbky 6,3 cm vhodná od jari do jesene. Kombináciou technológií WaveCore a ThermaCapture je docielené nižšej hmotnosti a zbaliteľnosti. Transportný vak a repair kit sú súčasťou balenia.


Therm-A-Rest NeoAir Xlite
175 €

160,90 €
+ doprava zadarmo

Unikátna nafukovacia karimatka NeoAir Xlite so skvelou tepelnou izoláciou. Patentovaná technológia Triangular Core Matrix ™ funguje ako tepelný reflektor, ktorý odráža chlad zo zeme a naopak vracia teplo produkované ľudským telom späť.


Therm-A-Rest BaseCamp AF Gray
95,30 €

84,90 €
+ doprava zadarmo

Veľmi pohodlná nafukovacia karimatka Therm-A-Rest BaseCamp AF pre celoročné využitie. Je vyrobená z ľahkej a mäkkej tkaniny, bez vplyvu na pevnosť a odolnosť materiálu.


High Peak Tulsa
35,19 €
33,20 €

High Peak Tulsa je ľahké nafukovacie lehátko. 6 nafukovacích komôr s hrúbkou 6,5 cm využijete na víkendových akciách.


Husky Funny 10 Modrá

Husky Funny 10 Modrá

Hodnotenie: 5
46,90 €
+ doprava zadarmo

Husky Funny 10 je pohodlná, zbaliteľná nafukovacia karimatka s veľmi komfortnou hrúbkou 10 cm. Vďaka tejto hrúbke dokáže vyrovnať aj väčšie nerovnosti podkladu.


Husky Fatty 10 Zelená
70,65 €

64,90 €
+ doprava zadarmo

Husky Fatty je širší verzí karimatky Funny. Jedná so o lehkou a skladnou nafukovací karimatku. Tloušťka 10 cm skvěle izoluje od země a vyrovnává erovnosti. RipStop úprava materiálu zvyšuje její odolnost. Součástí karimatky je integrovaná nožní pumpa a boční výpustný ventil


Husky Funny 10 Červená
50,77 €
46,90 €
+ doprava zadarmo

Husky Funny 10 je pohodlná, sbalitelná nafukovací karimatka s integrovanou pumpou. Tloušťka 10 cm vyrovnává nerovnosti a zaručuje tak komfortní spaní.


Yate Glacier Air Mat
99,82 €

89,90 €
+ doprava zadarmo

Samonafukovacia karimatka Yate Glacier Air Mat ponúka skvelý teplotný komfort aj pohodlie. Je vybavená novým ventilom REVERSE, ktorý urýchľuje nafukovanie a vyfukovanie. V kombinácii s nízkou váhou a objemom po zbalení sa tak stáva správnou voľbou pre vysokohorskú turistiku.


Yate Scout
58,33 €

52,90 €
+ doprava zadarmo

Nafukovacia karimatka Yate Scout poskytuje vďaka oddeleným komorám lepšie pohodlie a izoláciu. Vďaka veľmi nízkej hmotnosti je vhodná napríklad na cyklistiku alebo vysokohorskú turistiku.


Yate Buřtovka s izoláciou 6 trubíc
51,48 €

39,18 €

Yate Burtovka s vnútornou izoláciou je najnovší model nafukovacieho matraca. Je vhodný nielen pre letnú turistiku a cyklistiku, ale aj pre vysokohorskú turistiku a horolezectvo. Matrac možno nafúknuť ústami alebo ručnou pumpou.