MAX Nabíjačka s USB portom MWC1200B, čierna
9,90 € 5,70 €

Nabíjačka s USB portom (5 V/1 A) a druhým rýchlonabíjacím USB portom (výstup 5 V/2,4 A). Vďaka týmto dvom portom môžete nabíjať dve zariadenia súčasne. Je vybavená ochranou proti skratu a preťaženiu.

MAX vysokovýkonná autonabíjačka MCC3300B, čierna
15,80 € 6,90 €

Vysokovýkonná autonabíjačka, vďaka ktorej môžete nabíjať súčasne tri zariadenia vysokou rýchlosťou a využiť možnosti funkcie Qualcomm® Quick ChargeTM 3.0 pri kompatibilných zariadeniach. Nabíjačka ponúka 3× USB A výstup. Všetky sú kontrolované obvodom SMART IC, ktorý deteguje pripojené zariadenie a zabezpečuje ochranu proti preťaženiu, prehriatiu, prebitiu a skratu.

MAX Bezdrôtová nabíjačka 7.5W/10W/15W biela
15,10 €

Výkonná bezdrôtová nabíjačka s LED indikáciou pre jednoduché a pohodlné nabíjanie mobilných zariadení. Možnosť napájania pomocou kábla USB-C/ Micro USB.

MAX Bezdrôtová nabíjačka 7.5W/10W/15W čierna
15,10 €

Výkonná bezdrôtová nabíjačka s LED indikáciou pre jednoduché a pohodlné nabíjanie mobilných zariadení. Možnosť napájania pomocou kábla USB-C / Micro USB.

MAX Nabíjačka do auta MCC1100B, čierná
6,20 € 4,60 €

Nabíjačka do auta s rýchlonabíjacím USB portom (výstup 5 V/2,4 A). Je vybavená ochranou proti skratu a preťaženiu, zapája sa do zásuvky autozapaľovača.

MAX Nabíjačka USB-C 18W, biela
11,50 € 7,40 €

Výkonná sieťová nabíjačka s USB-C portom. Nabíjačka je vhodná k rýchlemu nabíjaniu všetkých mobilných zariadení

MAX Sieťová nabíjačka s USB, USB/A + USB/C s funkciou QuickCharge, biela
17,70 €

Výkonná sieťová nabíjačka, vďaka ktorej môžete rýchlo a efektívne nabíjať dve zariadenia súčasne. Nabíjačka ponúka 1 x USB-A výstup s funkciou QuickCharge 3.0 + 1× USB-C výstup s funkciou PowerDelivery (možnosť nabíjať napríklad notebook). Má kontrolovaný obvod SMART IC, ktorý detekuje pripojené zariadenie a zabezpečuje ochranu proti preťaženiu, prepätiu a prehriatiu.

MAX MCH5201QI univerzálny držiak
27,20 € 17,90 €

Univerzálny držiak pre mobilné telefóny s bezdrôtovým nabíjaním s certifikáciou Qi. V balení sú dve koncovky pre inštaláciu v automobile (na sklo alebo palubnú dosku a do ventilácie). Vďaka premyslenej konštrukcii je možné nabíjačku jednoducho z držiaka sňať a používať ako stolovú bezdrôtovú nabíjačku pre mobilné telefóny. (Pre dosiahnutie maximálnej možnej efektivity nabíjačky je potrebné zakúpiť nabíjačku s podporou Qualcomm Quick ChargeTM – napr. MAX MCC3300, MCC3310, MWC3300)

MAX Autonabíjačka USB/A + USB/C čierna
11,10 €

Výkonná autonabíjačka, vďaka ktorej môžete nabíjať súčasne dve zariadenia vysokou rýchlosťou s možnosťou využitia funkcie Quick Charge 3.0 a Power Delivery 3.0. Nabíjačka disponuje 1× USB-A a 1× USB-C výstupom. Oba výstupy sú kontrolované obvodom SMART IC, ktorý detekuje pripojené zariadenie a zabezpečuje ochranu proti prepätiu, prehriatiu a vysokému prúdu.

MAX Sieťová nabíjačka s 2x USB, biela
15,08 € 9,80 €

Výkonná sieťová nabíjačka, vďaka ktorej je možné nabíjať dve zariadenia súčasne. Kompaktné rozmery a nízka hmotnosť sa skvele hodia pre cestovanie. Nabíjačka ponúka 2× USB-A výstupy, ktoré sú kontrolované obvodom SMART IC a tým zabezpečuje ochranu proti prehriatiu a preťaženiu.

MAX Sieťová nabíjačka s 2x USB, čierna
9,80 €

Výkonná sieťová nabíjačka, vďaka ktorej je možné súčasne nabíjať dve zariadenia. Kompaktné rozmery a nízka hmotnosť sa skvele hodia pre cestovanie. Nabíjačka ponúka 2× USB-A výstupy, ktoré sú kontrolované obvodom SMART IC a tým zabezpečuje ochranu proti prehriatiu a preťaženiu.