AXAGON BUMM-AM02QB, 0.2 m, čierny BUMM-AM02QB

90%
Hodnotenie: 4,5
AXAGON

AXAGON BUMM-AM02QB, 0.2 m, čierny BUMM-AM02QB

90%
Hodnotenie: 4,5
AXAGON

Kvalitný USB 2.0 kábel s koncovkami A a micro, dĺžka kábla 0,2 metra, podpora rýchlonabíjania (2A). Celý popis

2.1
4.5 2
2,93 € Vrátane RP a DPH
2,10 €
-28%
Na sklade 3 kusy

Kód: 1265028

Popis

Popis produktu

Prepojovací USB 2.0 kábel Bummi-AM02Q

Prepojovací USB 2.0 kábel, od spoločnosti AXAGON, s označením Bummi-AM02Q zaručuje súčasnú synchronizáciu dát a rýchlonabíjanie telefónov aj tabletov. Je vyrobený z kvalitných materiálov a garantuje stabilné prenosy a vysokorýchlostné nabíjanie mobilných zariadení prúdom až 2 A.

Výber je len na vás

Tento 0,2 metrov dlhý kábel je vhodný najmä pre pripojenie mobilného zariadenia k stolnému počítaču alebo sieťovej USB nabíjačke. Vybrať si môžete so šiestich obľúbených farieb – čierna, biela, ružová, oranžová, modrá, zelená. Je len na vás akú farbu zvolíte!

To najlepšie pre vás

Tento poctivý kábel 28/22 AWG, s vonkajším priemerom 4.5 mm, je aj pri svojej hrúbke veľmi dobre ohybný. Vodiče z čistej bezkyslíkatej medi zaručujú perfektnú vodivosť a čistý signál bez skreslenia po celú životnosť. Je ideálny pre technológie rýchleho nabíjania Quick Charge, Adaptive Fast Charger, SmartPower, PumpExpress+, TurboPower, VOOC Flash Charge.

Rýchle a stabilné dátové prenosy

  • Viacprvkové tienenie kábla minimalizuje rušenie, zabraňuje strate signálu a umožňuje stabilný prenos dát.
  • Pozlátené konektory a kontakty obmedzujú oxidáciu a zaisťujú spoľahlivé spojenie.
  • Vysoko kvalitný kábel garantuje rýchle a stabilné dátové prenosy podľa štandardu High Speed.

Moderný dizajn a praktické balenie

Decentný moderný design konektorov vhodne doplní ktorékoľvek zariadenie. Vylisované logo je trvanlivé a označuje správnu orientáciu konektora. Kábel je balený v odolnom zatavenom fóliovom vrecku s užívateľsky bezproblémovým otváraním.

Kľúčové vlastnosti

Prepojovacie micro USB ↔ USB A dátový a nabíjací HQ kábel AXAGON Bummi-AM15Q dĺžky 0,2m s konektormi micro USB male/ USB type A male pre synchronizáciu dát a rýchlonabíjanie telefónov aj tabletov. Kábel dosiahne takmer kamkoľvek a je tak vhodný najmä pre pripojenie mobilného zariadenia k stolnému počítaču alebo sieťovej USB nabíjačke. Vysoko kvalitný kábel tvoria vodiče z bezkyslíkatej medi, trojprvkové tienenie a pozlátené kontakty. Použitie kvalitných materiálov garantuje rýchle a stabilné dátové prenosy a vysokorýchlostné nabíjanie mobilných zariadení prúdom až 2 A. DATA SYNC & FAST CHARGING – súčasný prenos dát a dobíjanie batérie mobilného zariadenia. Pozlátené konektory a kontakty zaisťujú spoľahlivé spojenie a zamedzením oxidácie zaisťujú dlhú životnosť kábla. Slim prevedenie s úzkymi koncovkami pre jednoduché zapojenie do zapustených konektorov. Vhodný pre všetky mobilné telefóny a smartphony, tablety, fotoaparáty a ďalšie mobilné zariadenia s micro USB konektorom.


Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Konektor MICROUSB
Pôvod neoriginálny