Microsoft Arc Mousa Bluetooth 4.0, sage (ELG-00047)

Microsoft Arc Mousa Bluetooth 4.0, sage (ELG-00047)

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner Výpredaj
Dizajnová myš bluetooth s kvalitným snímaním prostredníctvom technológie BlueTrack. Myš má dizajnové ohýbateľné telo, ktoré možno sploštiť do roviny alebo ohnúť do oblúka. Namiesto tlačidiel je tu dotykový panel, ktorý funguje ako tlačidlá aj rolovacie koliesko. Rozmery 131,31 × 55,11 × 14,22 mm. Celý popis
73,78 €
Vrátane RP a DPH
62,20 €
-15%
Partner: CZC.cz

Skladom u partnera 3 kusy

22.10.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 100059335859

Popis

Microsoft Arc Bluetooth Mouse, sage

Spoločnosť Microsoft zvolila pre svoju bezdrôtovú myš Arc Bluetooth Mouse výrazný dizajn. Pohodlné krivky, úsporný nízky profil a jednoduchá elegancia – to všetko sa spája v tele tejto jedinečnej myši, ktorá sa stane ozdobou vášho pracovného stola. 

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

 

  • myš bluetooth
  • dizajn „ohybného“ tela
  • vysokokvalitné snímanie pohybu pomocou BlueTrack
  • dotykový povrch na ovládanie myšou (tlačidlá, rolovacie koliesko)
  • Životnosť batérií 2× AAA až 6 mesiacov

Bluetooth

Bezdrôtové pripojenie, ktoré využíva najnovšiu technológiu Bluetooth, vám ponúka výnimočné pohodlie pri práci bez zamotávania káblov, ale aj bez obmedzenia dĺžky. Bezdrôtové pripojenie tiež umožňuje praktické cestovanie a balenie myši.

Vysokokvalitné snímanie pohybu

Technológia Microsoft BlueTrack kombinuje výkon optiky a presnosť lasera na zabezpečenie presného pohybu po pracovnej ploche s pokročilým snímaním pohybu prakticky na akomkoľvek povrchu.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Jedinečný dizajn

Dizajn myši je optimalizovaný na pohodlné a prirodzené držanie a používanie. Keď s myšou pracujete, má tvar jednoduchého oblúka a po skončení práce ju môžete jednoduchým pohybom narovnať a zasunúť do vrecka alebo zásuvky. 

Okrem samotného tvaru sú jedinečné aj tlačidlá – v skutočnosti ide o praktickú dotykovú podložku, ktorá funguje ako pravé a ľavé tlačidlo, ako aj rolovacie koliesko, pričom namiesto rolovacieho kolieska stačí posúvať prsty po podložke.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Kľúčové vlastnosti

Dizajnová myš bluetooth s vysokokvalitným snímaním prostredníctvom technológie BlueTrack. Myš má dizajnové ohýbateľné telo, ktoré možno sploštiť do roviny alebo ohnúť do oblúka. Namiesto tlačidiel je tu dotykový panel, ktorý funguje ako tlačidlá aj rolovacie koliesko. Bluetooth v4.0 a v4.1. Frekvenčný rozsah 4,2 GHz. Dosah 10 metrov na otvorenom priestranstve a 5 metrov v kancelárii alebo doma. Životnosť batérie až 6 mesiacov. 2× batéria AAA. Rozmery 131,31 × 55,11 × 14,22 mm.