Logitech MX Vertical, čierna (910-005448)

Logitech MX Vertical, čierna (910-005448)

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Vertikálna ergonomická myš pre pohodlie vašej ruky. Znižuje svalové napätie, tlak na zápästie a zlepšuje polohu ruky. Jedinečný vertikálny uhol 57°. 4× menej pohybu ruky. Špeciálny prepínač rýchlosti kurzora. Príjemný na dotyk. Pogumovaný povrch. Vysoko presný snímač s rozlíšením až 4000 DPI. Celý popis
108,84 €
Vrátane RP a DPH
89,44 €
-17%
Partner: CZC.cz

Skladom u partnera 5+ kusov

20.10.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 100059273797

Popis

Logitech MX Vertical – nová úroveň ergonómie

Moderný dizajn, dokonalá ergonómia a vysoký výkon – to je myš Logitech MX Vertical. Vyskúšajte si pohodlie novej generácie na vlastnej koži a rozlúčte sa s nepohodlím. Myš bola vyvinutá na zníženie svalového napätia, zníženie tlaku na zápästie a zlepšenie polohy ruky pri práci.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

To najlepšie pre vás

  • Prirodzená poloha ruky
  • 10% zníženie svalového napätia
  • Vylepšené optické snímanie
  • Rozlíšenie až do 4000 DPI
  • Presné rolovacie koliesko s tlačidlom
  • Špeciálny prepínač rýchlosti kurzora

Vertikálny uhol 57°

Jedinečný vertikálny uhol 57° modelu MX Vertical znižuje tlak na zápästie a zároveň udržiava palec pohodlne položený na opierke.

Menej pohybu, viac pohodlia

Nenamáhajte si ruku. Vylepšené optické snímanie a špeciálny prepínač rýchlosti kurzora zabezpečujú, že budete musieť rukou pohybovať až 4-krát menej. Ideálne na zníženie svalovej únavy.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Dokonalý dizajn

Či už máte veľkú alebo malú ruku, vďaka jedinečnému tvaru je pre vás MX Vertical vhodný. Jeho povrch je tvarovaný, pogumovaný a príjemný na dotyk, čo zaručuje prirodzený úchop.

Veľmi rýchle nabíjanie a dlhá životnosť

Pracujte dlho a bez obmedzenia. Myš vydrží na jedno nabitie až 4 mesiace. Rýchle nabíjanie bleskom počas 1 minúty poskytuje energiu až na tri hodiny používania. Na nabíjanie používajte nabíjací kábel USB-C.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

 

Tri možnosti pripojenia

  • Používanie kábla USB-C
  • Používanie prijímača Logitech Unifying
  • Používanie technológie Bluetooth

Kľúčové vlastnosti

Vertikálna ergonomická myš pre pohodlie vašej ruky. Znižuje svalové napätie, tlak na zápästie a zlepšuje polohu ruky. Jedinečný vertikálny uhol 57°. 4× menej pohybu ruky. Špeciálny prepínač rýchlosti kurzora. Príjemný na dotyk. Pogumovaný povrch. Vysoko presný snímač s rozlíšením až 4000 DPI. Presné rolovacie koliesko s tlačidlom. Výdrž batérie až 4 mesiace na jedno nabitie. 1 minúta nabíjania poskytuje energiu na ďalšie 3 hodiny. Môže sa spárovať až s 3 zariadeniami naraz. Prepínajte medzi nimi pomocou tlačidla. Tri spôsoby pripojenia – Bluetooth, kábel USB-C a prijímač Logitech Unifying.