Logitech MX Vertical, čierna

Logitech MX Vertical, čierna

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Vertikálne ergonomická myš pre pohodlie vašej ruky. Znižuje zaťaženie svalov, tlak na zápästie a vylepšuje polohu ruky. Jedinečný vertikálny uhol 57 °. 4× menej pohybov ruky. Špeciálny prepínač rýchlosti kurzora. Príjemná na dotyk. Pogumovaný povrch. Vysoko presný senzor s rozlíšením až 4000 DPI. Celý popis
Partner: CZC.cz
108,84 €
Vrátane RP a DPH
92,52 €

Skladom u partnera 5+ kusov

28.1.2022 - 31.1.2022 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Tovar od predajcu CZC.cz

Predaj zastrešuje MALL.CZ vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.

Kód: 100059273797

Popis

Logitech MX Vertical – nová úroveň ergonómie

Moderný dizajn, dokonalá ergonómia a vysoká výkonnosť – to je myš Logitech MX Vertical. Zažite to pohodlie novej generácie na vlastnej koži a dajte zbohom nepohodlie. Myš bola vyvinutá za účelom zníženia zaťaženia svalov, zníženie tlaku na zápästí a vylepšenie polohy vašej ruky pri práci.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

To najlepšie pre vás

  • Prirodzená poloha vašej ruky
  • Zníženie svalového napätia o 10%
  • Vylepšené optické snímanie
  • Rozlíšenie až 4000 DPI
  • Presné rolovacie koliesko s tlačidlom
  • Špeciálny prepínač rýchlosti kurzora

Vertikálny uhol 57 °

Jedinečný vertikálny uhol 57 ° myši MX Vertical znižuje tlak na vaše zápästie, pričom váš palec je pohodlne opretý o opierku.

Menej pohybov, väčšie pohodlie

Nezaťažujte svoju ruku. Vylepšené optické snímanie a špeciálne prepínač rýchlosti kurzora zaručuje, že rukou budete musieť hýbať až 4× menej. Dokonale tak znížite únavu svalov.

 

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Dokonalé prevedenie

Či máte veľkú alebo malú ruku, myš MX Vertical je vďaka svojmu jedinečnému tvaru vhodná aj pre vás. Jej povrch je plastický, pogumovaný a príjemný na dotyk – zaistí tak prirodzený úchop.

Veľmi rýchle nabíjanie a dlhá výdrž

Pracujte dlho bez obmedzenia. Myš vydrží fungovať až 4 mesiace na jedno nabitie. Bleskurýchle nabitie, po dobu 1 minúty, zaistí energiu až na tri hodiny používania. Pre nabíjanie využite nabíjací USB-C kábel.

Tri možnosti pripojenia

  • Pomocou kábla USB-C
  • Pomocou prijímača Logitech Unifying
  • Pomocou technológie Bluetooth

 

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Kľúčové vlastnosti

Vertikálne ergonomická myš pre pohodlie vašej ruky. Znižuje zaťaženie svalov, tlak na zápästie a vylepšuje polohu ruky. Jedinečný vertikálny uhol 57 °. 4× menej pohybov ruky. Špeciálny prepínač rýchlosti kurzora. Príjemná na dotyk. Pogumovaný povrch. Vysoko presný senzor s rozlíšením až 4000 DPI. Presné rolovacie koliesko s tlačidlom. Výdrž batérie až 4 mesiace na jedno nabitie. 1 minúta nabíjania zaistí energiu na ďalšie 3 hodiny. Možnosť spárovanie až s 3 zariadeniami naraz. Prepínanie medzi nimi tlačidlom. Tri spôsoby pripojenia – Bluetooth, USB-C kábel a prijímač Logitech Unifying.