CZC.Office CZC.Office Kite One, ergonomická, bezdrátová, tichá (CZCOMK1)

CZC.Office CZC.Office Kite One, ergonomická, bezdrátová, tichá (CZCOMK1)

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Profesionálna optická myš. Ergonomicky tvarovaný profil, nastaviteľné DPI až do 2400. 6 tichých tlačidiel, osvetlenie RGB, Bluetooth. Zabudovaná dobíjateľná Li-polymérová batéria. Kvalitné spracovanie, rozmery 103 × 89 × 69 mm, hmotnosť 150 g. Celý popis
34,93 €
Vrátane RP a DPH
30,82 €
Doprava zadarmo
Partner: CZC.cz

Skladom u partnera 5+ kusov

27.10.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 100059277538

Popis

Myš CZC.Office Kite One

Špičková bezdrôtová myš s voľným prepínaním medzi 2 bezdrôtovými režimami vám uľahčí prácu, zvýši produktivitu a šetrí vaše zápästia.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

 

Hlavné výhody:

  • Bezdrôtové pripojenie
  • Tiché spínače
  • Optický senzor
  • Ergonomický dizajn
  • Blutooth 4.0
  • Extra nízka hmotnosť
  • Nastaviteľné DPI

Moderný vzhľad

Okamžite si zamilujete elegantný dizajn, vysokú presnosť a užitočné funkcie modelu Kite One. Jeho rafinovaný vzhľad dokonale dopĺňa osvetlenie RGB. Ovládacie tlačidlá sú umiestnené v polohe, ktorá zaručuje pohodlie aj počas dlhého používania. Možnosť nastavenia rozlíšenia ponúka štyri režimy – 800, 1200, 1600 a 2400 DPI.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

 

 

Hand-friendly

Myš Kite One sa vyznačuje moderným ergonomickým tvarom. Pri jeho vývoji sa myslelo nielen na funkčnosť, ale aj na zdravie používateľa. Vďaka bionickému špirálovému dizajnu si pri používaní nenamáhate predlaktia ani zápästia, čím predídete nepríjemnej bolesti alebo traseniu rúk v budúcnosti.

Dva režimy

Toto ovládacie zariadenie má naozaj veľmi jednoduché prepínanie medzi dvoma režimami pripojenia. Tlačidlo je dômyselne ukryté v spodnej časti myši a prepína medzi bezdrôtovým režimom 2,4 GHz a Bluetooth 4.0.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Kľúčové vlastnosti

Kite One je rýchly, presný, tichý a pohodlný ovládací nástroj, ktorý oceníte pri každodennom používaní. Všetky tlačidlá sú vybavené tichými spínačmi. Kapacita batérie 1000 mAh zaručuje naozaj dlhú výdrž na jedno nabitie. Zariadenie je plne kompatibilné so systémami Windows XP/7/8/10 a Mac OS.