Connect IT FOR HEALTH LADIES, čierna, (CMO-2600-BK)

Connect IT FOR HEALTH LADIES, čierna, (CMO-2600-BK)

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Vertikálna ergonomická myš eliminuje napätie v zápästí a predlaktí, čím predchádza syndrómu karpálneho tunela. Menší dizajn pre ženy, pre pravákov, bezdrôtový so 6 tlačidlami, napájanie 1× AA batéria, 2,4 GHz bezdrôtová technológia. Celý popis
15,38 €
Vrátane RP a DPH
Partner: CZC.cz

Skladom u partnera 5+ kusov

25.10.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 100059410315

Popis

Myš CONNECT IT FOR HEALTH LADIES

Kvalitne spracovaná vertikálna myš je určená najmä pre ženy, ktoré dlhodobo pracujú na počítači a chcú predísť problémom s ochorením karpálneho tunela v ruke.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

 

Hlavné výhody:

  • Vertikálny úchop pre pravú ruku
  • 6 tlačidiel
  • Vysokokvalitný optický snímač
  • Napájanie pomocou 2× batérií AA
  • Optický senzor
  • Vhodné pre ženy 

Myslite na zdravie svojej ruky

Myš má ergonomický dizajn pre pravú ruku a zaručuje správne uchopenie. Vaša ruka a predlaktie sú v prirodzenej polohe a nedochádza k neprirodzenému kríženiu šliach a kostí ani k utláčaniu stredového nervu v zápästí. Vďaka jej tvaru sa nemusíte obávať napätia v zápästí a predlaktí, čo zabraňuje vzniku syndrómu karpálneho tunela. Myš je vybavená 6 tlačidlami a rolovacím kolieskom.

Kľúčové vlastnosti

Vertikálna myš CONNECT IT FOR HEALTH LADIES sa môže pochváliť ergonomickým dizajnom na správne uchopenie, čím predchádza ochoreniu karpálneho tunela v ruke. Ak už týmito problémami trpíte, ergonómia myši vám umožní pracovať aj s týmto ochorením. Okrem toho eliminuje napätie v zápästí a predlaktí. Bezdrôtový (2,4 GHz), vybavený 6 tlačidlami a rolovacím kolieskom.