Connect IT CMO-2900-BK FOR HEALTH, čierna (CMO-2900-BK)

Connect IT CMO-2900-BK FOR HEALTH, čierna (CMO-2900-BK)

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Bezdrôtová herná myš určená na domáce a kancelárske profesionálne použitie. Špeciálna ergonómia na zníženie únavy aj pri dlhodobom používaní. Optický snímač, tlačidlo na zmenu rozlíšenia, technológia úspory batérie. Celý popis
Partner: CZC.cz
30,62 €
Vrátane RP a DPH

Skladom u partnera 3 kusy

21.1.2022 - 24.1.2022 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Tovar od predajcu CZC.cz

Predaj zastrešuje MALL.CZ vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.

Kód: 100059276942

Popis

Myš CONNECT IT CMO-2900-BK

Pri práci s bežnou počítačovou myšou sú kosti predlaktia v neprirodzene skríženej polohe a po krátkom čase sa dostaví bolesť a únava celého predlaktia. Pri dlhodobom používaní takejto myši môže dôjsť k syndrómu karpálneho tunela. Týmto problémom možno ľahko predísť používaním ergonomickej vertikálnej myši, pri ktorej sú ruka a predlaktie používateľa v prirodzenej polohe a nedochádza k stláčaniu stredového nervu v zápästí.

Hlavné výhody

  • Nový ergonomický štandard pre hranie hier
  • Bezdrôtový prijímač USB Nano s dosahom do 10 m
  • Rozhranie USB-A 2.0 spätne kompatibilné s rozhraním USB 1.1

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Pohodlné používanie

Jednoduchá inštalácia Plug & Play bez potreby inštalácie a sťahovania ovládačov (stačí pripojiť prijímač USB k portu USB počítača alebo notebooku). Mechanické spínače majú zaručenú životnosť 3 milióny kliknutí a myš obsahuje celkom 6 tlačidiel vrátane presného rolovacieho kolieska. Povrch myši je protišmykový, pogumovaný, aby sa pevne držal.

Kľúčové vlastnosti

Bezdrôtová herná myš určená na domáce a kancelárske profesionálne použitie. Špeciálna ergonómia na zníženie únavy aj pri dlhodobom používaní. Optický snímač, tlačidlo na zmenu rozlíšenia, technológia úspory batérie, 2 samostatné navigačné tlačidlá na pohyb vpred a vzad. Napájanie originálnou tužkovou batériou, čierna farba.