Connect IT CMO-2801-BK FOR HEALTH, čierna (CMO-2801-BK)

Connect IT CMO-2801-BK FOR HEALTH, čierna (CMO-2801-BK)

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Bezdrôtová herná myš určená na domáce a kancelárske profesionálne použitie. Špeciálna ergonómia na zníženie únavy aj pri dlhodobom používaní. Optický snímač, tlačidlo na zmenu rozlíšenia, technológia úspory batérie. Celý popis
23,24 €
Vrátane RP a DPH
19,85 €
Doprava zadarmo
Partner: CZC.cz

Skladom u partnera 4 kusy

2.11.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 100059276940

Popis

Myš CONNECT IT CMO-2801-BK

Pri práci s bežnou počítačovou myšou sú kosti predlaktia v neprirodzene skríženej polohe a po krátkom čase sa dostaví bolesť a únava celého predlaktia. Pri dlhodobom používaní takejto myši môže dôjsť k syndrómu karpálneho tunela. Týmto problémom možno ľahko predísť používaním ergonomickej vertikálnej myši, pri ktorej sú ruka a predlaktie používateľa v prirodzenej polohe a nedochádza k stláčaniu stredového nervu v zápästí.

Hlavné výhody

  • Nový ergonomický štandard pre hranie hier
  • Bezdrôtový prijímač USB Nano s dosahom do 20 m
  • Rozhranie USB-A 2.0 spätne kompatibilné s rozhraním USB 1.1
  • Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Pohodlné používanie

Jednoduchá inštalácia Plug & Play bez potreby inštalácie a sťahovania ovládačov (stačí pripojiť prijímač USB k portu USB počítača alebo notebooku). Mechanické spínače majú zaručenú životnosť 3 milióny kliknutí a myš obsahuje celkom 6 tlačidiel vrátane presného rolovacieho kolieska. Povrch myši je protišmykový, pogumovaný, aby sa pevne držal.

Kľúčové vlastnosti

Bezdrôtová herná myš určená na domáce a kancelárske profesionálne použitie. Špeciálna ergonómia na zníženie únavy aj pri dlhodobom používaní. Optický snímač, tlačidlo na zmenu rozlíšenia, technológia úspory batérie, 2 samostatné navigačné tlačidlá na pohyb vpred a vzad. Napájanie originálnou tužkovou batériou, čierna farba.