Connect IT CMO-2800-BK GAME FOR HEALTH, čierna (CMO-2800-BK)

Connect IT CMO-2800-BK GAME FOR HEALTH, čierna (CMO-2800-BK)

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Káblové herné myši určené na domáce a kancelárske profesionálne použitie. Špeciálna ergonómia na zníženie únavy aj pri dlhodobom používaní. Optický snímač, tlačidlo na zmenu rozlíšenia, 5 režimov farebného podsvietenia, 2 samostatné navigačné tlačidlá pre pohyb vpred a vzad. Dĺžka kábla 1,5 m. Celý popis
25,97 €
Vrátane RP a DPH
22,37 €
Doprava zadarmo
Partner: CZC.cz

Skladom u partnera 5+ kusov

Kód: 100059276941

Popis

Myš CONNECT IT CMO-2800-BK

Pri práci s bežnou počítačovou myšou sú kosti predlaktia v neprirodzene skríženej polohe a po krátkom čase sa dostaví bolesť a únava celého predlaktia. Pri dlhodobom používaní takejto myši môže dôjsť k syndrómu karpálneho tunela. Týmto problémom možno ľahko predísť používaním ergonomickej vertikálnej myši, pri ktorej sú ruka a predlaktie používateľa v prirodzenej polohe a nedochádza k stláčaniu stredového nervu v zápästí.

Hlavné výhody

  • Nový ergonomický štandard pre hranie hier
  • technológia prepínania podsvietenia
  • Rozhranie USB-A 2.0 spätne kompatibilné s rozhraním USB 1.1

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Pohodlné používanie

Jednoduchá inštalácia Plug & Play bez potreby inštalácie a sťahovania ovládačov (stačí pripojiť prijímač USB k portu USB počítača alebo notebooku). Mechanické spínače majú zaručenú životnosť 3 milióny kliknutí a myš obsahuje celkom 6 tlačidiel vrátane presného rolovacieho kolieska. Povrch myši je protišmykový, pogumovaný, aby sa pevne držal.

Kľúčové vlastnosti

Káblové herné myši určené na domáce a kancelárske profesionálne použitie. Špeciálna ergonómia na zníženie únavy aj pri dlhodobom používaní. Optický snímač, tlačidlo na zmenu rozlíšenia, 5 režimov farebného podsvietenia, 2 samostatné navigačné tlačidlá pre pohyb vpred a vzad. Dĺžka kábla 1,5 m, čierna farba.