Najpredávanejšie

Apple Magic Mouse 2 (MLA02ZM/A)
77x

Apple Magic Mouse 2 (MLA02ZM/A)

78 €
Doprava zadarmo

Novo navrhnutá Magic Mouse 2 je nabíjateľná, takže sa zaobídete bez tradičných batérií. Je ľahší, vďaka vstavanej batérii a súvislému dnu má menej pohyblivých súčiastok, navyše má optimalizovaný dizajn nožičiek. Magic Mouse 2 tak presnejšie vníma pohyb a pohybuje sa po stole s menším odporom. A na Multi-Touch povrchu môžete vykonávať jednoduché gestá ako prechádzanie medzi webovými stránkami alebo posúvanie dokumentov. Magic Mouse 2 je pripravená na použitie hneď po vybalení as Macem sa spáruje automaticky.

Tovar od predajcu MALL
Apple Magic Mouse 2, vesmírne šedá (MRME2ZM / A)
15x

Apple Magic Mouse 2, vesmírne šedá (MRME2ZM / A)

85,60 €
Doprava zadarmo

Novo navrhnutá Magic Mouse 2 je nabíjateľná, takže sa zaobídete bez tradičných batérií. Je ľahšia, vďaka vstavanej batérii a súvislému dnu má menej pohyblivých súčiastok, navyše má optimalizovaný dizajn nožičiek. Magic Mouse 2 tak presnejšie vníma pohyb a pohybuje sa po stole s menším odporom. A na Multi-Touch povrchu môžete vykonávať jednoduchá gestá ako prechádzaní medzi webovými stránkami alebo posúvanie dokumentov. Magic Mouse 2 je pripravená na použitie hneď po vybalení as Macom sa spáruje automaticky.

Tovar od predajcu MALL
Apple Magic Mouse (MK2E3ZM/A)

Apple Magic Mouse (MK2E3ZM/A)

89,80 €
81,40 €
Doprava zadarmo
Novinka

Bezdrôtová, dobíjacia myšMulti-Touch povrchom, ktorý umožňuje ovládanie pomocou jednoduchých gest. Apple Magic Mouse (MK2E3ZM/A) pre Mac a iPadoptimalizovaný dizajn koľajničiek pre hladké prechádzanie po stole bez akéhokoľvek zadrhávania. Myš vyniká jednoduchým pripojením cez Bluetooth a ponúka tiež extra vysokú výdrž – na jedno nabitie zvládne fungovať dlhšie ako 1 mesiac. V balení nájdete aj odpojiteľný USB-C/Lightning kábel, ktorý slúži na dobíjanie myši.

 
Tovar od predajcu MALL