P. Jentschura MeineBase® - zásaditá minerálna kúpeľová soľ (Varianta 1500 g)

P. Jentschura MeineBase® - zásaditá minerálna kúpeľová soľ (Varianta 1500 g)

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Zásaditá telová starostlivosť s optimálnou hodnotou pH kúpeľové vody pH 8,5. MeineBase® je vhodná na celotelovým a sedacím kúpeľom, na sprchovanie a tiež na kúpele nôh a rúk. Celý popis
Partner: Vivantis
39,10 €
Vrátane DPH

Už sa nepredáva

Tovar od predajcu Vivantis

Predaj zastrešuje MALL.CZ vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.

Kód: 100002669328

Popis

Zásaditá telová starostlivosť s optimálnou hodnotou pH kúpeľové vody pH 8,5. MeineBase® je vhodná na celotelovým a sedacím kúpeľom, na sprchovanie a tiež na kúpele nôh a rúk.

MeineBase® predstavuje prírodné čistenie a samopromašťování pleti, čím prináša pleti dokonalú hebkosť. Zásaditá minerálna kúpeľová soľ obsahuje obzvlášť hodnotné a veľmi jemne pomleté drahé kamene achát, karneol, citrín, chryzopras, chalcedón, zafír, krištáľ a ónyx.

MeineBase soľný koncentrát je nesmierne úsporný pri použití. Počas kúpeľom sa v pravidelných desaťminútových intervaloch masírujte kefou. Tým dochádza k podpore prekrvenia a povzbudenie. Teplé zásadité kúpele sú blahodárne pre telo a myseľ v chladných ročných obdobiach. Osviežujúci zásadité kúpele celého tela alebo chodidiel aktivujú a regenerujú naše telo v teplých mesiacoch.

Zásaditá minerálna kúpeľová soľ MeineBase® má mnohostranné použitie:
  • osviežujúci soľný peeling a masáže,
  • zábaly,
  • ústnej a nosovej výplachy,
  • starostlivosť o zuby,
  • inhalácie,
  • sauna a parné kúpele,
  • intímna hygiena a príprava klystíru.
Zloženie:

hydrogénuhličitan sodný, morská soľ, uhličitan sodný, prírodné minerály, achát, karneol, citrín, chryzopras, chalcedón, zafír, horský krištáľ a ónyx

Ako používať:

Nastavte teplotu vody na cca 36–37 ° C. Doba kúpanie by mala byť najmenej 30 minút, ideálne je dĺžka 45–60 minút. Na kúpeľ celého tela potrebujete 3 polievkové lyžice soli, na sedací kúpeľ treba 1 vrchovatá lyžica. Na kúpeľa chodidiel, obklady a výplachy je vždy potrebné 1 vrchovatá čajová lyžička kúpeľové soli.

Balenie:

1500 g alebo 2750 g

Upozornenie:

Určené len na vonkajšie použitie. Bez konzervačných látok, farbív a aromatických látok.