My Little Pony Chichotajúca sa Pinkie Pie-40%
32,40 € 19,20 €

Akcia

Čo miluje Pinkie Pie viac než organizovanie párty? Predsa smiech! Smejte sa s postavičkou Pinkie Pie, ktorá je bláznivá, pochabá a jednoducho neodolateľná! Pošteklite ju a ona sa začne chichotať, kývať a smiať sa! Pošteklite ju na hlave a počujete jej chichot, pošteklite na hrudy a uvidíte, ako sa chichotá a kýva sa. Smiech Pinkie Pie je nákazlivý! Pridajte sa aj vy!

My Little Pony Svítící pony - Applejack-49%
23,21 € 11,70 €

Akcia

Filmem inspirovaná řada figurek My Little Pony vám představí poníky, jak jste je ještě neviděli. Nech svého poníka zazářit. Zmáčkni tlačítko a poník se rozsvítí. Dotkni se jiného poníka a také se rozsvítí. Není to kouzelné?

My Little Pony Kolekce 6 poníků-41%
35,26 € 20,70 €

Akcia

Nejlepší přátelé v Ponyville je tato šestice kamarádů, kteří spolu zažívají všechna dobrodružství. S touto speciální kolekcí 6 poníků si můžete přehrávat své nejoblíbenější příběhy z filmu nebo seriálu.

My Little Pony Žiariaca princezná Celestia MLP-43%
29,56 € 16,80 €

Akcia

Vitaj vo svete My Little Pony, na mieste kde má priateľstvo magickú silu! Princezná Celestia rozžiari každý poníkovský deň a rovnako tak celú Equestrii! Zažite filmom inšpirované svetelné dobrodružstvo s figúrkou žiariacej princeznej Celestie. Stlač jej znamienko a sleduj, ako princezná svieti a mení farby!

My Little Pony Twilight Sparkle s dúhovými krídlami
27,38 € 20,90 €

Uži si tie najkúzelnejší scény s figúrkou poníka Glow Twilight Sparkle. Spusti tlačidlo na chvoste a rozsvieť jeho dúhové krídla viacfarebnými LED svetlami. Ponor sa do fantázie a kĺzaj po oblohe Equestrii – krídla nielen svietia ale začnú sa aj trepotať. Jej žiara pochádza z kúziel moci, ktorá dáva nekonečnú silu priateľstva!

My Little Pony Cutie Mark veľké - Party Performers
15,49 € 10,50 €

Značka Cutie Mark spája svety My Little Pony a Equestria Girls, aby predstavila silu priateľstva a zábavu aj mimo portál zrkadla. Každá sada Cutie Mark Crew obsahuje 5 charakterov s doplnkami, 2 z páru sú tajomstvom! Maj ich všetky!

My Little Pony Magical salon Pinkie Pie-40%
19,73 € 11,70 €

Akcia

Zaži skvelú párty v Magical Highlight Salóne! V balení najdete figúrku Pinkie Pie. Vytvor jej dokonalý look – krásne natočené kučery alebo vyčaruj pomocou doplnkov čarovný drdol. Hor sa na párty!

My Little Pony Magical salón Rarity
19,73 € 14,70 €

Zaži skvelú párty v Magical Highlight Salóne! V balení nájdete figúrku Rarity. Vytvor jej dokonalý look – krásne natočené kučery alebo vyčaruj pomocou doplnkov čarovný drdol. Hor sa na párty!

My Little Pony Cutie Mark veľké - Party Style
15,49 € 10,50 €

Značka Cutie Mark spája svety My Little Pony a Equestria Girls, aby predstavila silu priateľstva a zábavu aj mimo portál zrkadla. Každá sada Cutie Mark Crew obsahuje 5 charakterov s doplnkami, 2 z páru sú tajomstvom! Maj ich všetky!

My Little Pony Mořský poník 15cm s módními doplňky - Skystar
22,24 € 15,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Zábavná figurka mořského poníka inspirovaná filmem My Little Pony. Užij si spoustu zábavy s tímto poníkem s ploutvičkou a jeho doplňky. Každá figurka poníka je veliká 15 cm a má svou jedinečnou roli.

My Little Pony Svietiaci jednorožec Búrka-69%
32,66 € 9,80 €

Akcia

Temný poník Búrka nie je taký, ako sa zdá. Prostredníctvom svojej cesty sa učí, že moc priateľstva je najkrajšia zo všetkých! Predstavte si dobrodružstvo inšpirované filmom s temnou žiarivou Búrkou. Stlačte znamienko osudu a poník Búrka sa rozsvieti modro rovnako ako jeho roh!

Potrebujete poradiť s výberom vianočných darčekov? Inšpirujte sa našim vianočným radcom: