Hľadáte pomocníka v podobe malého domáceho spotrebiča alebo jeho príslušenstvo? Široká ponuka tovaru z kategórie multimediálne centrá s hdd na vás čaká u nás na MALL.SK. Zoradili sme pre vás produkty od najlacnejšieho a najlepšie hodnoteného ostatnými zákazníkmi.

Zobraziť viac
  • Nečakajte na nákup – tovar môžeme doručiť ešte dnes.
  • Výdajné miesta máme na každom rohu.
  • Ak ste z Bratislavy, tisíce produktov je pre vás k dispozícii k okamžitému odberu.
  • Máte otázky ohľadom tovaru multimediálne centrá s hdd alebo k objednávke? Naša zákaznícka podpora funguje nonstop.
  • Zakúpený tovar môžete vrátiť do 14 dní aj bez udania dôvodu.
Techbite Flix TV Box multimediálne centrum
12x

Techbite Flix TV Box multimediálne centrum

79,99 €
Posledný kus za túto cenu!

Multimediálne centrum s operačným systémom Andorid TV 8.0 Oreo prenesie do vášho televízora Smart TV neobmedzené možnosti zábavy. Techbite Flix TV Box vás cez Wi-Fi pripojí k Youtube, herným ovládačom i hudobným aplikáciám. Filmy si teraz vychutnáte vo vysokej kvalite obrazu 4K/60 snímok za sekundu.

Tovar od predajcu MALL
-18%
La-Ax Carmultimedia CARPLAY/ANDROID AI BOX

La-Ax Carmultimedia CARPLAY/ANDROID AI BOX

430 €
349 €

ANDROID AI BOX po pripojení do USB vstupu pre CarPlay v aute, spraví z vášho originálneho monitora multimediálne centrum. Budete môcť využívať ANDROID 10, pripojiť sa na internet (pomocou WIFI, Hotspotu alebo SIM karty), sťahovať rôzne aplikácie, prehrávať video, hudbu, hrať hry, čokoľvek…

Xiaomi TV Stick 4K EU
23x

Xiaomi TV Stick 4K EU

65,10 €
Pecka cena

Každý TV fanúšik a fanúšička bude jasať nadšením z funkcií inteligentného prenosného ovládača Xiaomi Mi TV Stick so vstavaným Chromecast a s podporou hlasového ovládania cez Google Assistant. Vo výbave mu nechýba Bluetooth 5.0 technológia, WiFi, predinštalovaný Netflix a Prime aj so schopnosťou dekódovať Dolby Atmos a Dolby Vision formáty.

Tovar od predajcu MALL
-40%
MAXXO DVB-T2 Android Box
33x

MAXXO DVB-T2 Android Box

73,20 €
43,70 €

Ďalšie ponuky od 33,60 €

Elegán s lesklým povrchom vybavený DVB-T/T2/C HEVC/H.265 prijímačom káblových staníc aj nového pozemného digitálneho vysielania – to je multimediálne centrum MAXXO DVB-T2 Android Box so 4jadrovým procesorom, 2GB RAM a 16 GB ROM pamäťou. Vo výbave má aplikácie ako Netflix, WiFi technológiu aj LAN pripojenie a podporuje Dolby Atmos aj rozlíšenie videí 4K Ultra HD.

Tovar od predajcu MALL
XtendLan Android box HK1
12x

XtendLan Android box HK1

79,50 €

Ďalšie ponuky od 68,40 €

Pecka cena

Urobte zo svojej bežnej TV super TV vďaka multimediálnemu centru XtendLan Android box HK1, ktoré vám umožní sledovať programy z Netflixu, HBO, O2 TV a z ďalších. Má 64 GB vnútornú pamäť, 4 GB RAM, slot pre microSD karty, USB porty aj HDMI CEC port a Ethernet. Ponúka tiež bezdrôtové pripojenie cez WiFi a Bluetooth.

Tovar od predajcu MALL
BLAUPUNKT B-Stream Box
10x

BLAUPUNKT B-Stream Box

89,90 €

Poháňané rýchlym procesorom Amlogic a vybavené 2GB RAM aj 8GB flash pamäťou – to je moderný multimediálne centrum Blaupunkt B-Stream Box s WiFi a Bluetooth technológiou. Box podporuje HDR+ a Dolby Vision spracovanie videa, ponúka rozlíšenie 4K UHD a disponuje funkčným diaľkovým ovládačom s možnosťou ovládania hlasom.

Tovar od predajcu MALL
STRONG SRT 41

STRONG SRT 41

68 €
Posledný kus za túto cenu!

Elegantní a plné moderních technologií je multimediální centrum Strong SRT 41 s OS Android 11, Google Assistant hlasovým ovládáním, integrovaným Google Chromecast a přístupem do Google Play. Dostalo 8GB ROM paměť a 2GB RAM. Disponuje WiFi 802.11 a/b/g/n/ac, Bluetooth 5.0, HDMI a microUSB portem.

Tovar od predajcu MALL
Mascom MC A101T/C
5x

Mascom MC A101T/C

101,10 €
98,90 €

Umožní príjem pozemného DVB-T2 H.265 vysielania a nahrávanie obľúbených programov – moderné multimediálne centrum Mascom MC A101T/C výrazne obohatí váš divácky zážitok zo sledovania TV. Je plne certifikovaný ako Google Android TV 10.0, má zabudovaný Chromecast a prednastavené najobľúbenejšie CZ a SK TV/video aplikácie. Tešiť sa môžete na 4K rozlíšenie obrazu. Flash pamäť je 16 GB, RAM 2 GB a nechýba SD slot, USB porty, HDMI, WiFi, Bluetooth a LAN pripojenie.

Tovar od predajcu MALL
-17%
TESLA MediaBox XT550
2x

TESLA MediaBox XT550

84,59 €
70,10 €

Ďalšie ponuky od 71 €

Naladí každú stanicu z bezplatného pozemného vysielania vďaka DVB-T2/S2 tuneru – moderné multimediálne centrum TESLA MediaBox XT550 ďalej ponúka pripojenie cez WiFi technológiu a má dokonca aj Bluetooth 4.2. Nechýba HDMI výstup, optický výstup, LAN vstup a 2 USB porty. Disponuje 2GB RAM pamäťou, 16GB ROM pamäťou a umožňuje pripojiť pamäťové zariadenie cez USB alebo vložiť pamäťovú kartu.

Tovar od predajcu MALL
TESLA MediaBox XT650
2x

TESLA MediaBox XT650

120,60 €

Ďalšia ponuka za 96 €

Vybavený DVB-T/T2 tunerom, WiFi technológiou a výkonným procesorom Amlogic – multimediálne centrum TESLA MediaBox XT650 zaistí veľa zábavy na obrazovke vašej TV. Vie nahrávať relácie na pripojený USB externý disk, disponuje čítačkou kariet a pýši sa 4GB RAM aj 16 GB flash pamäťou.

Tovar od predajcu MALL
-17%
BLAUPUNKT A-Stream Stick
3x

BLAUPUNKT A-Stream Stick

83,20 €
68,90 €

Ďalšie ponuky od 65 €

Posledný kus za túto cenu!

Urobte zo svojho bežného televízora Smart TV – stačí k nemu jednoducho pripojiť multimediálne centrum Blaupunkt A-Stream Stick, ktoré ponúka Bluetooth a WiFi technológie, má Chromecast pre ľahký prístup k zábavnému obsahu v mobile a podporuje 4K rozlíšenie obrazu bez straty kvality. V balení nájdete diaľkový ovládač, ovládať ho možno ale aj hlasom cez Google Assistant.

Tovar od predajcu MALL
TESLA MediaBox XA400
31x

TESLA MediaBox XA400

78,90 €
Pecka cena

Zaistí veľa zábavy vďaka priamemu prístupu do obchodu Google Play – moderné multimediálne centrum TESLA MediaBox XA400 ďalej ponúka pripojenie cez WiFi technológiu a má dokonca aj Chromecast a Bluetooth. Nechýba HDMI 2.1 výstup, optický výstup, LAN vstup a 2 USB porty. Podporuje Netflix 4K, Skylink Live TV, YouTube, KODI, 4K UHD rozlíšenie, HDR, Dolby Audio a dekódovanie H.265. Disponuje 2GB RAM pamäťou, 8GB ROM pamäťou a umožňuje pripojiť pamäťové zariadenie cez USB.

Tovar od predajcu MALL