Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne

U nás na MALL.sk nájdete viac ako 1 000 000 produktov, medzi nimi aj tovar Multifunkčné kliešte. Zaobstarajte si pomôcky pre šport alebo kempovanie u nás a využite naše výhody:

Zobraziť viac
  • Zakúpený tovar z kategórie Multifunkčné kliešte doručíme dnes, alebo inokedy podľa vašich preferencií.
  • Nákup si môžete vyzdvihnúť aj sami vo viac ako 1 500 výdajných miestach.
  • Potrebujete si vybrané produkty z kategórie Multifunkčné kliešte najprv vyskúšať? S MALL Pay odložíte platbu za nákup pokojne až na 30 dní.
  • Pokiaľ nebudete spokojní, môžete nám tovar vrátiť do 14 dní.
  • Zákaznícka podpora MALL.sk rieši požiadavky zákazníkov nonstop.

Prezrite si najlacnejší tovar zo sekcie Multifunkčné kliešte alebo dajte na ostatných zákazníkov a vyberajte z najlepšie hodnotených produktov. Pokiaľ chcete na nákupe ušetriť, nenechajte si ujsť produkty vo výpredaji.

Upresniť parametre
LEATHERMAN Surge LEATHERMAN Signal
LEATHERMAN Surge

Multifunkční nůž21 různými nástroji disponuje zabudovanou pojistkou proti nechtěnému zavření. Obsahuje například pilník s diamantovým povrchem, utahovací kleště, štípačky či otvírák. LEATHERMAN Surge je dodáván spolu s koženým pouzdrem.

môžete mať DNES

Partner: MALL
LEATHERMAN Rev LEATHERMAN Signal
LEATHERMAN Rev

Leatherman Rev, novinka, ktorá vychádza z konštrukcie Multitool Wingman a Sidekick. Skvelý pomer ceny a výkonu. 13 funkcií z kvalitnej ocele.

môžete mať DNES

Partner: MALL
LEATHERMAN Signal LEATHERMAN Signal
LEATHERMAN Signal

Leatherman Signal je outdoorový multitool s 19 funkciami – od praktických nástrojov až po vybavenie na prežitie v prírode. Otváranie čepeľou je prístupné jednou rukou, všetky nástroje sú opatrené poistkou.

môžete mať DNES

Partner: MALL
LEATHERMAN Signal Spokey SX-CARBON Skladacie multifunkčné kliešte
LEATHERMAN Signal

Multifunkčné kliešte pre outdoorové aktivity, s ktorými si poradíte aj v ťažkostiach. Obsahujú až 19 nástrojov, medzi ktoré patrí aj kresadlo s diamantovým škrtadlom. Vybavené nožom z ocele 420HC. Otvárač na konzervy je súčasťou. LEATHERMAN Signal ľahko pripnete na pútko na nohaviciach, vďaka integrovanej karabíne.

môžete mať DNES

Partner: MALL
LEATHERMAN Wave Plus Spokey SX-CARBON Skladacie multifunkčné kliešte
LEATHERMAN Wave Plus

Zatvárací multifunkčný nôž v sebe kombinuje až 18 rôznych nástrojov, ktoré môže využívať prakticky denne. Čepele klieští možno vymeniť. Súčasťou je aj ochranné nylonové púzdro. LEATHERMAN Wave Plus je vhodný nielen pre domácich majstrov a cestovateľov.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Spokey SX-CARBON Skladacie multifunkčné kliešte Spokey SX-CARBON Skladacie multifunkčné kliešte
Spokey SX-CARBON Skladacie multifunkčné kliešte

Skladacie multifunkčné kliešte Spokey SX-CARBON so širokou škálou využitia. Skladajú sa z celkom 14 prvkov, okrem iného klasických klieští aj tzv. štiepačiek, niekoľkých skrutkovačov, noža, pílky alebo otváračov na fľaše a konzervy. Ich výhodou je pevná ergonomická rukoväť a extra nízka váha iba 148 g, vďaka ktorej ich ľahko zbalíte kamkoľvek so sebou.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Fieldmann Multifunkčné kombinované kliešte FDM 6060 Fieldmann Multifunkčné kombinované kliešte FDM 6060
Fieldmann Multifunkčné kombinované kliešte FDM 6060

Multifunkčné kliešte FIELDMANN FDM 6060. Obsahujú celkom 15 veľmi užitočných nástrojov v jednom.

môžete mať DNES

Partner: MALL
LEATHERMAN Skeletool KB Fieldmann Multifunkčné kombinované kliešte FDM 6060
LEATHERMAN Skeletool KB

Kvalitní a velmi lehký zavírací nůž, který má ve své rukojeti zabudovaný také otvírák na lahve. Leatherman Skeletool KB váží jen necelých 37 g a díky odnímatelnému klipu ho můžete pohodlně nosti za opaskem, v kapse nebo třeba batohu.

môžete mať DNES

Partner: MALL
LEATHERMAN Wave Black Plus Fieldmann Multifunkčné kombinované kliešte FDM 6060
LEATHERMAN Wave Black Plus

Zatvárací multifunkčný nôž v sebe kombinuje až 18 rôznych nástrojov, ktoré môže využívať prakticky denne. Čepele klieští možno vymeniť. Súčasťou je aj ochranné nylonové púzdro. LEATHERMAN Wave Black Plus je vhodný nielen pre kutilov a cestovateľov.

môžete mať DNES

Partner: MALL
LEATHERMAN Wingman Northix Multitool - Kreditná karta
LEATHERMAN Wingman

Ľahký multifunkčný nôž, ktorý v sebe skrýva 14 rôznych nástrojov. Leatherman Wingman s telom z nerezovej ocele ponúka napríklad nôž s kombinovanou čepeľou, vysoko funkčné nožnice alebo kombinovaný otvárač na fľaše a konzervy s odstraňovačom káblovej izolácie.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Northix Multitool - Kreditná karta Northix Multitool - Kreditná karta
Northix Multitool - Kreditná karta

Multinástroj, ktorý môžete jednoducho nosiť so sebou v peňaženke. Nástroj, ktorý má veľkosť kreditnej karty, možno použiť ako otvárač na konzervy, pravítko, kľúč a mnoho ďalšieho!

môžete mať 09.10 - 11.10

Partner: Netsilla
LEATHERMAN SKELETOOL Northix Multitool - Kreditná karta
LEATHERMAN SKELETOOL

Kompaktný, ultraľahký, viacúčelový nástroj s kombinovaným nožom, skrutkovačom, kliešťami a ďalšími užitočnými nástrojmi. Oceľ 420HC je nerezová oceľ s vysokým obsahom uhlíku. Osvedčila sa pri výrobe vysoko kvalitného náradia a vysokou odolnosťou proti opotrebovaniu.

môžete mať 05.10 - 06.10

Partner: ROCKET