Allnature BIO Kokosová múka 200 g
1,90 €

BIO 100% kokosová múka vyrábaná z dužiny čerstvo zozbieraných kokosových orechov je vhodná pre bezlepkovú a redukčnú diétu.


Allnature Konopná mouka BIO 200 g
2,70 €

Novinka

Konopná múka má hneď niekoľko predností, kde medzi hlavné patrí skvelá správa pre celiakov – je prirodzene bezlepková. Konopná múka navyše spĺňa prísne kritériá BIO kvality, vďaka šetrnej výrobe z konopných semienok, ktorá sa zbavujú konopného oleja a následne jemne melú vo výslednú hrubosť múky.


Allnature Kukuřičná mouka BIO 200 g
1,40 €

Novinka

Kukuričná múka je pre vaše obľúbené jedlá v bezlepkové variante a pre milovníkov mexickej kuchyne. Ideálna náhrada pšeničnej múky s hrubším charakterom, ale jemnú, decentné chuťou.


Allnature Mandľová múka BIO 200 g
5,80 €

Mandľová múka BIO je vyrobená z blanšírovaných sladkých mandlí pestovaných podľa zásad ekologického poľnohospodárstva. Je ideálnou voľbou pre bezlepkovú diétu, vegánov i vegetariánov. Je výborná na pečenie dezertov, tort, cukroví. 100% BIO mandľová múka.


Allnature Pšenová múka BIO 200 g
1,90 €

Pšenová múka v BIO kvalite je vhodná pre mnoho skvelých receptov, a vďaka tomu by nemala chýbať v žiadnej kuchyni. Ľahko z nej pripravíte sladké i slané pochúťky. Možno využiť na zahustenie polievok a omáčok. Pšenová múka je ideálny spoločník v domácnosti, kde sa konzumuje a varí zdravo.


Allnature Quinoa biela múka BIO 200 g
3,90 €

Novinka

Quinoa biela múka sa vyrába zo zrniek quinoa. Múka je veľmi ľahko stráviteľná s perfektnou orieškovou chuťou. Jedinečné zloženie aminokyselín, vysoký podiel proteínov a vlákniny a nízky glykemický index ju okrem celiatikov ocenia aj diabetici, vegetariáni a vegáni.


Allnature Ryžová múka celozrnná bezlepková BIO 200 g
1,90 €

Ryžová celozrnná múka BIO sa výborne hodí nielen na prípravu múčnikov a kaší, ale možno ju využiť aj na zahusťovanie omáčok a polievok. Ryžová múka je ideálna voľba nielen pre celiakov, ale aj pre zástancov bezlepkového stravovania.


Rinatura Bio Kvások celozrnný ražný sušený 125g
1,90 €

Pečenie domáceho kváskového chleba alebo iného pečiva, nebolo nikdy jednoduchšie. Tento BIO práškový koncentrát z ražného kvásku sa používa pre ľahkú a rýchlu prípravu cesta. Jedno balenie vystačí na 8 kusov chleba s hmotnosťou 750g. Ražný kvások je vlastne prírodným kypriacim prostriedkom.


Šmajstrla Pohánková krupica 400g
1,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Pohánková krupica je nejhruběji namletej pohánkovej zrnko. pohánka pre výrobu pohánkovej krupice je lúpaná mechanicky. Toto spracovanie je šetrné a vedie k zachovaniu výživových hodnôt pohánky. Pohánková krupica je zdrojom vitamínov skupiny B, fosforu, vápnika, železa a rutinu.


Šmajstrla Pohánková múka 500 g
1,60 €

Pohánka je prirodzene bezlepková, ľahko stráviteľná a veľmi prospešná potravina pre ľudský organizmus. Je výborným zdrojom vitamínov skupiny B, fosforu, vápnika, železa a rutinu. Pohánková múka zvýraznia u vašich pokrmov chuť.