Mitas ET-01 2.75-21 45M F TL M+S

Mitas ET-01 2.75-21 45M F TL M+S

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
V šľapajách vodcu sa môžete valiť i vy. Španielsky špecialista na terénne motocykle GasGas zvolil ako originálne obutie na svoje vozy práve enduro pneumatiky značky Mitas ET-01, ktorých bonusy si môže užívať spolu s ním. Celý popis
84,82 €
Vrátane DPH

Už sa nepredáva

Tovar od predajcu Pneumatiky.sk

Predaj zastrešuje MALL.CZ vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.

Kód: 5046534

Popis

V šľapajách vodcu sa môžete valiť i vy. Španielsky špecialista na terénne motocykle GasGas zvolil ako originálne obutie na svoje vozy práve enduro pneumatiky značky Mitas ET-01, ktorých bonusy si môže užívať spolu s ním. A to dokonca i na enduro súťažiach, kde agresívne modely nie sú povolené.

Univerzálnosť dezénového vzoru vhodná na prednú i zadnú nápravu je prispôsobená na zdolávanie vhodne i menej udržiavaných tratí. Inovovaná konštrukcia aj pravidelne rozložené štuple sa spolupodieľajú na skvelom uchopení a smerovej stabilite moto pneu Mitas ET-01 aj vo vysokých rýchlostiach.

Mimoriadne mäkká behúňová zmes bola vyvinutá za účelom vynikajúcej priľnavosti a ovládania v širokom rozsahu terénov. Preto si s enduro pneumatikami Mitas ET-01 môžete vyjsť skutočne kamkoľvek bez ohľadu na náročnosť trasy.

K dispozícii aj vo verziách Mitas ET-01 Enduro pre malé trackové motocykle a Mitas ET-01 X-Pro s extra mäkkou zmesou pre profi skúšobné súťaže.

Výhody moto pneumatiky Mitas ET-01

  • súťažné enduro pneumatiky vhodné pre široký rozsah terénov
  • vhodné aj pre súťaže, kde nie sú povolené agresívne enduro pneu
  • univerzálny vzor pre predné i zadné kolesá
  • originálne obutie pre španielske motocykle GasGas
  • nová plášťová konštrukcia a extra mäkká kaučuková zmes pre výbornú priľnavosť