Metzeler Racetec RR 120/70 ZR17 58W F TL K3

Značka: Metzeler Náš kód: 100008956024

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partnerSplátky bez navýšenia

Metzeler Racetec RR 120/70 ZR17 58W F TL K3

Bezkonkurenčná univerzálnosť a životnosť, ktorá vám umožní precítiť cestu aj súťaž do poslednej bunky. To sú len niektoré z bonusov, ktoré si môžete vychutnať v podaní motopneu Metzeler Racetec RR. Celý popis

115.01
155,53 €
115,01 €
-26%

Náš kód: 100008956024

Mesačne od:
11,50 € Spočítať splátky

Popis

Popis produktu

Bezkonkurenčná univerzálnosť a životnosť, ktorá vám umožní precítiť cestu aj súťaž do poslednej bunky. To sú len niektoré z bonusov, ktoré si môžete vychutnať v podaní motopneu Metzeler Racetec RR. Vylepšená verzia populárneho modelu Racetec totiž siaha ešte ďalej za bežný horizont.

Cap and Base konštrukcia predstavuje základ pre vyrovnávanie teplôt v pneu Metzeler Racetec RR vo vysokých rýchlostiach a ich optimálnu distribúciu na bočné steny, pre efektívne riadenie v uhloch, teda bezpečnosť pri obiehaní a v zákrutách.

Hladký súťažný profil s riedkymi drážkami demonštruje to najlepšie z dynamiky, bezpečnosti i ovládateľnosti, navyše v dlhodobom horizonte. Kombinovaná štruktúra tuhosti vyplývajúca zo špecifík miešania zmesi stanovuje nové štandardy pre presnosť a ovládanie a zároveň garantuje skvelý výkon pneu Metzeler Racetec RR na rôznych povrchoch.

Výhody moto pneumatiky Metzeler Racetec RR

  • univerzálna súťažná motopneumatika
  • konštrukcia „Cap and Base“ – pre efektívnu distribúciu tepla a flexibilitu v uhloch
  • špecifikácie – K1 – mäkká zmes na použitie pri nízkych teplotách, K2 – tvrdá zmes pre vysoké teploty, ideálna pre Track Days, nie je určená pre profesionálne preteky a K3 – kombinácia zmesí K1 + K2 pre použitie v širokom spektre teplôt
  • vynikajúca priľnavosť a ovládateľnosť na rôznych povrchoch
  • dlhá životnosť

Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Určenie pneumatiky Supersport Racing
Šírka pneumatiky 120
Profil pneumatiky 70
Ráfik 17
Záťažový index 58
Rýchlostný index W
Vzorka pneumatiky Racetec RR