Lahodnosti Odsolenie prášok z Irskeho machu 70 g

Lahodnosti Odsolenie prášok z Irskeho machu 70 g


Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner

Prášok z Irskeho machu v RAW kvalite je vyrábaný z čerstvého Irskeho machu. Irsky mach je morská riasa, ktorá je skvelou alternatívou živočíšneho kolagénu a želatíny. Irsky  mach je ručne zbieraný. Je tvorený takmer priesvitnými riasami neutrálnej chute i vône. Celý popis

12.6
12,60 € Vrátane DPH
Skladom u partnera 4 kusy

Kód: 100003699116

Popis

Popis produktu

Prášok z Irskeho machu v RAW kvalite je vyrábaný z čerstvého Irskeho machu. Irsky mach je morská riasa, ktorá je skvelou alternatívou živočíšneho kolagénu a želatíny. Irsky  mach je ručne zbieraný. Je tvorený takmer priesvitnými riasami neutrálnej chute i vône. Stonky machu sú gélovité, pružné a vláčne. Má skvelé želírovacie schopnosti a možno ním nahradiť klasickú želatínu.

Irsky mach má využitie ako v RAW / vegan tak aj v klasickej kuchyni ako spojivo, zahusťovadlo do krému a polievok či ztužovadlo do dezertov, pudingov či aspikov. Na 1 kg prášku sa spotrebuje 5 kg čerstvého Irskeho machu. Prášok je bez konzervantov a bez prímesí čisto z celistvej riasy.

Odsolenie prášok z Irskeho machu obsahuje morskú soľ prítomnú v Írskom machu (sodík) a ďalej môže obsahovať nepatrné zvyškové množstvo morskej soli. Prášok vonia po mori, ale chutí neutrálne.

Zloženie:

100% prášok z írskeho machu (Chondrus crispus)

Ako používať:

Prášok z Irskeho machu namočte minimálne na 10 minút do studenej, teplej alebo horúcej vody pre jeho aktiváciu – prášok začne „tuhnutie“. Môžete ho namáčať až 8 hodín (napr. Cez noc). Pridajte ju do smoothie, jogurtu, kaše. Hodí sa na zahustenie omáčky, polievky, šťavy a pod.

Pomer prášok: voda:

  • 1:10 – vznikne koncentrovaný gél, dobre tuhne
  • 1:15 – tekutejší konzistencia napr. Pre pleťovú masku

Dávkovanie: až 2 g denne, cca 1/2 čajovej lyžičky 1–3× denne podľa potreby.

Balenie:

70 g (sypký prášok)

Upozornenie:

Krajina pôvodu: Indonézia. Pestované mimo EÚ. Balené v SR. Skladujte na suchom a tmavom mieste do 20 ° C.


Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Štítok bez laktózy, bez lepku, bez pridaného cukru, vege, vegán
Zdravá výživa Morské riasy, Raw prášok, múka, Raw sušené plody, Vegetariáni a vegáni, Ďalšie prísady, Ďalší bezlepkové prísady