Garmin vívosmart 4, Merlot/Rose Gold, S/M

98%
Hodnotenie: 4,9
Garmin

Garmin vívosmart 4, Merlot/Rose Gold, S/M

98%
Hodnotenie: 4,9
Garmin

vívosmart 4 pri zlepšovaní vášho zdravia a kondície kladie dôraz na štýl. Tento tenký inteligentný náramok je vybavený funkciami, ktoré sledujú vašu aktivitu počas dňa a monitorujú jednotlivé fázy vášho spánku počas noci. Vaše telo máte pod kontrolou vďaka pulzomeru na zápästí a monitoru Pulse Ox, ktoré sledujú úroveň stresu/námahy, odhadnú VO2 Max a poznajú zásoby energie vďaka Body Battery™. So smart notifikáciami zostanete v spojení a výdrž batérie až do 7 dní vás udrží na ceste k silnejšiemu a zdravšiemu ja. Celý popis

99
4.9 9
139 € Vrátane RP a DPH
99 €
-28%
U dodávateľa

Kód: 1288767

Popis

Popis produktu

Štýloví na ceste k lepšej kondícii

vívosmart 4 je tenký smart monitor aktivity, ktorý vás bude sprevádzať po celý deň 24/7. Dostupné sú viaceré možnosti farebných prevedení so štýlovými kovovými prvkami a jasným, perfektne čitateľným displejom. Je to dokonalý doplnok akéhokoľvek šatníka a tréningu.

Pulse Ox a poktročilý monitor spánku

Snímač Pulse Ox na zápästí umožní kedykoľvek skontrolovať úroveň nasýtenia krvi kyslíkom – alebo si nastavíte, aby sa zapol počas spánku. V účte na Garmin Connect™ si skontrolujete fázy REM, ľahký a hlboký spánok a viete, ako dobre ste spali.

Move IQ™

Nemusíte spustiť a zastaviť časovač vždy, keď začnete novú aktivitu. Zariadenie automaticky rozlišuje pohyby, ako je chôdza, cyklistika, plávanie a tréning na eliptickom trenažéry. Viac informácií sa zobrazí v účte na Garmin Connect.

GARMIN CONNECT™

Bezplatná mobilná aplikácia Garmin Connect Mobile vás motivuje a automaticky pracuje s vaším Garmin zariadením. Prehľadné a farebne odlíšené karty zobrazujú váš denný a týždenný pokrok v plnení kondičných a wellness cieľov a poskytuje prehľady, ktoré vás udržujú v pohybe. Môžete sa pripojiť a súťažiť so svojimi priateľmi v zábavných výzvach, motivovať sa navzájom k úspechom a dokonca zdieľať svoje víťazstvá na sociálnych sieťach. Garmin Connect je bezplatný a dostupný tiež na webe.

Zostaňte pripojení

Sledujte počasie, ovládajte svoju hudbu, získajte inteligentné upozornenia, nájdite svoj telefón a dokonca odpovedajte pomocou prednastavených odpovedí na text (iba Android) a získate prístup k upozorneniam zo sociálnych médií na displeji vášho Vívosmart 4 – to všetko bez smartfónu v ruke.


Vlastnosti

Rozmery zariadenia: 1,5 × 1,05 × 19,7cm, obvod zápästia 12,2 – 18,9 cm

Displej – veľkosť: 6,6 × 17,7 mm

Displej – rozlíšenie: 48 × 128 pixelov

Displej – typ: OLED dotykový

Hmotnosť zariadenia: 16,5 g

Akumulátor – typ: nabíjateľná lithium – ion

Akumulátor – výdrž (pohotovostný režim): až do 7 dní

Vodotesnosť: 5 ATM*

GPS prijímač: Nie

Snímač srdcovej frekvencie: Áno, na zápästí

Automatická synchronizácia s PC: Áno

Garmin Connect™ kompatibilita: Áno

Auto Lap® (začne okruh po urč. vzial.): Áno

Dotyková obrazovka: Áno

Hodinkové funkcie (čas, dátum, budík): Áno

Kompatibilita s ext. zariadeniami (ANT): Áno

Prepojenie: Bluetooth® Smart / ANT+ / USBObsah balenia

  • vívosmart 4 (obvod zápästia 12,2 – 18,9 cm),
  • nabíjací/dátový klip,
  • používateľská príručka

Parametre

Parametre produktu %1% %2%

GPS nie
Budík áno
Zobrazenie času Digitálne
Meranie kvality spánku áno
Veľkosť M
Farba vínová