BIALETTI Musa 6 porcií, nerez oceľ

96%
Hodnotenie: 4,8
BIALETTI

BIALETTI Musa 6 porcií, nerez oceľ

96%
Hodnotenie: 4,8
BIALETTI

Bialetti vytvorilo novú inovovanú verziu kanvičky Musa, ktorá sa vyznačuje čistými líniami. Musa je harmóniou rafinovaného štýlu a vášne pre skvelý šálku kávy. Bialetti kávovar Musa na indukčné dosky má elegantný a moderný dizajn. Celý popis

33.1
4.8 19
40,33 € Vrátane DPH
33,10 €
-17%
Na sklade 5+ kusov

Kód: 834175

Popis

Popis produktu

Bialetti Musa

Ak nedôverujete hliníkovým kávovarom alebo vám vadí kávová patina na hliníkovom povrchu, potom je nerezový kávovar voľbou pre vás .

  • Materiál: nerez oceľ.
  • Objem: 250 ml.
  • Vhodné na všetky typy ohrevu vrátane indukcie.
  • Odporúčame ručné umývanie.
  • Talianske merítko veľkosti šálok kávy nezodpovedá českým zvykom, preto je nutné sa pri rozhodovaní o veľkosti kávovaru riadiť objemom, nie počtom šálok (1 porcia je cca 4cl).

Bialetti

Od začiatku 50. rokov do konca 20. storočia Bialetti vyrobila viac ako 200 miliónov kávovarov. Model MOKA EXPRESS sa stal skutočným fenoménom priemyselného dizajnu, autentickým „kultovým objektom“, schopným zaistiť miliónom spotrebiteľov chuť veľkého espressa „all'italiana“. Len v Taliansku vlastní 90% rodín jeden alebo viac kávovarov Bialetti. To potvrdzuje tradícia, ktorá sa premieta do budúcnosti s jasným cieľom: kvalita a garancia spotrebiteľom.

Nechajte sa ďalej inšpirovať z našej ponuky:


Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Typ riadu Moka kanvice
Materiál nerez
Objem 0.3 l
indukčný ohrev áno