CPA HALO 11 pre, Red (TELMY1011PRORE)

CPA HALO 11 pre, Red (TELMY1011PRORE)

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Mobilný telefón špeciálne navrhnutý pre seniorov, prehľadný 2,4" farebný displej, veľké oddelené tlačidlá klávesnice, tlačidlo SOS a funkcia SOS+ na zdieľanie polohy, funkcia fotokontakty, nastaviteľné vytáčanie, FM rádio a LED svietidlo so samostatným vypínačom, slot microSD (až 32 GB). Celý popis
S našimi odbornými asistentami môžete nakúpiť cez telefón v pracovné dni od 08:00 do 20:00 na čísle +421 232 331 910
41,89 €
Vrátane RP a DPH
Partner: CZC.cz

Skladom u partnera 3 kusy

Tovar od predajcu CZC.cz

Predaj zastrešuje MALL.SK vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.
Kód: 100040324593

Popis

Seniorský telefon CPA HALO 11 Pro

Aktualizovaný mobilný telefón CPA HALO 11 senior teraz vo verzii Pro. Ponúka základné komunikačné funkcie bez zbytočne zložitého ovládania. Jednoduché ovládanie zabezpečujú veľké samostatné „hovoriace“ tlačidlá klávesnice a prehľadný farebný displej. Jeho výhodou je aj to, že je cenovo dostupný pre každého.

 

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Hlavné výhody

  • Jednoduchá obsluha optimalizovaná pre starších ľudí.
  • Veľké tlačidlá česky hovoriacej klávesnice s Braillovým písmom.
  • Farebný displej s veľkými a čitateľnými znakmi.
  • Tlačidlo SOS na zadnej strane telefónu a funkcia SOS+ na zdieľanie polohy.

 

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Funkcia Fotokontakty a jednoduchá obsluha

Skvelá funkcia „Fotokontakty“ uľahčuje telefonovanie, môžete ľahko zistiť, kto vám okamžite volá, alebo jednoducho vybrať toho, komu potrebujete zavolať, podľa fotografie. Telefón má veľké samostatné tlačidlá, ktoré po stlačení oznámia príslušnú číslicu.

Základná komunikácia a tlačidlo SOS

Telefón dokáže bez problémov zabezpečiť základné komunikačné potreby prijímania a uskutočňovania hovorov vo frekvenčných pásmach GSM 900/1800 MHz. Jednou z jeho veľkých výhod je špeciálne tlačidlo SOS, ktoré po aktivácii automaticky vytočí prednastavené čísla a odošle na ne núdzovú textovú správu. Novou funkciou je núdzové zdieľanie polohy, keď v prípade núdze alebo na požiadanie odošle textovú správu so svojou polohou na SOS kontakty. Oslovenej osobe stačí kliknúť na odkaz v správe na svojom smartfóne a otvorí sa webová stránka s polohou seniora a ďalšími informáciami.

 

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Vlastnosti a vybavenie

Je vybavený zabudovaným rádiom FM a reproduktorom, ktorý zabezpečuje pohodlné počúvanie aj bezproblémovú komunikáciu. Praktická je aj integrovaná LED baterka, ktorá funguje aj pri vypnutom telefóne. K dispozícii je aj budík s jednoduchým nastavením hodín a minút. Na pohodlné nabíjanie telefónu nájdete v balení nabíjací stojan, do ktorého telefón jednoducho položíte. Do telefónu môžete vložiť aj pamäťovú kartu microSD a uložiť na ňu svoju obľúbenú hudbu alebo obrázky.

 

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Kľúčové vlastnosti

Telefón má 2,4" farebný displej s rozlíšením 220 × 176 pixelov a ľahko čitateľnými znakmi. Podporuje pamäťové karty microSD (max. 32 GB) a nabíja sa pomocou dodaného nabíjacieho stojana. Telefón má rozmery 121 × 58 × 13 mm, hmotnosť 85 gramov a poháňa ho 900 mAh Li-Ion batéria s výdržou až 10 dní v pohotovostnom režime alebo 4 hodiny hovoru.